Holiday Autos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Holiday Autos

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Holiday Autos.

O obchodu Holiday Autos

Nenechte se omezovat a půjčte si vůz kdekoli, kam přijedete. Auto si můžete vyzvednout na více než 30 000 místech po celém světě, na hlavních letištích a také v centru měst. Zákaznické služby jsou dostupné 7 dní v týdnu, takže když se vaše plány změní, obchod vám vždy vyjde vstříc. U většiny dodavatelů společnost Holiday Autos nabízí také bezplatné zrušení až 24 hodin před vyzvednutím a nikdy neúčtuje poplatky za použití kreditní karty. Objednejte si zapůjčení auta ještě dnes a můžete vyrazit na svou dovolenou snů.

Obrázek

Dovolená podle vašich představ díky Holiday Autos

Půjčovna aut Holiday Autos prochází více než 1 500 autopůjčoven, aby pro vás našel ty nejvýhodnější nabídky. Porovnává půjčovny automobilů jako Hertz, Europcar, Avis, Enterprise, Budget nebo Thrifty. Nabídka aut zahrnuje třídy mini, economy, automatic, SUV, vozidla pro 7 osob i luxusní auta. Ať už si tedy chcete půjčit auto nebo třeba mikrobus pro 9 osob, obchod HolidayAutos.com najde vždy tu nejvýhodnější nabídku.

Obrázek

Půjčte si auto s důvěrou

Využijte služeb autopůjčovny Holiday Autos a ušetřete. Již přes 500 000 uživatelů ohodnotilo kladně autopůjčovny Holiday Autos na známých hodnoticích serverech. Přidejte se k těmto spokojeným zákazníkům i vy. Prohlédněte si také letáky dovolené a vyrazte na čtyřech kolech za dobrodružstvím.

Kromě zapůjčení auta můžete využít také službu převozu. Na webových stránkách jednoduše zadáte místo, kde chcete vyzvednout, a adresu, na niž si přejete dopravit. Certifikovaný řidič vás doveze do vámi zvoleného cíle.

Pro rychlejší a snadnější zajištění služeb obchodu můžete využít Holiday Autos aplikaci, kterou lze stáhnout na App Store nebo Google Play.

Platba za služby Holiday Autos

Platební modely jsou následující:

 • při provedení rezervace zaplatíte zálohu a zbývající částku platíte přímo na místě přepravci před využitím jeho služeb
 • při provedení rezervace zaplatíte zálohu a zbývající částku platíte přepravci předem
 • při provedení rezervace zaplatíte kompletní cenu rezervace a, v případě pronájmu vozu, později přímo na pobočce přepravce platíte pouze za palivo (benzín/nafta) a volitelné doplňky
 • při provedení rezervace neplatíte nic a kompletní cenu zaplatíte přímo na místě přepravci před využitím jeho služeb

Platbu lze provést platební kartou.

Jak autopůjčovnu kontaktovat

Pokud máte nějaké dotazy, Holiday Autos lze kontaktovat telefonicky na čísle +44 20 3740 9859. Obchod Holiday Autos můžete také sledovat na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Holidayautos.com ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Holiday Autos vás odměníme až 2,5% cashbackem.

Obdobných služeb můžete využít také na Tipli.sk, Tipli.pl a Tipli.ro.


Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Holiday Autos

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít každý den někde jinde a ideálně projet široké okolí? Uskutečněte svou vysněnou akční dovolenou a pronajměte si v místě svého pobytu auto na Holidayautos.com. S Holiday Autos je půjčení auta snadné, a navíc máte tu nejlepší cenu po celém světě.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Holiday Autos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se