Pro obchod Oberbank právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevy z obchodů Zonky, pojisteni.cz, nebo mBank.

Provize za doporučení s afilliate programem na Zonky

+ 1 % zpět z nákupu
   

Proč spolupracovat se Zonky? Za každé doporučení získáte atraktivní provize a máte k dispozici afilliate manažera. Vydělávejte se Zonky. více

Sleva až 50 % na cestovní pojištění na Pojisteni.cz

Platí do 01.01.2021

+ 25 % zpět z nákupu

Sjednejte si on-line pojištění léčebných výloh při svých cestách po ČR i do zahraničí a můžete získat slevu až 50 %! Cestujte bez obav. více

Zapomeňte na směnárny a plaťte kartou u mBank

Platí do 31.12.2020

+ 325  zpět z nákupu
   

Sjednejte si účet mKonto a k němu debetní kartu mKartu Svět, která se vám vyplatí doma i na cestách. Jaké výhody na vás čekají? Je jedno, ve… více

O obchodu Oberbank

Hlavním cílem Oberbank jsou nadčasové a moderní hodnoty jako pevný základ. Spolehlivost, stabilita a solidnost vždy byly a jsou základem bankovního obchodu Oberbank. Banka svým zákazníkům nabízí vstřícné jednání, rychlou pomoc a řešení finančních problémů a férový vztah klienta a poskytovatele služeb.

Historie Oberbank

Rozhodnutí o založení banky proběhlo 13. dubna 1869 v Linci. Původní název banky měl být Bank für Oberösterreich und Salzburg se sídlem v Linci. Jako datum založení byl zvolen 1. červenec 1869. Když v 70. letech minulého století byla zavedena možnost svobodné volby sídla pro banky, Oberbank rozšířila svou působnost i mimo svůj původní region Rakouska a Salcburska. V České republice Oberbank působí od roku 2004.

Oberbank eBanking

Oberbank eBanking je jednoduchá aplikace banky, která klientům zjednodušuje přehled o jejich financích. Tento způsob internetového bankovnictví je dostupný z celého světa v jakoukoliv hodinu, není potřeba, aby zákazník vlastnil jakýkoliv další software a jeho používání je zcela zdarma.

Oberbank spořící účet & stavební spoření

Spořící účet je jeden z nejposkytovanějších produktů Oberbank. Klien si vybere z různých variant, které jsou přizpůsobeny jak pro krátkodobé cíle, tak pro úspory nebo finanční rezervu. Oberbank nabízí dva druhy spořících účtů:

 • Spořící účet LIMIT
 • Spořící účet SPECIÁL

Další často hledaný produkt Oberbank je stavební spoření. To klientům přináší výhody jako úroková sazba 1 % p.a., státní podpora až 2 000 Kč ročně nebo pojištění vkladů až do výše ekvivalent 100 000 EUR. V případě zájmu má klient možnost na webových stránkách Oberbank domluvit schůzku a zjistit tak vše potřebné o produktech banky. Mrkněte na stavební spoření srovnání a přesvědčte se, že je Oberbank mezi velikány na prvních příčkách.

Produkty Oberbank

 • stavební spoření
 • běžný účet
 • spořící účet
 • majetkové pojištění
 • V tomto eshope môžeš nakúpiť aj na Slovensku, pozri sa na Poštová banka.
 • Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Oberbank.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.