Aktuální letáky a letáky na příští týden MP Krásno

Archiv letáků

MP Krásno leták informace

Všechny platné MP Krásno letáky na jednom místě! MP Krásno leták pro tento i příští týden. MP Krásno rozesílá letáky pravidelně 2x měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. MP Krásno letáky platí většinou od pondělí do neděle následujícího týdne. Změny bývají o státních svátcích. Na papírový leták se můžete vykašlat, protože u nás naleznete MP Krásno leták online.

Společnost MP Krásno patří mezi pět největších výrobců masa a masných výrobků v České republice. Výrobky najdeme na pultech různých obchodních řetězců a maloobchodních sítí nebo ve specializovaných řeznictví. Mimo tuzemský trh společnost dováží produkty i na Slovensko nebo do Maďarska.

Historie závodu MP Krásno se začala psát v roce 1964, kdy ve Valašském Meziříčí zahájil masokombinát "Družstvo na postavení jatek" výrobu. Roku 1993 byl pak masokombinát zprivatizován majitelem společnosti Karlem Pilčíkem a na začátku roku 1994 byl přejmenován na Masný průmysl - Krásno, s. r. o. Název MP Krásno a. s., pod kterým společnost známe do dnes, se objevil až v roce 2004.

V rodině Pilčíků se řeznické řemeslo předávalo z generace na generaci. Nyní firmu stále vede Karel Pilčík, kterému s tím však už pomáhají jeho děti. Rodinná společnost klade důraz na vysokou kvalitu výrobků, používá prvotřídní suroviny a potraviny vyrábí podle nejlepších valašských receptur.

Celkem na Moravě můžeme najít třicet šest prodejen MP Krásno, kromě Valašského Meziříčí například v Ostravě, Ostrava, Karviné, Frýdku Místku, Valticích, Zlíně a v dalších obcích. Mimo to si produkty značky MP Krásno můžete zakoupit i v oblíbených obchodních řetězcích Albert, Billa, Coop, Globus, Makro, Tesco nebo Žabka.

Sortiment firmy je opravdu bohatý, o tom se můžete přesvědčit v aktuálním letáku. Čeká tam na vás nabídka mas, grilovaných specialit, kuřecích výrobků, bezlepkových potravin, měkkých salámů, párků a klobás, trvanlivých salámů, uzených mas, zabijačkových specialit nebo speciálních produktů vyrobených pro děti. Klobásy a párky obsahují velká procenta masa.

Karel Pilčík také na Valašsku v roce 2015 založil Muzeum řeznictví. V muzeu se můžete seznámit s historií a současností řeznického řemesla, zajít na koncert nebo vernisáž a potěšit se z gastronomického zážitku.

Podobné obchody jako MP Krásno s akčními letáky a katalogy

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod MP Krásno.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se