ČD eshop

O obchodu ČD eshop

Vlakový dopravce s tradicí a 100% dostupností

Náš národní vlakový dopravce České dráhy, který provozuje eshop CD, má již stoletou historii a zejména ve střední a starší generaci se určitě najdou cestující, kteří ani s jiným dopravcem nikdy nejeli. Což je určitě rozdílná situace ve srovnání s autobusovými dopravci, kde si Češi snadno zvykli například na německého dopravce Flixbus.

Dnes už České dráhy fungují v konkurenčním prostředí, ve kterém se na ně snaží vyzrát zejména RegioJet s nabídkou nadstandardních služeb. Snaží se však držet krok s novinkami ostatních dopravců a zároveň eshop CD i jejich spoje má řadu výhod, na které ne vždy dokáže konkurence dosáhnout. Jednou z největších výhod je, že České dráhy mají spoje napříč celou železniční sítí ČR.

cd-eshop

ČD eshop má výhodnější jízdenky než na nádraží

S prodejem jízdenek je to podobné jako s pokrytím spojů Českých drah. Na všech větších nádražích můžete koupit jízdenku u přepážky. Opravdu výhodné cestování ale nezačíná právě tam, jelikož CD eshop vám téměř vždy nabídne výhodnější cenu. Pokud necestujete často, stačí si v předstihu vybrat ze základních typů jízdenek:

 • Vázaná jízdenka je nejlevnější typ jednorázové jízdenky, jaký CD eshop nabízí. Stačí si s předstihem vybrat místo v konkrétním vlaku, ke kterému se jízdenka váže.
 • Flexi zvýhodněná jízdenka je také levnější, pokud kupujete v předstihu. Neušetříte sice tolik jako s vázanou jízdenkou, ale můžete využít kterýkoliv vlak až do půlnoci dne platnosti jízdenky.
 • Základní Flexi jízdenka bez slevy na vás čeká v případě, že nekupujete jízdenku s předstihem. I Flexi jízdenka koupená online má výhodu například v jednodušších storno podmínkách.

Pravidelné cesty se vyplatí

Zřejmě vás nepřekvapí, že největší úspory dosáhnete na eshopu ČD jako pravidelný cestující. Z levného cestování se automaticky mohou těšit důchodci, studenti, junioři a děti. Ale nezoufejte, pokud mezi ně nepatříte. Můžete využít věrnostní program ČD Body, pořídit si slevovou InKartu, předplatit si 2000 kilometrů pro libovolné cestování a mnoho dalších typů slev.

Levně do zahraničí s ČD eshopem

S Českými drahami můžete cestovat do desítky evropských měst od Paříže po Moskvu. A to za velice příjemné ceny. Jen nezapomínejte při cestách do zahraničí na cestovní pojištění.

Možnosti platby za jízdenky

CD eshop nabízí platby u nás běžnými typy karet MasterCard a Visa, ale i o poznání méně běžným typem American Express. Můžete také využít digitální peněženku MasterPass či využívat ČD Kredit.

Snadná a mobilní správa jízdenek

Cestující vlakem samozřejmě často kupují a spravují své jízdenky na cestách. Proto CD eshop nabízí zobrazení webu nejen pro počítače, ale i mobilní verzi webu a ke stažení mobilní aplikace pro iOS i Android.

Reklamace a storno jízdenek

Ve vlakové dopravě je běžnou situací, že jako cestující nestíháte plánovaný odjezd, a stejně tak může nastat zpoždění ze strany dopravce. V prvním případě pro vás může být řešením možnost vrácení jízdenky do 15 minut před odjezdem. V případě, že potřebujete už proběhlou jízdenku reklamovat a v dalších nesnázích vám bude nápomocna zákaznická linka na e-mailu info@cd.cz nebo na telefonním čísle +420 221 111 122.

cd-eshop
 • Vyzkoušejte podobný eshop i na Slovensku. Pro pohodlné cestování vám doporučujeme Regiojet.
 • I v Polsku najdete podobný eshop. Vyzkoušejte Flixbus.

Obchody, kde vás odměníme

O ČD eshop

Cestujete rádi a často vlakem? Pak rozhodně využívejte eshop CD - tedy našeho národního dopravce Českých drah. Plánovat vaše cesty můžete odkudkoliv. Jízdenky objednané předem na internetu jsou hlavně téměř vždy levnější než u prodejního okénka na nádraží. CD eshop navíc nabízí spoustu výhod pro cestující, kteří jezdí vlakem pravidelně.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod ČD eshop.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se