Jak ušetřit v nákupní galerii Mall.cz?

Čím větší obchod, tím více způsobů, jak ušetřit – a pro Mall to platí dvojnásob! Jaké slevové kupony můžete v této obrovské nákupní galerii najít a kdy probíhají největší výprodeje?

Sledujte, jaké Mall slevové kupony vám na Tipli nabízíme

Slevový kupón na Mall.cz a další slevové akce? Už na vás čekají! Na Mallu neustále běží zajímavé nabídky. Vybíráme ty nejlepší, včetně aktuálních a platných Mall.cz slevových kódů. Mall se účastní všech velkých akcí jako je Black Friday, Den dopravy zdarma nebo sezónní výprodeje. Zajímavé jsou i slevy na tématické kategorie zboží nebo konkrétní značky. Na ty všechny vás včas upozorníme.

Využijte na Mall.cz dopravu zdarma

Když nakoupíte na Mall nad 1 000 Kč, automaticky neplatíte dopravu. V případě objemných zásilek dopravu neplatíte už při 5 000 Kč.

Vsaďte na zboží z druhé ruky

Ušetřit můžete i v případě, že se na Mall.cz poohlédnete po zboží II. jakosti nebo rozbaleném zboží. Toto zboží je často zcela bez vady, jen už se bohužel (například kvůli poškození obalu) nemůže prodávat jako nové.

Nakupujte levněji s Mall kartou

MALL.cz kreditní karta je další způsob jak ušetřit. Mall jí provozuje ve spolupráci s Raiffeisen Bank a vrátí vám 2 % z každého nákupu plus jsou na ní navázané slevy až 40 %. Po aktivaci navíc dostanete slevový poukaz na 2 000 Kč pro nákup na Mall.cz. Zařídit si ji můžete online na jejich webových stránkách.

Mall.cz je jeden z největších českých eshopů s obrovským sortimentem zboží. V této nákupní galerii můžete koupit takřka vše, co vás jenom napadne - od domácích potřeb přes oblečení až po elektroniku. Mall neustále nabízí zajímavé slevy pro stálé i nové zákazníky. Stačí na to jít chytře a ušetříte s Mall celé jmění!

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1097 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.