Květiny Expres

Květiny Expres

5.0 (5x)

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Květiny Expres

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Květiny Expres.

O obchodu Květiny Expres

Darované květiny vždy potěší každou ženu. Na Květinyexpres.cz vyberte květiny určitého druhu a počtu, aby sedly do každé vázy. Chcete svou drahou potěšit luxusní kyticí? Na Květinyexpres.cz najdete nepřeberné množství vázaných kytic pro každou jedinečnou příležitost. A to dokonce i s přiloženým vínem a čokoládovými pralinkami.

Květiny Expres: Prodej a rozvoz květin

Květiny Expres je květinářství s rozvozem květin a širokou nabídkou netradičních, dárkových i svatebních kytic. Vyberte si z pohodlí domova květiny online a doručení již nechte na někom jiném. Květiny jsou vždy čerstvé a jsou posílány přímo z květinářství. Objednat si můžete například také květinové aranžmá na akce, firemní večírky, do restaurací nebo na svatební párty. Chcete vědět, kde koupíte květiny ještě levněji? Od toho jsou tu akční letáky.

Online květinářství s rozvozem do velkých měst

Můžete být kdekoliv na světě a i přesto díky online objednávce na Květinyexpres.cz uděláte radost někomu v České republice. Potřebujete doručit květiny rychle někomu k narozeninám, promoci, narození dítěte, jako poděkování nebo z lásky? Jsou akce, u kterých nemůžete být? Pošlete za sebe květinu se vzkazem, přáním a milým dárkem. Realizaci již nechte na někom jiném. Kdo má rád překvapení, přijde si u této voňavé služby na své. Nečekaně doručená květina má nezpochybnitelné kouzlo romantiky a překvapení.

Pohodlný trend nejen pro muže

Zájem mužských zákazníků roste rok od roku a už dávno také neplatí klišé, že za květinou od muže musí žena hledat jeho černé svědomí. Rostoucí počet mužských zákazníků, má na svědomí také pohodlný trend poslední doby. Online květinářství jsou nejdynamičtěji se rozvíjejícími internetovými obchody s dárky pro ženy. Zatímco muži si nemohou vynachválit pohodlí nákupu, pro ženy má nezpochybnitelné kouzlo romantiky, když dorazí poslíček s kyticí od tajemného dárce.

Služby využívají i dámy, které nejčastěji posílají květiny kurýrem převážně k narozeninám, rodině a kamarádkám s přáním hezkého dne, ale i jako dárky pro muže. Posledním hitem jsou i firemní květinové vazby využívané jako odměny zaměstnancům, poděkování klientům nebo přání k narozeninám. A to vše z pohodlí domova, kavárny či kanceláře.

Květiny Expres Praha

Květinářství v Praze ve Strašnicích nabízí denně čerstvé květiny s rozvozem po Praze zdarma, při objednávce nad 1 000 Kč. Ceny dopravy do jiných měst jsou od 119 Kč. Kromě čerstvých květin zde můžete zakoupit také různé dekorace, smuteční květiny, stuhy a další sortiment. Prodejna má otevřeno od pondělí do pátku v čase 8:00 až 18:00.

Výhodný nákup květin na Tipli

Ojedinělým způsobem, jak na Květinyexpres.cz ušetřit je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Květinyexpres.cz vás odměníme až 5% cashbackem.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Kvetyprevas.sk.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce? Możemy Ci polecić Kwiatowy ogród.

Květiny Expres slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kód Květiny Expres 10 % na květiny

11.03.2023

Slevový kód Květiny Expres 20 % na kytice k MDŽ

10.03.2023

Slevový kupon 20 % na nákup

25.07.2022

Slevový kupon 20 % na všechno

04.07.2022

Slevový kupón 15 % na květiny

29.11.2021

Slevový kupon 10 %

31.12.2021

Slevový kupon 15 % na vše

20.04.2021

Růže pro každý den - Rozvoz květin do 90ti minut

14.02.2021

Slevový kupón 20 % na květiny

31.12.2021

Kvetiny_expres_20%sleva

23.01.2021

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Květiny Expres

Zapomněli jste na výročí, narozeniny nebo Valentýna? Potřebujete nejdůležitější ženě ve svém životě doručit květiny tak rychle, že už včera bylo pozdě? Žádné strachy. Květinyexpres.cz se o všechny starosti postarají! Téměř všude po České republice doručí krásné a čerstvé květiny od předních pěstitelů z Holandska do 90 minut od objednání.

Podmínky nákupu

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 2,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě Květiny Expres?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se