Jak ušetřit v nákupní galerii Mall.cz?

Čím větší obchod, tím více způsobů, jak ušetřit – a pro Mall to platí dvojnásob! Tady jsou ty nejlepší tipy, jak šetřit na každém nákupu.

1. Sledujte, jaké Mall slevové kupony vám na Tipli nabízíme

Mall slevový kupón a další akční nabídky už na vás čekají. My je pro vás pečlivě hlídáme a vybíráme ty nejlepší! Tak nás nezapomeňte sledovat. Kde slevové kupóny najdete a jak je následně můžete využít? To se dočtete v článku Mall.cz – aktuální a ověřené slevové kupóny.

2. Mall Black Friday a další akce

Mall se účastní všech velkých akcí, jako je například Den dopravy zdarma. Samozřejmostí jsou i různé sezónní výprodeje. Zajímavé jsou i slevy na tématické kategorie zboží nebo konkrétní značky. Na ty všechny vás včas upozorníme. Ohromnou událostí je poté Mall Black Friday, který se koná každoročně v listopadu. Chcete se o tomto nákupním šílenství dozvědět více? Posvítili jsme si na něj v článku Mall Black Friday.

3. Vsaďte na zboží z druhé ruky

Ušetřit můžete i v případě, že se na Mall.cz poohlédnete po zboží II. jakosti nebo zboží, které je rozbaleno. Toto zboží je často zcela bez vady, jen už se bohužel (například kvůli poškození obalu) nemůže prodávat jako nové. O zboží II. jakosti a dalších způsobech, jak šetřit peníze, jsme vás informovali v článku 7 tipů, jak na Mall.cz ušetřit.

4. Nakupujte levněji s Mall kartou

Mall karta je další způsob, jak ušetřit. Jedná se o kreditní kartu provozovanou ve spolupráci s Raiffeisen Bank. Při jejím využití u kteréhokoliv obchodníka získáte zpět cashback ve výši 2 %. Nechybí ani speciální akční nabídky nebo možnost nákupu na splátky bez navýšení. Po aktivaci navíc dostanete slevový poukaz na 2 000 Kč pro první nákup na Mall.cz. O kartu můžete zažádat na webových stránkách Mall. Další informace o Mall kartě najdete v článku 7 tipů, jak na Mall.cz ušetřit

Mall nabízí i osobní odběr a hladký průběh reklamace

Mall je proslulý nejen svými akčními nabídkami, ale také prvotřídními službami. Veškeré zboží objednané na Mall.cz si můžete nechat doručit přímo domů, umožněn je však také osobní odběr. K dispozici je 18 Mall prodejen a desítky výdejních míst společnosti Uloženka, která jsou rozmístěna po celé ČR. Zajímá vás, jak osobní odběr probíhá a kolik vás bude stát? Veškeré podrobnosti naleznete v článku Odběrná místa a prodejny Mall.cz.

Podrobný seznam i s adresami všech 18 poboček zase naleznete v článku Kde najdete prodejny Mall.

A co když poté zjistíte, že něco neproběhlo, jak mělo? Že zboží přišlo porouchané, nebo se vám nakonec nehodí? Jednoduše provedete reklamaci. Není to nic těžkého. Kompletní návod na Mall reklamace najdete v dalším z našich článků.

Mall.cz je jeden z největších českých eshopů s obrovským sortimentem zboží. V této nákupní galerii můžete koupit takřka vše, co vás jenom napadne - od domácích potřeb přes oblečení až po elektroniku. Mall neustále nabízí zajímavé slevy pro stálé i nové zákazníky. Stačí na to jít chytře a ušetříte s Mall celé jmění!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1350 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo