Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pepco

Pepco

pepco.cz/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=brand
Nechcete utrácet obrovské částky za kojenecké oblečení? Hledáte místo, kde byste nakoupili produkty pro celou rodinu a domácnost na jednom místě a za nejnižší ceny? Právě jste ho našli a jmenuje se Pepco. V prodejnách Pepco naleznete velký výběr oblečení pro muže, ženy a především děti. V nabídce najdete také dekorativní zboží a doplňky do domácnosti.

O obchodu Pepco

Pepco je evropská diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. V Česku se dynamicky rozvíjí již několik let. Obchod Pepco se stal nejoblíbenějším prodejcem dětských oděvů a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. Úspěchu dosahuje především díky lidem a jejich odhodlání.

Pepco: Více za méně

Hlavní předností obchodu Pepco jsou extrémně nízké ceny. Utrácet za kojenecké nebo dětské oblečení majlant je zbytečné, protože váš prcek z něho stejně rychle vyroste. Oblečení Pepco přináší atraktivní dětské oblečení za bezkonkurenční ceny. Za pár kaček nakoupíte oblečení pro malého miláčka, dárky pro děti, a k tomu navíc přikoupíte designový doplněk do bytu.

Pepco otevírací doba

Nakoupit můžete v jedné z více než 141 prodejen Pepco. Adresu konkrétní prodejny a přesnou otevírací dobu najdete na webové stránce obchodu Pepco. Pepco má pro své zákazníky otevřeno každý den, čas se však v různých městech liší. Většina Pepco prodejen má otevírací dobu od 8:00 do 19:00, některé od 9:00 do 20:00.

Pepco se nezabývá internetovým, ani zásilkovým prodejem. Veškeré produkty jsou dostupné pouze v prodejnách na území celého státu. Pokud máte nějaké dotazy, můžete kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle +420 228 881 508 v pracovní dny v čase 9:00 až 17:00.

Pepco leták

Všechny platné Pepco letáky najdete na Tipli na jednom místě! Pepco rozesílá letáky pravidelně dvakrát měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Pepco letáky jsou vydávány v pátek a platí většinou po dobu dvou týdnů. V letáku vždy objevíte akční ceny oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací a především oblečení a hraček pro děti. Na papírový leták můžete zapomenout, protože na Tipli naleznete Pepco leták online. Omrkněte také další letáky obchodů pro dům, byt a zahradu a nakupujte dekorace pro zkrášlení domova ve velkém.

Podobné obchody

Články

Chcete mít doma stylový nábytek? Vsaďte…

Hledáte kvalitní, originální a stylový nábytek? Pak zavítejte na eshop Bonami, kde najdete to...
26.9.2018 Zobrazit článek

TOP obchody, kde koupíte spodní prádlo…

Každé ranní oblékání začíná u správného spodního prádla. Potřebujete pohodlné, abyste v něm...
4.8.2018 Zobrazit článek

Akce týdne: 5 tipů, kde ušetřit peníze

Pondělí je zase tady - kdo by z toho měl radost? Jen počkejte, však on se ten den dá ještě...
30.1.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1280 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

nebo