Pro obchod Pepco právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony z obchodů 4Home, Pidilidi, Tchibo nebo aaahome.cz.

Slevový kupón na 75 Kč na 4Home.cz

+ 2 % zpět z nákupu

Sleva 75 Kč platí pro nákup nad 1 500 Kč v e-shopu 4Home.cz pokud zadáte slevový kód v nákupním košíku. více

Slevový kupón 10 % v eshopu PiDiLiDi.cz

Platí do 30.09.2020

+ 3 % zpět z nákupu

Využijte slevu 10 % na dětské oblečení, obuv i hračky v eshopu PiDiLiDi.cz. více

Doprava ZDARMA na Tchibo

 

Získejte slevový kupón ve výši 109 Kč na dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč. více

O obchodu Pepco

Pepco je evropská diskontní síť, která nabízí produkty pro celou rodinu a domácnost za nejnižší ceny. V Česku se dynamicky rozvíjí již několik let. Obchod Pepco se stal nejoblíbenějším prodejcem dětských oděvů a významným dodavatelem dekorativního zboží do domácnosti. Úspěchu dosahuje především díky lidem a jejich odhodlání.

Pepco: Více za méně

Hlavní předností obchodu Pepco jsou extrémně nízké ceny. Utrácet za kojenecké nebo dětské oblečení majlant je zbytečné, protože váš prcek z něho stejně rychle vyroste. Oblečení Pepco přináší atraktivní dětské oblečení za bezkonkurenční ceny. Za pár kaček nakoupíte oblečení pro malého miláčka, dárky pro děti, a k tomu navíc přikoupíte designový doplněk do bytu.

Pepco otevírací doba

Nakoupit můžete v jedné z více než 141 prodejen Pepco. Adresu konkrétní prodejny a přesnou otevírací dobu najdete na webové stránce obchodu Pepco. Pepco má pro své zákazníky otevřeno každý den, čas se však v různých městech liší. Většina Pepco prodejen má otevírací dobu od 8:00 do 19:00, některé od 9:00 do 20:00.

Pepco se nezabývá internetovým, ani zásilkovým prodejem. Veškeré produkty jsou dostupné pouze v prodejnách na území celého státu. Pokud máte nějaké dotazy, můžete kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle +420 228 881 508 v pracovní dny v čase 9:00 až 17:00.

Pepco leták

Všechny platné Pepco letáky najdete na Tipli na jednom místě! Pepco rozesílá letáky pravidelně dvakrát měsíčně do schránek všude, kde má prodejny. Pepco letáky vychází vždy v pátek a platí většinou po dobu dvou týdnů. V letáku vždy objevíte akční ceny na oblečení, příslušenství do domácnosti, dekorací, a především oblečení a hraček pro děti. Na papírový leták můžete zapomenout, protože na Tipli naleznete Pepco leták online. Omrkněte také další letáky obchodů pro dům, byt a zahradu a nakupujte dekorace pro zkrášlení domova ve velkém.

Podobné obchody

O Pepco

Nechcete utrácet obrovské částky za kojenecké oblečení? Hledáte místo, kde byste nakoupili produkty pro celou rodinu a domácnost na jednom místě a za nejnižší ceny? Právě jste ho našli a jmenuje se Pepco. V prodejnách Pepco naleznete velký výběr oblečení pro muže, ženy a především děti. V nabídce najdete také dekorativní zboží a doplňky do domácnosti.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Pepco.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.