Accor Hotels

5.0 (1x)

O obchodu Accor Hotels

Ať už jste vybíravější klienti nebo počítáte každou korunu, AccorHotels nabízí ubytování pro každého bez výjimek. Ať je to exkluzivní značka Sofitel Legend pro nejnáročnější cestovatele nebo Ibis budget pro ty, kteří mají hluboko do kapsy. S AccorHotels si odpočinek může dovolit každý! Navštivte stránku AccorHotels.com a přesvědčte se sami.

AccorHotels: Ubytování po celém světě

Společnost AccorHotels je mnohem víc než světový vůdce. Má více než 250 000 odborníků v oblasti pohostinství, kteří sdílejí stejnou vášeň - uvítat návštěvníky ve své zemi jak nejlépe dokážou a poskytnout jim nezapomenutelné zážitky. Na 4 500 adresách se AccorHotels postará o miliony hostů. Každý den dává veškerou energii do šíření nejsilnějšího slibu v oboru pohostinství: Feel Welcome.

Levné i luxusní hotely na AccorHotels.com

S více než 3 500 hotely je společnost AccorHotels Group a její partneři připraveni uvítat hosty po celém světě. Rezervujte si služební cestu nebo rodinnou dovolenou na AccorHotels.com a využijte široké nabídky hotelů, od těch levnějších až po luxusní. Dopřejte si odpočinek, jaký si zasloužíte.

Hotely Novotel

Pod společnost AccorHotels Group spadá více než 30 značek hotelů. Jedním z nich jsou i hotely Novotel. Novotel má více než 400 hotelů v 60 zemích, které se nacházejí v centrech klíčových měst. Jsou vhodné jak pro služební cesty, tak pro dovolenou. Ať už navštívíte tento hotel za účelem odpočinku nebo práce, jejich kvalitní služby vám budou vždy k dispozici.

S Tipli máte ubytování přes AccorHotels ještě levněji

Nakupujte s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě AccorHotels tak můžete ušetřit až 4 %.

 • V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Accor Hotels.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Accor Hotels.

Accor Hotels slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva až 75 % na nákup v obchodě

30.06.2021

Sleva až 49 % na nákup v obchodě

30.06.2021

Sleva až 58 % na nákup v obchodě

30.06.2021

Sleva až 65 % na nákup v obchodě

30.06.2021

Recenze Accor Hotels

Šarlota Š.

15.07.2017 5.0

Celý pobyt v Barceloně byl super. Sice dražší ubytování, ale servis naprosto špičkový, pokoje nádherné a i výhled byl super. Jenom jídlo mohlo být lepší.

Obchody, kde vás odměníme

O Accor Hotels

Cítíte se unaveni a potřebujete odpočinek? Dopřejte si dovolenou, jakou si zasloužíte! S ubytováním pomůže francouzská společnost AccorHotels, provozující přes 4 000 hotelů v 95 zemích světa. Společnost provozuje hotely pod různými značkami, takže si každý cestovatel vybere ten svůj ideální hotel, ve kterém se báječně vyspí a doplní energii.

Accor Hotels v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Accor Hotels.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se