Aktuální leták pro Vás hledáme... Zkuste to prosím později.
Leták tohoto obchodu nemáme k dispozici. Stále pracujeme na navázání spolupráce s řetězcem.

Letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety

Prodejny Zeman leták informace

Všechny platné Prodejny Zeman letáky na jednom místě! Prodejny Zeman leták pro tento i příští týden. Prodejny Zeman vydávají letáky pravidelně 1x týdně do schránek všude, kde mají prodejny. Prodejny Zeman letáky platí většinou od pondělí do neděle. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták zapomeňte, protože u nás naleznete letáky prodejen Zeman online.

Specializované maloobchodní prodejny Zeman maso-uzeniny nabízí svým zákazníků hlavně masné výrobky, které jsou vyráběné podle klasických receptur. Společnost k výrobě využívá moderní technologie a snaží se svým zákazníkům nabízet produkty za přijatelné ceny. V současné době najdeme po České republice více než 115 prodejen Zeman.

Historie společnosti se začala psát už v roce 1897, kdy Alois Schneider založil rodinné řeznictví. Po roce 1948 byl však provoz pozastaven. Řeznictví opět otevřeli bratři Robert a Josef Schneiderovi v Plzni.

Firma si potrpí na čerstvé s kvalitní zboží, které dopřává svým zákazníkům. Zeman maso-uzeniny má kromě prodejen i vlastní výrobní závody. Výrobna si potrpí na suroviny od českých chovatelů. Závody jsou v České republice za tím dva, a to v Příbrami a v Zábřehu na Moravě. Z těchto míst se každý den dováží čerstvé výrobky nejen do prodejen Zeman, ale i do známých obchodních řetězců.

Na pultech obchodu najdeme čerstvá masa, uzeniny, lahůdky, pečivo a některé prodejny nabízí i teplý pult. Akční nabídku vždy najdete v aktuálním letáku Zeman maso-uzeniny nebo Zemanovy ceny. Prodejny Zeman letáky produkují pravidelně jednou týdně a mají platnost od pondělí do neděle. Leták upozorňuje i na víkendovou cenu, kdy vybrané produkty můžete koupit za akční cenu jen od pátku do neděle.

O oblíbenosti produktů společnosti Zeman maso-uzeniny svědčí i řada ocenění. V roce 2016 dostala firma ocenění Česká chuťovka pro všech pět přihlášených výrobků v kategorii teplý pokrm: vepřová krkovice bez kosti na pečení, vepřové koleno bez kosti na pečení, vepřový bok s kostí na pečení, sekaná se sýrem a sekaná se špekem. V ten samý rok byla Brdská klobása od Zeman maso-uzeniny označena Potravinářskou komorou ČR jako nejlepší inovativní potravinářský výrobek.

Podobné obchody jako Prodejny Zeman s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Prodejny Zeman.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se