AliExpress sleva a slevové kupóny

Čínské internetové tržiště AliExpress je ráj nízkých cen i všech nakupujících. A s našimi slevovými kupony budou nákupy z Číny ještě levnější!

Jak ušetřit na čínském internetovém tržišti AliExpress?

Nepřeberný výběr všemožného zboží za skvělé ceny – asi tak by se dal charakterizovat internetový gigant AliExpress. Jeden by skoro řekl, že zdejší zboží je tak levné, že žádné slevy ani nejsou třeba – my vám o nich ale stejně povíme!

Šetřete s AliExpress coupons

Pro nás jsou to AliExpress slevové kupony, přímo na jejich stránkách je však najdete pod označením AliExpress coupon. AliExpress je vydává u zvláštních výprodejových příležitostí, jako jsou například AliExpress Days. Pokud je nasbíráte a použijete u konkrétního zboží, můžete nakoupit ještě mnohem levněji.

Slavte s AliExpress narozeniny a další výročí

Jednou z akcí, kdy můžete uplatnit ty kupony, jsou AliExpress narozeniny. AliExpress coupons sbíráte dopředu a potom je všechny najednou uplatníte, když přijde ten správný čas.

Ohlídejte si na AliExpress poštovné

Z Číny je to dálka. A i když většina zboží má automaticky dopravu zdarma, pravidlem to není. Proto si pohlídejte, že u vybraného zboží máte poznámku „Free Shipping to Czech Republic“, tedy dopravu zdarma.

Neprošvihněte bleskové AliExpress slevy Flash Deals

AliExpress výprodej, v němž se nabídka mění každých šest hodin? Ano, je to možné. V těchto bleskových slevách najdete kosmetiku, elektroniku, odolné telefony, oblečení a mnoho dalšího – jen si nenechat tu pravou slevu utéct!

Nezapomeňte na cashback od Tipli

Před každým nákupem na AliExpress se vraťte sem k nám na Tipli, abyste se mohli prokliknout a získat zpět odměnu ze svého nákupu.

Čínské internetové tržiště AliExpress je ráj nízkých cen i všech nakupujících. A s našimi slevovými kupony budou nákupy z Číny ještě levnější!

AliExpress.com je internetové tržiště s nepřekonatelnou nabídkou zboží za výhodné ceny. Nákupy z Číny se díky němu staly fenoménem, který jen tak neopadne - protože proč byste měli kupovat zboží z Číny zprostředkovaně a s přirážkou, když můžete jít rovnou ke zdroji a vybírat z nepřekonatelného množství zboží za super ceny?

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.