Zdravé stravování

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Zdravé stravování slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2 % na vše v obchodě Zdravé stravování

Platí do 24.10.2021

 
   

Chcete jíst zdravě a být fit? Nemáte ale dostatek času na přípravu receptů a počítání kalorií? Obchod Zdravé stravování

O obchodu Zdravé stravování

Jak jíst chutně a zdravě a přitom šetřit čas i peníze? Jednoduše s obchodem Zdravé stravování. Nechte si dovézt každý den 5 porcí čerstvého jídla pro zdravý a vyvážený jídelníček, který sestavuje nutriční specialistka. Vybírat můžete z několika nabízených programů - pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Přesvědčte se o tom, že zdravé stravování může být chutné a zároveň syté.

Krabičková dieta obchodu Zdravé stravování

Ať už jste se rozhodli shodit přebytečná kila nebo jen chcete jíst zdravě, krabičková dieta vám s tím pomůže. Díky této dietě jíte přiměřenou energetickou hodnotu, vhodně rozloženou během dne. Vytváříte si také správné stravovací návyky a zlepšujete svůj fyzický a psychický stav.

Obchod Zdravé stravování je jedním z mála výrobců krabičkové diety, který má vlastní odborníky na výživu. Programy zdravé výživy jsou připravovány ve variantách 5 000, 6 000, 7 000, 8 000 a 10 000 kJ na den. V nabídce najdete hned několik nabízených programů, rozdělených do jednotlivých kategorií:

 • programy pro každý den - Pro zdraví, Pro zdraví +, Salát +
 • programy pro každý den s upraveným jídelníčkem - Bez masa, Pro mámy, Lakto -
 • programy pro sport - Protein +, Fit +
 • speciální programy - Detox PRO, Senior +
 • výjimky jídelníčku - Bez cukru

Možné varianty programů

Nestíháte vařit oběd a chtěli byste dovézt pouze jedno jídlo? Nebo rádi uvítáte stravu na celý den? Vyberte si kombinaci dovážených jídel podle vaší potřeby. Ke každému menu si také můžete přiobjednat polévku, přílohovou misku a smoothie. Jaké jsou možné varianty programů?

 • celodenní: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře
 • dopolední: snídaně, svačina, oběd
 • odpolední: oběd, svačina,večeře
 • snídaně, oběd, večeře
 • oběd a večeře
 • oběd
 • večeře

Rozvoz a platba

Jídlo je rozváženo 5x týdně. Dováží se na druhý den, abyste ho měli vždy čerstvé! Pravidelný rozvoz jídla probíhá od neděle do čtvrtka od 6 do 23 hodin (jídla na pondělí až pátek). Chcete vědět, zda obchod rozváží i do vaší lokality? Mrkněte na stránky Zdravostravovani.cz, kde najdete kompletní seznam míst rozvozu. V některých městech můžete využít také odběrná místa.

Cena za rozvoz je zahrnuta v ceně jídel (platíte pouze cenu dle ceníku, nic navíc). Platit můžete několika způsoby:

 • bankovním převodem
 • platební kartou
 • hotově
 • stravenkami

Hotovostní platba, platba stravenkami a platba kartou u řidiče je za příplatek v hodnotě 100 Kč. Platbu kartou a stravenkami je nutno hlásit předem při objednávce. Při pravidelném odběru můžete získat slevu pro věrné klienty.

Zdravé stravování kontakt

Chcete se na něco zeptat ohledně objednávky vašeho jídelníčku? Potřebujete poradit s výběrem vhodného programu? Obraťte se na odborníky obchodu Zdravé stravování na emailové adrese info@zdravestravovani.cz nebo na telefonním čísle +420 517 070 333. Zákaznická linka je k dispozici každé pondělí až čtvrtek od 8 do 19 hodin, v pátek od 8 do 16 hodin, a v neděli od 12 do 19 hodin.

S Tipli jíte zdravěji a levněji

Nakupujte zdravé pokrmy v rámci krabičkové diety s portálem Tipli a odměna vás nemine. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. V obchodě Zdravé stravování tak můžete ušetřit až 2 %.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Zdravé stravování

Chcete jíst zdravě a být fit? Nemáte ale dostatek času na přípravu receptů a počítání kalorií? Obchod Zdravé stravování vám každý den doveze domů nebo do práce jídla dle vámi zvoleného programu. Dovézt si můžete nechat jídlo na celý den nebo jen oběd či večeři. Mrkněte na Zdravestravovani.cz a zjistěte, jestli obchod dováží i do vašeho města.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2 % zpět z ceny nákupu v obchodě Zdravé stravování?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.