Jak ušetřit v knihkupectví Neoluxor?

Neoluxor provozuje v České republice kromě 27 knihkupectví i eshop – jak v něm můžete ušetřit? Přečtěte si naše tipy s hledejte u nás nejrůznější slevové poukazy Neoluxor!

Nakupujte online – dostanete Neoluxor slevu 10 %!

Nakupování po internetu se s Neoluxor vyplatí – veškeré zboží na internetu totiž máte levnější o 10 % oproti zboží nabízenému přímo na prodejně.

Jak na Neoluxor dopravu zdarma?

To ovšem neznamená, že si svůj balíček nemůžete zcela bezplatně na jakékoli pobočce i vyzvednout a ušetřit tak na poštovném. V případě doručení balíčku až k vám domů získáte poštovné zdarma při nákupu nad 850 Kč.

Jste student? Vytaste ISIC!

Držitelé mezinárodní karty studenta si mohou pískat – knihkupectví vám totiž nabízí Neoluxor slevu ISIC, a to na všech kamenných prodejnách. Stačí kartu předložit u pokladny. Tato Neoluxor sleva se nedá sčítat s jinými slevami a neplatí na dárkové poukazy a vstupenky Ticketpro.

Jaká je právě teď Neoluxor akční nabídka?

Zavítejte na webové stránky Neoluxor do sekce „Akční nabídka“ a podívejte se, jaké knihy jsou právě ve slevě. Najdete zde starší bestsellery i neknižní sortiment.

Zahrajte si nejen o knihu!

Rádi zkoušíte své štěstí? Pak jej otestujte v nějaké Neoluxor soutěži! Jejich kompletní výpis najdete na jejich webu v záložkách „Blog“ → „Soutěže“.

Na lov knížek už jen s cashbackem?

V tuto chvíli bohužel v knihkupectví Neoluxor cashback nenabízíme. Ale pokud se chcete poohlédnout po knihkupectví, kde peníze zpět ze svého nákupu dostanete, zkuste třeba Knihy Dobrovský.

  • Jste vášniví čtenáři? Pak jistě chcete vědět, kde nakoupit knihy levně!

Neoluxor je se svými 27 pobočkami jedním z největších knihkupectví v České republice. Pravidelně pořádá také setkání s autory a autogramiády - jejichž kompletní rozpis najdete v kalendáři na webových stránkách Neoluxor. Doplňte si knihovničku o nějaký bestseller a zjistěte, co čte celý svět!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1198 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.