Obchody / Elektro a PC / mobilprovas.cz O mobilprovas.cz -

mobilprovas.cz

O obchodu mobilprovas.cz

Váš nefunkční telefon má už po záruce, ale nechcete se s ním ještě rozloučit? Společnost Mobilprovas.cz zajišťuje pozáruční servis mobilních telefonů všech běžně dostupných značek na českém trhu. Díky dlouholetým zkušenostem svých pracovníků v oblasti gsm technonogií je tento obchod ideálním partnerem pro každý nefunkční přístroj.

Mobilprovas.cz: Servis mobilních telefonů

Obchod Mobilprovas poskytuje komplexní služby v oblasti oprav mobilních telefonů. Mezi ně patří například odblokování a upgrade firmware, drobné mechanické opravy, výměny krytů a displayů, čištění oxidací, složité opravy všech levelů nebo výměny obvodů poškozeného přístroje.

Rychlé opravy mobilních telefonů

Díky rozsáhlému skladu originálních náhradních dílů je obchod Mobilprovas schopen rychle a kvalitně opravit nefunkční přístroj za přijatelnou, předem odsouhlasenou cenu. Více než 60 % procent oprav elektroniky ukončuje v den jejich přijetí, přes 85 % je připraveno k vyzvednutí do druhého dne.

Mobilprovas kontakt

Chcete se na něco zeptat? Využijte infolinku na telefonním čísle 722 944 944. Infolinka je k dispozici vždy od pondělí do pátku v čase 8:00 až 17:00. Navštívit můžete také jednu z prodejen Mobilprovas. Najdete jich hned několik po celé České republice. Prohlédněte si také letáky s elektronikou a zjistěte, co je ve světě elektra nového.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť GeekBuying.com.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Eltrox.

Obchody, kde vás odměníme

O mobilprovas.cz

Elektronika selhala a mobilní telefon přestal fungovat? Potřebujete ho nechat rychle opravit, protože si nemůžete dovolit nový? Obraťte se na Mobilprovas.cz! Tento obchod provozuje servis a prodej mobilních telefonů a příslušenství, prodej náhradních dílů, odblokování i výkup.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod mobilprovas.cz.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se