Uniqa

Uniqa je univerzální pojišťovna, vycházející vstříc rozličným požadavkům občanů i firem v oblastech pojištění. Na tuzemském trhu působí od roku 1993 a patří zde k nejsilnějším pojišťovnám.

Podobné firmy

Uniqa

Historie Uniqa pojišťovna

UNIQA pojišťovna, a.s. byla založena založena roku 1993 jako česko-rakouská pojišťovna. Důvodem pro to byl základní kapitál, který do banky vložil rakouský pojišťovací koncern Bundeslaender Versicherung a česká Agrobanka Praha, a.s. Podíl Agrobanky byl posléze odkoupen, a v roce 2007 se stoprocentním vlastníkem stala Uniqa International AG.

Co Uniqa nabízí?

Uniqa je univerzální pojišťovna se sídlem v Praze, a dlouhodobě patří mezi 10 největších pojišťoven na českém trhu. Uniqa pojišťovna je dceřinou společností rakouské pojišťovací skupiny UNIQA Insurance Group. Uniqa vychází vstříc rozmanitým požadavkům klientů ohledně životního a neživotního pojištění.

Uniqa cestovní pojištění

Jedním z hlavních produktů pojišťovny Uniqa je cestovní pojištění. Pojišťovna nabízí jednorázové nebo roční pojištění. Cestovní pojištění Uniqa klient může využít na dovolené, pracovní cestě nebo při studijním pobytu v ČR nebo v zahraničí. Základní varianta cestovního pojištění zahrnuje krytí léčebných výloh a nepřetržité asistenční služby. Rozšířená varianta obsahuje navíc pojištění zavazadel, odpovědnosti a úrazové pojištění.

Uniqa povinné ručení

Dalším z významných produktů Uniqa je povinné ručení. Nejlevnější Uniqa povinné ručení hradí škody na zdraví i majetku do výše několika milionů korun. Sjednává se bez spoluúčasti zákazníka, takže veškeré škody v případě nehody hradí pojišťovna.

Vyšší tarify pojištění odpovědnosti z provozu vozidla poskytují zákazníkovi tyto výhody:

  • úrazové pojištění dětí ve voze zdarma
  • první zaviněná škoda bez vlivu na bonus
  • fixní pojistné po celou dobu pojištění

Uniqa pobočky

Dohled nad pobočkami Uniqa zajišťuje centrální ředitelství v Praze a poté dalších 6 regionálních ředitelství. Uniqa nabízí vlastní mobilní aplikaci, která kromě kontaktů, sjednání cestovního pojištění a dalších nabízí nalezení nejbližší pobočky Uniqa. Nemá-li klient aplikaci v mobilu, na internetových stránkách najde seznam s pobočkami po celé České republice, případně i v zahraničí.

Produkty Uniqa

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Poštová banka.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.