CeWe slevový kód

Pro obchod CeWe právě teď slevové kupóny nemáme.

Prohlédněte si další slevové kupony a slevy z obchodů SCONTO NábytekASKO NÁBYTEK4Home nebo Tescoma.

50% zpět za každých 10.000,- nákupu nábytku na SCONTO Nábytek

Platí do 26.03.2023

+ 1,25 % zpět z nákupu

50% zpět za každých 10.000,- nákupu nábytku

Slevový kupon 15 % na ložnice na ASKO NÁBYTEK

Platí do 26.03.2023

+ 3 % zpět z nákupu

Slevový kupon 15 % platí na ložnice.

-75 Kč

Slevový kód 4home 75 Kč na nákup na 4Home

Platí do 31.03.2023

+ 2 % zpět z nákupu

Kupon je platný při nákupu nad 1 500 Kč.

AFC75

Sleva Tescoma 23 % na keramickou formu beránka

Platí do 30.04.2023

+ 3,5 % zpět z nákupu

Pořiďte formu na beránka o 220 Kč levněji.

O obchodu CeWe

V e-shopu CeWe si můžete nechat vyrobit produkty, které budou obsahovat fotografie nebo obrázky, jaké si budete přát. Díky obchodu CeWe si tak můžete nechat vyrobit osobní fotodárky, dekorace do domácnosti a mnoho dalších produktů. Naleznete zde tyto kategorie: CeWe fotokniha, Fotky, Fotoobrazy, Fotodárky, Kryty na mobil, Pohledy a přání, Fotokalendáře, CeWe foto ihned nebo Inspirace. Ve všech kategoriích si můžete vybrat zboží, které vám nakonec dorazí upravené podle vašich představ.

Služby od CeWe můžete využít také v momentě, kdy sháníte pro někoho dárek nebo chcete vytvořit hmotnou vzpomínku na důležitou událost. Na produkty od CeWe lze umístit fotografie, které si sami vyberete a díky tomu vytvoříte buď velmi osobní dárek nebo například fotoknihu, se kterou si můžete připomínat všechny důležité momenty z vašeho života s někým dalším. 

Využijte slevové kupony CeWe

Pokud milujete nakupování a velkou akci Black Friday, můžete si počkat na CeWe Black Friday a v těchto dnech si nakoupit různé produkty od CeWe. Díky této akci získáte CeWe slevu nebo CeWe slevový kód, se kterým ušetříte při nakupování a vaše objednávka bude mnohem levnější. 

Black Friday je velmi oblíbená akce a každým rokem se jí účastní velké množství kamenných obchodů i e-shopů. Pro všechny fanoušky e-shopu CeWe je toto skvělá zpráva, jelikož CeWe se do Black Friday také pravidelně zapojuje a připravuje si pro své zákazníky výhodné nabídky CeWe slevy nebo slevové kupony CeWe.

Slevy a kupony CeWe

I na CeWe si můžete nakoupit výhodně. Stačí si najít kategorii "CEWE výhody pro Vás", ve které se nachází několik slevových kuponů CeWe. Ty může využít jakýkoliv zákazník obchodu CeWe. CeWe foto nemusí být za plnou cenu, stačí dodržet podmínky pro získání CeWe slevového kódu a na nákupu můžete ušetřit. Tyto CeWe slevové kódy lze použít na libovolné foto produkty a každý zákazník si sám vybere ten, o který má zájem. 

Obrázek

Další výhodou jsou množstevní slevy, jež platí pouze v momentě, když splníte podmínky pro získání této slevy. V případě, že si objednáte 2 – 4 fotoknihy, získáte slevu 5 %. Při nákupu 5 – 9 fotoknih, bude sleva ve výši 10 %. Za 10 až 24 kusů fotoknih se vám započítá sleva 15 %. K objednávce, která bude obsahovat 25 a více fotoknih, se připočítá sleva 20 %.

Zákaznický servis

Pokud máte jakékoliv dotazy k vaší objednávce, můžete se zeptat zákaznického servisu. S obchodem se lze spojit telefonicky na čísle +420 272 071 200. Zákaznická linka je pro vás k dispozici od pondělí do pátku v čase od 09:00 do 19:00 a o víkendu od 10:00 do 18:00. Jestliže byste zákaznický servis kontaktovali raději písemně, napište na e-mail info@cewe.cz.

Chcete mít neustálý přehled o novinkách a akcích? Sledujte CeWe na Facebooku, Instagramu nebo YouTube a už vám nic neunikne. Některé e-shopy navíc dělají na sociálních sítích různé soutěže, kterých se můžete také účastnit a vyhrát hezkou cenu, kterou jste si chtěli původně zakoupit. 

Ušetřete při nákupu CeWe foto produktů

Na CeWe si můžete pořídit velké množství CeWe foto a foto produktů. Díky nákupu přes Tipli lze navíc ušetřit nějaké finance díky cashbacku. Pokud totiž bude platit cashback v určité výši pro CeWe e-shop, stačí jednoduše přejít do obchodu přes oranžové tlačítko "Nakoupit" a nakoupit si běžným způsobem. Následně vám bude na váš Tipli účet připsána odměna za nákup a stačí už jen počkat, až prodejce potvrdí váš nákup. Nakonec si lze odměnu přeposlat zpět na bankovní účet. 

Doprava a platba

Zásilku vám od e-shopu CeWe doručí až k vám domů jedna z přepravních společností, kterou si vyberete. Obchod spolupracuje s přepravními společnostmi PPL a Českou Poštou. Nákup si můžete vyzvednout i osobně na jedné z prodejen v České republice nebo na pobočkách České pošty. 

Stejně jako v případě dopravy, CeWe nabízí velkou škálu způsobů platby, mezi které patří:

 • platba na dobírku
 • online platební karta
 • bankovní převod

Doba doručení by měla být 3 až 5 pracovních dní, ale pokud byste chtěli mít zásilku co nejdříve doma, využijte jednu z prodejen, na které si lze zásilku vyzvednout za poplatek 69 Kč.

Kategorie CeWe

Jakmile se podíváte na e-shop CeWe, můžete si všimnout několika kategorií, díky čemuž máte široký výběr. V případě, že byste rádi někoho obdarovali, CeWe je tím pravým místem, kde lze vybírat, protože se můžete zavděčit komukoliv. 

Fotky

V kategorii "Fotky" si můžete objednat vyvolání fotek, fotky premium, plakát premium, art prints, rámy, samolepky, CeWe foto ihned z pohodlí domova nebo si můžete digitalizovat staré filmy, diapozitivy, fotografie nebo 35mm filmy. 

Fotoobrazy

Nechte si u CeWe vytvořit foto na plátno, plakát premium, rámované fotoobrazy, hexxas (fotografie rozdělené do šestiúhelníku), plastovou desku, akrylové sklo, hliníkovou desku, foto na dřevo, gallery print, vícedílné obrazy nebo fotokoláž.

Fotodárky

Na CeWe seženete také Fotodárky, které jsou vtipné a originální. Objednejte si například bonboniéry a krabičky, nádoby na pití, textil, dekorace, hry, doplňky do školy a kanceláře, kryty na mobil (iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, silikonové kryty, výklopné kryty, tvrdé kryty, kožené kryty, dřevěné kryty), art prints, faber-castell nebo fotokalendáře. 

Obrázek

Pohledy a přání

Pošlete pohled nebo přání stejně jako tomu bylo dříve, ale využijte k tomu modernější metodu. Nechte si vyrobit pohled nebo přání. Na CeWe naleznete kategorii "Pohledy a přání", v nichž se nachází mnoho produktů, jež si můžete objednat. Mezi těmito produkty naleznete například skládací přání, pohlednice, karty, pohlednice s přímým odesláním, dětská přání, narozeninová přání, děkovné karty nebo svatební oznámení. 

Fotokalendáře

V této kategorii na CeWe naleznete nástěnné fotokalendáře, plánovací kalendáře a stolní kalendáře. Díky nim si můžete vyzdobit domácnost, kancelář nebo jakoukoliv místnost, ve které trávíte hodně času a chcete si připomínat hezké vzpomínky, rodinu nebo přátele. Na fotokalendáře si zkrátka můžete nechat vytisknout to, co máte nejraději. 

Reklamace zásilky od CeWe

Občas se může stát, že vám nějaká zásilka přijde domů poškozená. Pokud by se tento případ stal i vám, můžete zboží od CeWe reklamovat. V první řadě je potřeba poškozený výrobek vyfotit a poslat v e-mailu na adresu info@cewe.cz. Jestliže obchod CeWe reklamaci přijme, můžete zásilku odeslat zpět k reklamaci na adresu Kloknerova 2278/24, Praha, 14800. Vždy musí reklamace obsahovat poškozené zboží, daňový doklad a původní zasílací sáček nebo potvrzení internetové objednávky.

Vzpomínky na školku a školu

Každý člověk si rád prohlíží fotografie ze školky nebo školy a případně se s nimi pochlubí rodinným příslušníkům nebo přátelům. Pokud byste si rádi uchovali vzpomínky ve fotoknize, využijte nabídku CeWe. Další možností je obdarování paní učitelky / pana učitele. Darujte svému třídnímu učiteli / učitelce knížku plnou vzpomínek na vaši třídu. Díky takovému daru na vás a vaši třídu může obdarovaný při prohlídce pravidelně vzpomínat. 

Vhodný dárek pro partnera / partnerku

Jestliže netušíte, jaký dárek byste mohli darovat svému příteli / přítelkyni, zkuste se podívat na obchod CeWe. V tomto obchodě je hodně produktů, které můžete darovat jako velmi osobní dárek a hodí se například na Valentýn nebo pokud slavíte výročí. Zkuste darovat například kryt na telefon, na němž bude vaše společná fotografie s partnerem / partnerkou z poslední dovolené. Pokud máte společných fotografií mnohem více, darujte například nástěnný fotokalendář nebo stolní kalendář, který si lze umístit i do kanceláře.

Okamžitý tisk fotografií

V telefonu má většina lidí mnoho fotografií, které nakonec skončí v úložišti na počítači nebo na jiném místě. Dále člověk zapomene na to, kde přesně je uložil a na staré fotografie narazí až za dlouhou dobu. Pokud je toto i váš případ, ale raději byste si fotografie vytiskli, můžete. CeWe nabízí ve 43 prodejnách fotokiosek, na němž si můžete fotografie vytisknout rychlostí blesku. Jednoduše navštivte jednu z prodejen, kde se nachází i fotokiosek od CeWe a vezměte si s sebou váš smartphone. Pokud máte fotografie na jiném zařízení, vezměte jej s sebou. U fotokiosku zařízení připojte přes kabel a postupujte podle návodu na fotokiosku. 

Další možností je to, že fotky odešlete přes aplikaci a budou pro vás připraveny vytisknuté do 30 minut od odeslání. Otevřete si v prohlížeči webové stránky CeWe a klikněte na kategorii "CEWE foto ihned". Zde nahrajete všechny fotografie, které si chcete nechat vytisknout a pak už si jen dojdete do vámi vybrané prodejny, kde budete mít fotografie připravené / vytisknuté. Další možností je stažení aplikace CEWE fotosvět, ve které si můžete vytvářet různé produkty od CeWe nebo si nechat fotografie vytisknout a vyzvednout na prodejně. Aplikace je dostupná pro telefony iPhone na AppStore a pro telefony Android na Google Play.

Obrázek

V současné době sice není příliš moderní mít fotografie ve fyzické podobě, ale jedná se o něco, co vám nikdo nevezme, a navíc fotografii jen tak neztratíte nebo nesmažete. 

Podobné obchody naleznete také v zahraničí. Podívejte se například na Empikfoto.sk nebo na Fotoforma.pl.

CeWe slevové kódy, které jste zmeškali

Sleva 5 % při nákupu 2 až 4 fotoknih

06.08.2022

Sleva 300 Kč při nákupu nad 2 000 Kč

06.08.2022

Sleva 200 Kč při nákupu nad 1 400 Kč

06.08.2022

Sleva 100 Kč při nákupu nad 750 Kč

06.08.2022

Slevový kupon 50 Kč při nákupu nad 500 Kč

06.08.2022

Jak uplatnit slevové kupóny na CeWe

Nevíte si rady s uplatněním slevového kuponu nebo kódu v obchodě CeWe? Vyberte si vaši slevu a ušetřete. 

1. Výběr slevového kuponu CeWe

Vyberte si CeWe slevový kód, který byste chtěli uplatnit.

2. Zobrazení slevového kódu CeWe

Zkopírujte jej a klikněte na oranžové tlačítko „Získat slevu“. Následně budete přesměrováni do obchodu CeWe.

3. Zadání slevového kuponu

Vyberte si produkt, o který máte zájem, a vložte jej do košíku. V košíku vložte kupon do kolonky, která se nachází hned pod přehledem objednávky. Následně klikněte na "Prověřit".

Obrázek

Hledáte jiný slevový kupon nebo kód? Podívejte se na slevové kódy FotoFinish.cz nebo slevové kupony FotoŠkoda

Obchody, kde vás odměníme

Sleva CeWe

Využijte služby CeWe a nechte si vyrobit produkt z vlastních fotek. Využijte slevu CeWe a pořiďte si například fotoknihu jako fotodárek pro příbuzné. Na mobil si můžete nechat vyrobit kryt s vlastní fotkou a do domácnosti třeba fotoobrazy, které mohou krásně zdobit stěny v místnostech. 

Kategorie obchodu

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod CeWe.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se