Holiday Autos

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Holiday Autos slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Holiday Autos

Platí do 22.10.2021

 
   

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít

O obchodu Holiday Autos

Nenechte se omezovat a půjčte si vůz, kamkoliv jen přijedete. Auto si můžete vyzvednout na více než 30 000 místech po celém světě, na hlavních letištích a také v centru měst. Zákaznické služby jsou dostupné 7 dní v týdnu, takže když se vaše plány změní, obchod vždy vyjde vstříc. U většiny dodavatelů společnost Holiday Autos nabízí také bezplatné zrušení až 24 hodin před vyzvednutím a nikdy neúčtuje poplatky za použití kreditní karty. Objednejte si zapůjčení auta ještě dnes a můžete vyrazit na svou dovolenou snů.

Dovolená snů díky Holiday Autos

Obchod Holiday Autos prochází více než 1 500 autopůjčoven, aby našel ty nejvýhodnější nabídky. Porovnává půjčovny automobilů jako Hertz, Europcar, Avis, Enterprise, Budget nebo Thrifty. Nabídka aut zahrnuje třídy mini, economy, automatic, SUV, vozidla pro 7 osob i luxusní auta. Ať už si tedy chcete půjčit auto nebo mikrobus pro 9 osob, obchod Holiday Autos najde vždy tu nejvýhodnější nabídku.

Holidayautos.com: Půjčte si auto s důvěrou.

Využijte služeb autopůjčovny Holiday Autos a ušetřete až 40 %. Již přes 500 000 uživatelů ohodnotilo kladně autopůjčovny Holiday Autos na známých hodnotících serverech. Přidejte se k těmto spokojeným zákazníkům i vy. Prohlédněte si také letáky dovolené a vyrazte se svým přítelem na čtyřech kolech za dobrodružstvím.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Holidayautos.com ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Holiday Autos vás odměníme až 2,5% cashbackem.

 • Tento eshop má svoju pobočku aj na Slovensku, kde môžeš tiež nakupovať s Tipli na Rentalcars.com.
 • Sklep Rentalcars.com ma swój odział w Polsce, gdzie możesz również kupować razem z Tipli.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Holiday Autos

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít každý den někde jinde a ideálně projet široké okolí? Uskutečněte svou vysněnou akční dovolenou a pronajměte si v místě svého pobytu auto na Holidayautos.com! S Holiday Autos je půjčení auta snadné a navíc máte tu nejlepší cenu po celém světě.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Holiday Autos?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.