Slevy a slevové kupóny pro vás

Platí do 08.04.2020

Slevový kupon až 2,5 % na vše v obchodě Holiday Autos.

 

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po… Zobrazit více

Holiday Autos

08.04.2020

O obchodu Holiday Autos

Nenechte se omezovat a půjčte si vůz, kamkoliv jen přijedete. Auto si můžete vyzvednout na více než 30 000 místech po celém světě, na hlavních letištích a také v centru měst. Zákaznické služby jsou dostupné 7 dní v týdnu, takže když se vaše plány změní, obchod vždy vyjde vstříc. U většiny dodavatelů společnost Holiday Autos nabízí také bezplatné zrušení až 24 hodin před vyzvednutím a nikdy neúčtuje poplatky za použití kreditní karty. Objednejte si zapůjčení auta ještě dnes a můžete vyrazit na svou dovolenou snů.

Dovolená snů díky Holiday Autos

Obchod Holiday Autos prochází více než 1 500 autopůjčoven, aby našel ty nejvýhodnější nabídky. Porovnává půjčovny automobilů jako Hertz, Europcar, Avis, Enterprise, Budget nebo Thrifty. Nabídka aut zahrnuje třídy mini, economy, automatic, SUV, vozidla pro 7 osob i luxusní auta. Ať už si tedy chcete půjčit auto nebo mikrobus pro 9 osob, obchod Holiday Autos najde vždy tu nejvýhodnější nabídku.

Holidayautos.com: Půjčte si auto s důvěrou.

Využijte služeb autopůjčovny Holiday Autos a ušetřete až 40 %. Již přes 500 000 uživatelů ohodnotilo kladně autopůjčovny Holiday Autos na známých hodnotících serverech. Přidejte se k těmto spokojeným zákazníkům i vy. Prohlédněte si také letáky dovolené a vyrazte se svým přítelem na čtyřech kolech za dobrodružstvím.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Holidayautos.com ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Holiday Autos vás odměníme až 2,5% cashbackem.

 • Tento eshop má svoju pobočku aj na Slovensku, kde môžeš tiež nakupovať s Tipli na Rentalcars.com.
 • Sklep Rentalcars.com ma swój odział w Polsce, gdzie możesz również kupować razem z Tipli.

Holiday Autos slevové kódy, které jste zmeškali

Podobné obchody

Chystáte se letět na dovolenou, ale odmítáte zůstat přišpendleni na jednom místě po celých dlouhých čtrnáct dní? Chcete si svůj výlet užít každý den někde jinde a ideálně projet široké okolí? Uskutečněte svou vysněnou akční dovolenou a pronajměte si v místě svého pobytu auto na Holidayautos.com! S Holiday Autos je půjčení auta snadné a navíc máte tu nejlepší cenu po celém světě.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.