Obchody, kde vás odměníme

O obchodu Asus

Nebuďte retro - buďte elektro! Moderní technika není jen záležitostí milionářů. V nabídce obchodu ASUS najdete vše od telefonů, notebooků a tabletů, přes základní desky a grafické karty, až po stolní počítače, displeje nebo projektory. A všechny tyto spotřebiče navíc za skvělé ceny.

ASUS notebooky

Hledáte klasický počítač pro snadné každodenní výpočetní operace? Nebo reprezentativní notebook do práce a zároveň pro trochu zábavy? V nabídce obchodu ASUS najdete široký výběr všech těchto typů notebooků. A ještě mnohem víc. Vyberte si ten pravý podle účelu použití, nebo podle toho, co od svého počítače očekáváte.

Mobilní telefony ASUS

Vyberte si ten správný přístroj, který vás bude spojovat se světem každý den. Zvolit můžete podle účelu, ke kterému chcete mobilní telefon užívat především, podle osobitého stylu nebo jiných aspektů výkonu. Pokud jste milovníkem fotografování, který chce vyniknout z davu, je ZenFone 5 Lite od značky ASUS dokonalým smartphonem pro vás. Tento telefon promění každý zážitek do hodnotných digitálních vzpomínek.

ASUS kontakt

Máte nějaké dotazy? Volejte technickou podporu ASUS na telefonním čísle +420 552 302 313. Linka je dostupná každý pracovní den od 8:00 do 16:30. Využít můžete také formuláře pro technické dotazy. Prohlédněte si letáky s elektronikou a nakupujte za ty nejnižší ceny.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Digital24.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Sferis.

O Asus

Hledáte spolehlivou a ověřenou značku kvalitní elektroniky a příslušenství? Pak jednoznačně zvolte ASUS. Tento taiwanský mezinárodní výrobce počítačových součástek a elektra je jedním z top 3 výrobců notebooků a tvůrců nejprodávanějších a nejúspěšnějších základních desek na světě.

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Asus.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se