-10 %

Platí do 30.06.2019

Leo Express sleva až -10 % pro členy SMILE klub

Využijte SMILE klub od společnosti Leo Express a získávejte slevu podle počtu najetých kilometrů. Slevy se stupňují podle najetých kilometrů a získáte… Zobrazit více Využijte SMILE klub od společnosti Leo Express a získávejte slevu podle počtu najetých kilometrů. Slevy se stupňují podle najetých kilometrů a získáte slevu 5 %, 8 % nebo až 10 %. Navíc můžete získat i bonus za dobití Leo Korun - dobijte si účet částkou minimálně 2 500 Kč a získáte bonus 7 % z dobité částky.

Leo Express sleva až -10 % pro členy SMILE klub

Využijte SMILE klub od společnosti Leo Express a získávejte slevu podle počtu najetých kilometrů. Slevy se stupňují podle najetých kilometrů a získáte slevu 5 %, 8 % nebo až 10 %. Navíc můžete získat i bonus za dobití Leo Korun - dobijte si účet částkou minimálně 2 500 Kč a získáte bonus 7 % z dobité částky.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na leoexpress.com
-20 %

Platí do 30.06.2019

Leo Express sleva až -20 % na zpáteční jízdenku

Aktuální sleva až -20 % na zpáteční jízdenku je platná při nákupu jízdenek na Leo Express.

Leo Express sleva až -20 % na zpáteční jízdenku

Aktuální sleva až -20 % na zpáteční jízdenku je platná při nákupu jízdenek na Leo Express.

Pro tuto nabídku nepotřebujete kód.

Přejít na leoexpress.com

Jak ušetřit s dopravcem Leo Express?

Vlaková i autobusová síť České republiky je tak hustá, že se dostanete prakticky kamkoli. A s dopravcem Leo Express navíc s maximálním komfortem! Zajímá vás, jaké Leo Express akce probíhají a jak lze ušetřit?

Staňte se členy Smile klubu

Leo Express vám za každou projetou jízdenku vrátí až 10 % z ceny jízdenky zpět na další nákupy. Členství se tedy vyplatí především těm, co cestují častěji.

Leo Express sleva na zpáteční jízdenku

Myslete dopředu, kupte si i cestu zpět a získáte Leo Express slevu na zpáteční jízdenku až ve výši 20 %! Akce platí pro vlaky i autobusy.

Kupujte co nejdříve

Leo Express Business i Leo Express Premium pochopitelně mají hodně co do sebe – jejich komfortu v prostoru i nabízeních službách se jen tak něco nevyrovná. Nejvýhodněji vás ale vyjde třída Economy - ještě více ušetříte, když si jízdenku koupíte s dostatečným předstihem!

Nemáte nárok na speciální Leo Express slevu?

Leo Express ceník je sice daný, ale děti, studenti, důchodci, skupinky a hendikepovaní mají nárok na výrazné slevy. Zkontrolujte stránky Leo Express a podívejte se, zda nějakou z těchto akcí nemůžete využít.

Chcete cestovat s cashbackem?

V tuto chvíli bohužel pro Leo Express nabízíme jen nejrůznější slevové akce a slevové kupony bez cashbacku - pokud tedy chcete za svoji cestu získat odměnu zpět, co takhle zkusit FlixBus?

Český autobusový a vlakový přepravce Leo Express si rychle vydobyl stabilní místo na českém trhu. Díky nepřekonatelnému servisu a maximálnímu pohodlí jej především na dlouhých cestách upřednostňuje stále více lidí. Dopřejte si ničím nerušenou cestu a zhodnoťte svůj čas – ve jejich dopravních prostředcích máte totiž přístup k wi-fi i spoustu prostoru pro práci.

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1619 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo