Black Friday 2022 - kdy bude a velký přehled slev

ČlánkyNakupování 30. 3. 2022

Pokud jste milovníky Black Friday a každým rokem se těšíte, až tento den nastane, můžete se začít těšit již nyní na Black Friday 2022. V tomto roce se koná Black Friday 25. listopadu a přinese opět velké slevy na nákupy u různých obchodníků. Každý si tak bude moci nakoupit produkty za skvělé ceny. Podívejte se na přehled těch nejzajímavějších Black Friday slev.

Kdy bude Black Friday 2022

I v roce 2022 se bude konat Black Friday, na který se těší mnoho lidí. Každým rokem připadá Black Friday na 4. pátek v měsíci. Tomuto dni se v České republice říká "černý pátek" a letos připadá Black Friday na 25. listopadu 2022. Tohoto dne se jako každý rok zúčastní mnoho prodejců, kteří na své produkty poskytnou určité slevy, akce nebo jiné výhodné nabídky. Je velmi pravděpodobné, že slevy budou pokračovat i o víkendu (26.11. – 27.11.). Black Friday se účastní jak e-shopy, tak kamenné prodejny.

Seznam obchodů Black Friday

Jelikož se na trhu nachází mnoho obchodů, kteří se zapojují do Black Friday a nabízí velice výhodné nabídky, můžete se podívat na ty nejzajímavější. Velikou výhodou Black Friday je to, že slevy nabízí obchody všech různých kategorií a díky tomu si můžete nakoupit odlišné produkty, jako je například elektronika, oblečení, kosmetika, výbava pro domácí mazlíčky a mnoho dalšího. 

Black Friday Alza

U obchodu Alza si můžete všimnout, že akce typu Black Friday pořádá několikrát za rok. Pokud tento obchod máte rádi nebo jste si už předem vybrali zboží od Alza, ale raději si počkáte, až bude probíhat Black Friday 2022, můžete navíc využít Alza slevové kupony. Díky slevovým kuponům od Tipli budete mít váš nákup ještě levnější a ušetříte peníze.

Black Friday Mall

V obchodě Mall naleznete téměř jakékoliv zboží, na které si právě vzpomenete. Právě díky široké nabídce se Mall stal oblíbeným obchodem mnoha zákazníků. V roce 2022 chystá Mall na Black Friday slevy až 80 %, které může využít každý. Oblečení, elektronika, hračky, obuv a mnoho dalších produktů naleznete v obchodě Mall na Black Friday 2022 za skvělé ceny. Ještě větší slevu při nákupu na Mall vám zajistí Mall slevové kupony

Datart Black Friday

Pokud sháníte elektroniku a rádi byste si ji nakoupili za výhodnější cenu, počkejte si na Black Friday 2022 v obchodě Datart. V Datartu si totiž můžete zakoupit při akci Black Friday zboží za výhodné ceny. Ještě více peněz ušetříte, pokud využijete slevové kupony Datart. Tento obchod pořádá Black Friday ve stejném období, jako ostatní prodejci. 

Notino Black Friday

Na Notinu naleznete velký výběr parfémů, kosmetiky a mnoho dalších doplňků pro krásu. Jestliže v tomto obchodě nakupujete rádi a máte již napsaný seznam věcí, které si budete chtít na Notinu zakoupit, počkejte si na Black Friday 2022. Při této příležitosti si totiž budete moci vybrat vaše oblíbené výrobky za výhodnou cenu. Ještě levnější nákup budete mít, když využijete slevové kupony Notino. V roce 2022 připadá Black Friday na pátek 25. listopadu. Výhodné nabídky, akce a slevy na Notino však můžete využívat již od 21. listopadu do 27. listopadu.

Zalando Black Friday

Vybírejte kousky od těch nejznámějších značek, jako je například Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Desigual nebo Mustang. Ve chvíli, kdy začne Black Friday, totiž naleznete na Zalando skvělé kousky za velmi výhodné slevy. Navíc můžete využít Zalando slevové kupony a ušetřit peníze na nákupy v dalších obchodech, které se zapojily do Black Friday.

Samsung Black Friday

Ve dnech Black Friday se můžete těšit také na obchod Samsung, který se pravidelně zapojuje do této akce a nabízí svým zákazníkům slevy na nákup. Pokud jste čekali například na nové Samsung chytré hodinky, ale doposud jste si je nekoupili, Black Friday je ta správná příležitost pro vás. 

Xiaomi Black Friday

Elektroniku od Xiaomi si oblíbilo již mnoho lidí a pokud byste si rádi zakoupili další produkty od tohoto výrobce, využijte Black Friday 2022. V tento den na vás totiž budou čekat výhodné nabídky od Xiaomi. V případě nákupu na e-shopu Xiaomi získáte cashback 2,5 % z každého nákupu.

Black Friday Knihy Dobrovský

Milovníci knih se budou jistě radovat, až nastane Black Friday u Knihy Dobrovský. Všichni by se však měli předem připravit, o jaké produkty budou mít zájem. Black Friday u Knihy Dobrovský trvá opakovaně pouze 1 nebo 2 dny, a proto musíte mít předem sepsaný seznam. Velikou výhodou je to, že Knihy Dobrovský nabízí v Black Friday velké slevy. Při Black Friday v roce 2021 to bylo například až 90 %. 

Pandora Black Friday

Spoustu slev na šperky od Pandora čeká všechny milovníky této značky při akci Black Friday 2022. V obchodě Pandora si můžete 25. listopadu zakoupit krásné šperky za skvělé ceny a využít tak skvělých nabídek, které Black Friday přináší pro každého. 

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se