O obchodu AZ Energies

Je příjemné, když můžete za spotřebuje energií, jako je elektřina či plyn, získat výhodné ceny a ještě víc ušetřit. Se společností AZ Energies to jde! AZ Energies je ryze česká společnost s lidskou tváří, férovou cenou a hlavně výjimečnými službami, které vám ulehčí starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti. Využijte jejich revolučních produktů, pomocí kterých ušetříte i desítky tisíc. Můžete být jisti, že získáte přehled nad tím, kolik utrácíte za energie.

Elektřina a plyn výhodě 

Hodila by se vám úspora financí za spotřebu elektřiny či plynu? Pak rozhodně nesmíte minout společnost AZ Energies. Získat zde můžete výhodné ceny za plyn a elektřinu, ale také další bonusy a výhody, které AZ Energies svým klientům nabízí. AZ Energies poskytuje také slevy na nový kotel, infrapanely či fotovoltaiku a mnoho dalšího. Díky AZ Energies tak můžete ušetřit peníze i při spotřebě energií a užít si teplo domova za skvělé ceny. 

AZ energies

Šetřete na energiích se silnou českou firmou

O tom, že společnost AZ Energies není žádný nováček v oboru nemůže být pochyb. Za několik let působení na českém trhu si získali na několik desítek tisíc spokojených zákazníků po celé České republice, kteří díky jejich výhodným službám ušetřili na spotřebě elektřiny a plynu. Vy nyní můžete být jedním z nich! Díky výhodným nabídkám a prozákaznickému přístupu můžete mít navíc jistotu, že o vás bude skvěle postaráno.

Zákaznický servis AZ Energies

Nevíte si rady s výběrem vhodného produktu nebo vám nejsou zcela jasné smluvní podmínky? Zákaznický servis společnosti AZ Energies je připraven na vaše dotazy na telefonním čísle +420 730 701 552 nebo e-mailové adrese zakaznik@azenergies.cz, kde vám každý všední den od 8:00 do 16:00 zodpoví tým odborně vyškolených pracovníků všechny vaše dotazy a pomůže vám na cestě za levnější elektřinou a plynem.

Ušetřete ještě více

Své oblíbené služby nyní můžete využívat ještě výhodněji. Na portálu Tipli.cz získáte ve společnosti AZ Energies levnější elektřinu či plyn a ušetříte ještě víc. Díky službě cashback totiž dostanete až 1 000 Kč z nákupu zpět na váš bankovní účet.

Podobné obchody

O AZ Energies

Získejte nejvýhodnější elektřinu a plyn. AZ Energies je ryze česká společnost s lidskou tváří, férovou cenou a hlavně výjimečnými službami, které vám ulehčí starosti a sníží náklady ve vaší domácnosti. Využijte jejich revolučních produktů, pomocí kterých ušetříte i desítky tisíc. Můžete být jisti, že získáte přehled nad tím, kolik utrácíte za energie. Šetřit můžete jak na výdajích za plyn, tak samozřejmě i na výdajích za elektřinu.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Provize náleží tomu uživateli, který splní následující podmínky: výchozí provize za platný lead, sjednání smlouvy na elektřinu, sjednání smlouvy na plyn.

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod AZ Energies.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.