O věrnostním programu Alza – karta výhod

ČlánkyVěrnostní programy  |  Nakupování 2. 12. 2021

Alza.cz a.s. je internetový obchod, který již téměř třicet let působí v České republice a na Slovensku, a od roku 2014 navíc rovněž v dalších zemích Evropské unie. Zaměřuje se především na prodej spotřební elektroniky, ale nabízí i produkty dalších kategorií, k nimž patří sport, hobby, hračky, knihy, kosmetika nebo domácí potřeby.

K čemu Alza karta slouží

Alza karta výhod je platební kreditní karta, která nabízí úvěr do výše 150 000 Kč, přičemž umožňuje až 55denní bezúročné období na nákupy nejen na Alze, ale i v ostatních v obchodech v ČR i v zahraničí. Zboží si tedy jednoduše můžete pořídit, aniž byste museli mít potřebnou hotovost. Výhody Alza karty je na e-shopu Alza.cz navíc možné zkombinovat i s dalšími slevami, které obchod nabízí.

Obrázek

Co dalšího Alza karta nabízí

Ke svému úvěrovému účtu má držitel karty neustále přístup, a to prostřednictvím internetového bankovnictví banky Hello bank!, která Alza kartu vydává. Z karty lze samozřejmě vybírat i hotovost z bankomatu, přičemž výběr nad 1 000 Kč v ČR i v zahraničí je bez poplatku. K Alza kartě také automaticky zdarma získáte 3 bezkontaktní platební nálepky, tedy miniatury platební karty, jimiž můžete platit v bezkontaktních terminálech.

Benefity Alza karty výhod

  • Možnost vyzkoušet si zboží z e-shopu. Výhoda spočívá v tom, že si můžete zboží zakoupit, vyzkoušet a v případě nespokojenosti v zákonné 14denní lhůtě vrátit. E-shop vám částku za nákup vrátí ještě předtím, než bude třeba kreditní kartu uhradit.
  • Nákup na splátky. Pokud se vám při větším nákupu nechce uhradit najednou celou částku, Alza karta výhod umožňuje nakupovat na splátky. A co víc, jejich výši si můžete sami zvolit.
  • Získání části peněz zpět. Ať už budete s Alza kartou výhod platit v jakémkoli obchodě, za obuv, elektroniku nebo třeba parfém, 1 % z částky, kterou utratíte, se vám automaticky vrátí zpět na účet.
  • Nulové riziko zneužití vašich peněz. U kreditní Alza karty výhod se nemusíte bát, že přijdete o své finance. Jelikož není napojená na váš bankovní účet, jako je tomu v případě debetní karty, nehrozí, že by vaše úspory někdo zneužil.

Snadný návod pro získání Alza karty výhod

O Alza kartu výhod lze jednoduše zažádat online, a to při nákupu na Alza.cz. Podmínkou je zakoupení zboží v hodnotě alespoň 1000 Kč. Při výběru způsobu úhrady je třeba zvolit možnost „Založit Alza kartu a rovnou s ní zaplatit“. Následně musí zákazník objednávku dokončit a vyplnit krátký formulář. Alza kartu výhod pak obdrží do 14 dnů.

Jak funguje splácení s kartou výhod

Pokud utracenou částku splatíte do 55 dní, nezaplatíte ani korunu navíc. Držiteli Alza karty výhod je poskytnut úvěr ve výši 5 000 až 150 000 Kč. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, přičemž se počet splátek odvíjí od výše čerpané částky a výše vašich splátek. Tu si lze zvolit, nejméně to však musí být 5 % z dlužné částky, která je zaokrouhlena na desetitisíce nahoru, tedy minimálně 500 Kč. Měsíční úroková sazba je 1,98 % a roční pohyblivá úroková sazba činí 23,78 %. Správa a vedení účtu vás měsíčně bude stát 29 Kč, a jestliže si přejete dostávat papírový výpis, pak zaplatíte 39 Kč. V případě, že je vaše karta doplacena, případně ji nevyužíváte, pak samozřejmě za vedení účtu nehradíte žádný poplatek.

Související obchody

Alza

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se