Obchody / adamo.cz O adamo.cz -

adamo.cz

O obchodu adamo.cz

Rádi si pochutnáte na skvělé pizze a dokážete ocenit široký výběr? V pizzerii Adamo si vyberete z více než 47 druhů pizzy. Máte chuť na něco jiného? V denním menu najdete nejen pizzu, ale i pokrmy z české kuchyně. Zvolit si můžete také z široké nabídky vegetariánských nebo sladkých jídel.

Adamo Karviná

V pizzerii Adamo mimo tradičních italských jídel jako je pizza, zapékané speciality, těstoviny nebo saláty nabízí také něco málo z kuchyně české. Najdete tu bohatý sortiment jídel z kuřecího a vepřového masa. Nechte si jídlo dovézt až domů nebo přijďte navštívit provozovnu v Karviné. Pizzerie má vlastní letní terasu s dětským koutkem a parkoviště.

Adamo otevírací doba

Zavítejte do pizzerie Adamo v centru města Karviná a pochutnejte si na skvělém jídle. Otevírací doba je sedm dní v týdnu, od pondělí do čtvrtka v čase 11:30 až 22:00 a od pátku do neděle v čase 11:30 až 23:00. Chcete oslavovat ve větším počtu a hledáte vhodné prostory? V pizzerii Adamo umožní oslavy až pro 25 osob.

Pizzerie Adamo rozvoz

Vyzkoušejte rozvoz jídla a ušetřete si cestu. Dovoz zdarma je pouze po městě Karviná. Jídla jsou balena a přepravována v hygienických tepelných obalech, takže je doúčtována cena v hodnotě 7,- Kč za obal. Přílohy a doplňkový sortiment (alko a nealko) lze bez poplatku objednat pouze s jídlem, jinak bude zaúčtováno dovozné 40 Kč.

Dovoz jídla až domů si můžete objednat na telefonním čísle 776 314 444. Provozní doba rozvozu je od neděle do čtvrtka v čase 11:30 až 22:00 a od pátku do soboty v čase 11:30 až 23:00. Poslední objednávky jsou přijímány 15 minut před koncem pracovní doby.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť DajmeJedlo.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Pizza Hut.

Obchody, kde vás odměníme

O adamo.cz

Určitě to znáte – přijdete domů utahaní z práce, máte na něco chuť, ale v lednici nic, co by stálo za zmínku. Všechny dobré podniky daleko či už dávno zavřené. Máme tu jednoduché řešení! Využijte rozvoz jídla a nechte si dovézt večeři až domů. A kde začít? Rozhodně na Adamopizzeria.cz!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod adamo.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se