Aerodrome festival

O obchodu Aerodrome festival

Aerodrome festival 2018

Aerodrome Festival in the Sky letos pořádá již pátý ročník jednoho z nejoblíbenějších festivalů v České republice. Tento rok se rozhodli přijít s řadou novinek. Můžete se těšit na ještě více zahraničních hvězd, multižánrový rozměr a delší počet dní i více pódií. Na letišti v Panenském Týnci vystoupí nejen zahraniční hvězdy jako je Macklemore, nebo Limp Bizkit, ale také čeští interpreti jako Marpo, Lenny a Support Lesbiens.

Aerodrome festival vstupenky

Na Aerodrome festival si můžete vybrat hned z několika vstupenek. Záleží na vás, zda se chcete zúčastnit pouze jednoho dne na festivalu, nebo si ho chcete užít pořádně a zůstat všechny tři dny. Pořadatelé mysleli na vše, proto vám nabízí 1denní vstupenku za 1990 Kč, nebo poté 3denní vstupenku za 3490 Kč. Pokud jste opravdu velkými fanoušky festivalu a chcete si ho užít ve velkém stylu, je zde možnost zakoupení VIP vstupenky za 7500 Kč. Tato vstupenka vám otevírá brány do VIP zóny s cateringem, umožní vám VIP parkování a VIP vstup přímo pod stage. Pro osoby zdravotně postižené festival nabízí zvýhodněné vstupné za 849 Kč na den.

Aerodrome festival Panenský Týnec

Celá akce se uskuteční na letišti ve městě Panenský Týnec, který se nachází u jižního okraje okresu Louny. Dostat se na místo vám umožní organizovaná kyvadlová doprava zdarma, která je zprostředkovaná přímo festivalem. Pokud se rozhodnete, že dopravy zdarma využijete, máte hned dvě možnosti odkud autobusem vyjet. První linka jede z Telce přímo do Panenského Týnce, a druhá linka vyjíždí z Prahy Nové Butovice a opět staví přímo v Panenském Týnci. Nezapomeňte si dopravu předem rezervovat na hlavních stránkách festivalu. Pokud cestujete z daleka a hledáte levné letenky, přečtěte si náš článek o chytrém vyhledávači letenek Kiwi.com a ušetřete tak čas i peníze.

Aerodrome festival program 2018

Aerodrome festival bude probíhat ve dnech od 28.-30. 6. 2018 a můžete se těšit na spousty úžasných kapel a sólových zpěváku. Mezi hlavní hvězdy čtvrtečního večera vystoupí Wiz Khalifa, páteční večer vás ohromí úžasná Lana Del Rey a v sobotu to zakončí legendární Macklemore. Celý program naleznete na hlavních stránkách aerodrome festivalu. Nezapomeňte na kvalitní a pohodlnou obuv, která je na každý festival podmínkou. Inspirujte se Adidas botami levně a pořádnou přípravu nepodceňte.

Aerodrome festival kapely

Na letošním Aerodrome festivalu se ve čtvrtek můžete těšit na vystoupení Wiz Khalifa, Parkway drive, MØ, Ektor, Celeste Buckingham, Atmo a mnoho dalších. V pátek vás svou show ohromí například Lana Del Rey, Milky Chance, Stone Sour, Halestorm, Silverstein, Voxel a Marpo & Troublegang. Pokud vyrazíte na Aerodrome festival až v sobotu, tak si nenechte ujít vystoupení Macklemora, The Kills, Kodaline, nebo někoho z našich českých umělců jako je Sebastian, Lenny a Lipo.

Lana Del Rey

Lana Del Rey vlastním jménem Elizabeth Woolridge Grant, pochází z New Yorku. Zpěvačka v roce 2012 vydala album s názvem Born To Die, které se stalo pátou nejprodávanější deskou na světě. Lana vydala celkem pět alb, získala 16 cen a 46 nominací, které zahrnují i nominaci na Grammy nebo dvojnásobné vítězství v Brit Awards. Na Aerodrom Festivalu 2018 Lana vystoupí v pátek 29.6. ve 23:45.

Linkin Park

Americká nu metalová kapela Linkin Park pochází z Kalifornie a byla založena v roce 1996. Mezi největší úspěchy kapely patří debutová deska Hybrid Theory, které se po celém světě prodalo více než 29 milionu kusů. Naposledy Linkin Park Českou republiku navštívili po deseti letech a to loni na Aerodrome festivalu v roce 2017. Na letošním ročníku festivalu bohužel nevystoupí.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Aerodrome festival.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se