Mountfield sleva a slevové kupóny

Mountfield je expertem na zahradu. Využijte aktuální Mountfield akce a slevy a zařiďte si vysněnou zahradu za jedinečné ceny.
Zatím bez cashbacku, makáme na tom! Přejít do obchodu »
V součásné době neevidujeme žádnou nabídku

Mountfield akce

Chcete mít zahradu jako z pohádky? Kromě píle vyžaduje zahrada i správnou péči s těmi nejkvalitnějšími nástroji a technikou. Právě takové má ve svém sortimentu Mountfield. Neutrácejte ale víc než musíte. Mountfield má pro vás mnoho slevových akcí. A my vám je přinášíme všechny na jednom místě.

Mountfield 50 % na vše je slevová akce, která vám přináší širokou nabídku sortimentu za polovinu. Sortiment v akci se pravidelně mění. Skvělé slevy na vás čekají i v Mountfield e-shopu jako doprodej.

Mountfield kolo štěstí

Jaká je první věc, která vás v souvislosti s Mountfieldem napadne? Mountfield kolo štěstí je legendární slevová akce, která se pravidelně vrací na scénu. Vytočte si zajímavou slevu a pořiďte si zahradní techniku nebo bazén levněji.

Jsme kutilové, kteří na to jsou náležitě hrdí, proto taky chceme, aby naše zahrada vypadala dokonale. S výrobky společnosti Mountfield na zahradách nejen pracujete, ale prostřednictvím nich také sportujete a odpočíváte. Mountfield je největším českým prodejcem zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů a dalších potřeb pro zahradu.

Mountfield je česká společnost, která má za sebou více než 25 let poctivé práce. Spolehnout se můžete na prvotřídní kvalitu výrobků, bohatý sortiment a dokonale vyškolený personál, který vám pomůže i během nákupu v Mountfield e-shopu. Nechte si objednávku dovézt až na vaši zahradu.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1811 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo