SlevaDne

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě SlevaDne

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu SlevaDne.

O obchodu SlevaDne

Všude dobře, doma nejlíp. Proč se trmácet do zahraničí, když máme krásy Česka přímo před nosem a ani je neznáme všechny? Zkuste se vypravit po naší vlasti se Slevadne.cz – za výhodné ceny se dostanete, kam by vás jinak nenapadlo se podívat. Hory i lázně, hotely i wellness se slevami i přes 70 %. Užijte si své dovolené levněji než dřív.

Jeden z nejvýznamnějších slevových portálů v Česku

Český slevový portál Slevadne.cz nabízí každý den takřka 400 slev a spolupracuje s více než 4000 prověřenými partnery. Díky bohaté nabídce si na jejich stránce vybere opravdu každý. Využít můžete pestré slevy do restaurací, na masáže, pobyty, wellness, krásu, zábavu nebo módu. Slevadne.cz působí na trhu již od roku 2011 a od té doby pomohli ušetřit bez mála 2 milionům Čechů a Slováků.

Zážitek, na který dlouho nezapomenete

Dovolená nebo wellness po Česku vás neláká? Slevadne.cz nabízí mnohem více než jen to. Chcete zažít adrenalin za volantem luxusního fára? A co se takhle projet nablýskaným Ferrari nebo Lamborghini? Nebo sháníte perfektní dárek pro maminku k narozeninám? Kupte ji poukaz na manikúru a pedikúru, ať se o ni profesionálové postarají jako o princeznu. Najdete zde i široký sortiment různého zlevněného zboží – od karnevalových kostýmů až po sedací vaky.

Mnoho dalších výhod

Slevadne.cz chápe, že pro spokojený nákup je potřeba nabídnout i něco navíc. Proto svým zákazníkům nabízí možnost do 14 dní stornovat kupóny a vrátí jim plnou částku. Svým zákazníkům firma nabízí i 100% garanci spokojenosti, která spočívá, že v případě nespokojenosti se zážitkem vám Slevadne.cz vrátí peníze. Nicméně spolupracují pouze s prověřenými partnery, takže reklamaci ani nebudete potřebovat. Platit můžete bezpečně kartou nebo převodem z účtu. Slevadne.cz je certifikovanou společností APEK, takže se nákupu na jejich stránkách opravdu bát nemusíte.

Jak koupit slevový kupón na Slevadne.cz

Při procházení slev vás některá zaujala a rozhodli jste se ji využít. Při objednávce vyberete počet kupónů a zadáte e-mailovou adresu, na kterou bude váš kupón doručen. Ihned po zaplacení vám přijde kupón na uvedenou e-mailovou adresu. Na kupónu se nacházejí všechny instrukce, jak jej použít. Kdykoli během doby platnosti kupónu se můžete rozhodnout váš kupón někomu darovat, stačí pouze změnit jméno obdarovaného. Vytištěný kupón pak již jen přinesete do zařízení, kde chcete slevu uplatnit.

Recenze SlevaDne

Táňa J.

10.03.2020 5.0

Přehledný slevový portál

Jitka Z.

08.10.2018 5.0

velmi spokojená

Miroslava V.

19.08.2017 5.0

skvělé slevy

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O SlevaDne

Všude dobře, doma nejlíp krásy Česka Slevadne.cz i přes 70 %

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě SlevaDne?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se