Nutricbistro

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Nutricbistro slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 2,5 % na vše v obchodě Nutricbistro

Platí do 09.12.2021

 
   

Opravdu zdravé stravování nikdy nebylo jednodušší. Nutric bistro je první paleo-veganské bistro v Česku, které...

O obchodu Nutricbistro

Chcete vyzkoušet krabičkové stravování zdravě, chutně, s výsledky a ze skvělých surovin? Nutric Bistro už od roku 2015 prodává zdravé stravování ve formě krabičkových jídel. Nejsou to nějaké smyšlené diety televizních hvězd, ale klinickými studiemi ověřené způsoby stravování s pozitivním vlivem na zdraví, hubnutí, i psychickou pohodu.

Na výběr máte hned ze 4 programů krabičkové diety:

 • Whole-30 je krabičková dieta pro výživový restart. Je určená pro zlepšení zdravotního stavu. Pomůže vám zbavit se zánětů, ekzémů, alergií, zažívacích problémů, únavy a mnoha dalšího.
 • Lowcarb je nízkosacharidová dieta pro zdravé hubnutí. Zhubnout tak můžete až 8 kilogramů za měsíc nebo dosáhnout optimální tělesné hmotnosti.
 • Vegetariánské krabičkové stravování. Nejchutnější a nejudržitelnější způsob stravování pro naši planetu. Vhodný pro lidi, kteří nechtějí jíst maso.
 • Poslední krabičková dieta pro zdravé stravování je FIT program.Je to racionální strava bez lepku pro aktivní lidi a sportovce, kterým vyhovuje vyvážený poměr makroživin a vyšší obsah komplexních sacharidů.
Obrázek

Doprava a platba

Pro dopravu můžete využít osobního odběru nebo rozvozu. Tato krabičková dieta je dostupná v Praze ve dvou doručovacích zónách - červená a modrá. Zóna červená má doručení v ceně krabiček. Modrá zóna má doplatek 80 Kč za den. 
Platit je možné bankovním převodem, platební kartou, hotově, papírovými i elektronickými stravenkami.

Zákaznický servis

Máte speciální požadavek? Psát můžete na chat na webu nebo na email: nutricbistro@gmail.com nebo volejte na telefonní číslo: +420 737 479 608 ve dnech Po - Pá od 9 do 17hodin.

Sledujte Nutric Bistro na Facebooku.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Nutricbistro

Opravdu zdravé stravování nikdy nebylo jednodušší. Nutric bistro je první paleo-veganské bistro v Česku, které se specializuje na rozvoz jídel po vzoru „krabičkových diet“. To znamená, že přijede v krabičce každý den za vámi, vy nikam nemusíte. Nutric bistro nabízí různé jídelníčky a typy diet: paleo, low carb, whole 30, vegan, bezlepkové. Každé jídlo je připravované z nejkvalitnějších přímých surovin. Žádné polotovary, jen dokonalé zdravé jídlo.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Nutricbistro?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.