Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Udemy slevové kupóny a slevy

Peníze zpět až 7,5 % na vše v obchodě Udemy

Platí do 21.06.2021

 
   

Chcete se vzdělávat po celý život? Udemy je pro vás tou správnou cestou k osobnímu rozvoji. Na Udemy.com najdete... více

O obchodu Udemy

Udemy je vedoucím globálním trhem pro výuku. Spojuje studenty z celého světa s těmi nejlepšími instruktory a dává tak jednotlivcům možnost dosáhnout svých cílů a následovat sny. Objevte rozmanitost aktuálních témat, získejte nové znalosti a rozvíjejte svůj osobní i profesní život skrze učení.

Objednávka kurzu na Udemy

Abyste na Udemy.com mohli vzdělávací kurzy objednávat, potřebujete se nejdříve zaregistrovat. K tomu stačí zadat do formuláře jen vaše jméno, emailovou adresu a heslo k přihlášení do účtu. Našli jste kurz, o který máte zájem? Klikněte na ikonku Buy Now a přesuňte se k platbě. Úhradu můžete provést několika způsoby:

 • přes vaši platební kartu
 • prostřednictvím služby PayPal.

Vzdělávejte se odkudkoliv s Udemy aplikací

S jedinečnou Udemy aplikací se nyní můžete vzdělávat i na cestách. Nainstalujte si mobilní appku pro iOS nebo Android a objevte širokou nabídku kurzů z různých oborů. Stáhněte si ty, které vás zaujmou, a sledujte je offline. Vybrané kurzy můžete také poslouchat jako audio nahrávku.

Udemy coupon

Nakupujte vzdělávací lekce na Udemy.com a využijte slevy na jednotlivé kurzy. Díky slevovým kuponům, které portál Udemy pravidelně nabízí pro vybrané kurzy, ušetříte i desítky procent. Zaregistrujte se a nechte si zasílat emaily s exkluzivními nabídkami, osobními doporučeními a jinými výukovými tipy.

Výhodný nákup na Udemy.com s Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Udemy.com ušetřit, je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Udemy vás odměníme až 7,5% cashbackem.

 • Podobný eshop IT Academy pre vás máme pripravený aj na Slovensku.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Udemy.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Udemy

5.0

Tomáš S.

11.03.2019 5.0

Bezproblémový e-shop s online kurzy všeho druhu.

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Udemy

Chcete se vzdělávat po celý život? Udemy je pro vás tou správnou cestou k osobnímu rozvoji. Na Udemy.com najdete více než 100 000 online video kurzů, které vám pomohou v cestě za vaším snem. Vybírat můžete z kategorií jako business a marketing, IT, design, hudba, fotografování, zdraví a fitness nebo osobní rozvoj.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  7,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Udemy?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.