Acer

O obchodu Acer

Posouvejte se dál s produkty, které využívají nejmodernější technologie. Acer je značka, kterou zná celý svět. Své zastoupení má ve 160 zemích. Zrodila se v Tchai-wanu v roce 1976 a zabývá se výrobou stolních počítačů, notebooků a netbooků, kapesních počítačů, automobilových navigací, serverů a uložišť, pracovních stanic, projektorů, tabletů, mobilních telefonů, fotoaparátů, televizorů a další elektroniky. S jejich aktuálním portfoliem produktů se máte možnost do detailu seznámit z pohodlí domova na oficiálních stránkách výrobce Acer.com. Najdete zde rovněž veškeré příručky a ovladače, servisní a jiné potřebné informace v českém jazyce.

Acer notebooky

Jak a kde nakoupit produkty značky Acer

Máte zájem zakoupit některou ze žhavých novinek? Distributor pro Českou republiku vám umožňuje po kliknutí na zelené tlačítko u produktu dokončit nákup u známých a ověřených e-shopů, jako je CZC.cz, Datacomp.sk, Alza.cz, Nay.sk, TSBohemia.cz, nebo najít nejbližší obchod zadáním vaší adresy. Možnosti platby a dopravy jsou tedy zcela individuální v závislosti na zvoleném internetovém obchodu. 

Kde najdete potřebné kontakty a informace

Pokud uvažujete o koupi produktu Acer nebo potřebujete více informací, kontaktujte svého prodejce výpočetní techniky nebo se informujte u některého z autorizovaných prodejců, jejichž seznam je uveden v záložce "Kde nakupovat".

Adresa oficiálního distributora pro ČR: Acer Czech Republic s.r.o., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4.

Buďte první, kdo se dozví o nejnovějších produktech a nabídkách společnosti Acer. Zaregistrujte se pomocí e-mailové adresy, Facebooku, účtu Google, Twitteru a získejte vlastní Acer ID. Společnost můžete sledovat také na Instagramu.

Hledáte servis a technickou podporu pro svůj produkt Acer? Pro řešení běžných potíží svépomocí doporučujeme navštívit servisní stránku na Acer.com, kde potřebné informace získáte od dalších uživatelů produktů značky Acer. Pokud máte rádi video návody, skvěle vám poslouží firemní YouTube kanál. 

Se složitějšími problémy kontaktujte servis a technickou podporu, buď elektronicky (e-mailem s odpovědí do druhého dne nebo chatováním přímo se členem technické podpory), nebo se obraťte na telefonickou podporu na čísle +420 531 027 777. Dostupnost kontaktního centra: Pondělí - Pátek 8:00 - 17:00.

Acer tablety

Oprava vašeho zařízení Acer

V případě poruchy vašeho produktu Acer nahlaste opravu přes zákaznické centrum buď online nebo telefonicky na čísle +420 531 027 777 a získejte číslo opravy. Pro doručení zboží do servisu předáte zdarma zboží přepravní společnosti. Můžete také využít drop point v Praze (adresa: Asupport, Poděbradská 9a, 190 00 Praha 9. Provozní doba: Po-Pá 9:00-12:00, 12:30-18:00) anebo navštívit osobně servisní středisko v Brně  (adresa: Tuřanka 1314/110, 627 00 Slatina. Provozní doba: Po-Pá 8:00-15:00).

 • Počítače a výpočetní techniku značky Acer můžete přes Tipli nakoupit i na Slovensku. Můžeme vám doporučit obchod Conrad.sk.
 • V Polsku značku Acer nabízí například obchod GearBest.

Jak uplatnit slevové kupóny na Acer

Zkopírujte kód a využijte jej v rámci vaší platby.

Obchody, kde vás odměníme

O Acer

Tchajwanská společnost Acer je předním IT výrobcem, který nabízí širokou řadu produktů. Oficiální webové stránky výrobce provedou a seznámí českého uživatele s celým portfoliem elektroniky a příslušenství, které jim usnadní každodenní život. Ať už hledáte profesionální produkty pro svou kancelářskou a tvůrčí činnost, nebo toužíte po atraktivním zařízení pro domácí uživatele s výborným poměrem cena a výkon, značka Acer vám dokáže nabídnout obojí. Seznamte se s notebooky nové generace Acer Swift, Acer Aspire, nebo s první herní značkou Acer Predator, jež vyhrála ocenění Red Dot Brand

Acer v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Acer.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se