Lékárna.cz

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Lékárna.cz

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Lékárna.cz.

Slevový kód Lékárna.cz

Peníze zpět až 3 % na vše v obchodě Lékárna.cz

Platí do 26.06.2024

 
 

Lékárna.cz je on-line lékárna, která nabízí volně prodejné léky, zdravotnické potřeby, drogerii, vitamíny, doplňky stravy či...

Lekarna.cz slevový kód: Získejte 50 Kč na Lekarna.cz

Platí do 26.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Nezmeškejte šanci na úžasnou odměnu 50 Kč od Lekarna.cz! Pouze se přihlaste na váš účet, pozvěte své přátele a těšte se na svou odměnu. Užijte… více

Slevy až 44 % na produkty pro péči o pleť, vlasy a nehty po zimě

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu

Ušetřete až 44 % v obchodě Lékárna.cz při nákupu vybraných produktů pro péči o pleť, vlasy a nehty po zimě. Sleva je přímo u produktů a není… více

Akční ceny na Lekarna.cz až do -40 %!

Platí do 26.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu

Ušetřete až 40% v obchodě Lékárna.cz.

Vše do 99 Kč na Lekarna.cz - slevy až do 35%

Platí do 26.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu

Ušetřete až 35% v obchodě Lékárna.cz.

Dárek zdarma k nákupu Centrum komplex vitamínů a minerálů na Lékárna.cz

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu

Získejte zdarma balení Imunita Vitamín C Max 14 sáčků.

Rozbalené produkty a zboží v expiraci za skvělé ceny na Lékárna.cz

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Podívejte se na tomto e-shopu do kategorie "Rozbalené produkty a zboží v expiraci", kde naleznete výhodné nabídky.

Lékárna.cz akce 3 za cenu 2

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Nakupujte na tomto e-shopu 3 produkty za cenu 2 a ušetřete peníze.

Akce 1 + 1 nebo 2 + 1 zdarma na Lékárna.cz

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Využijte akční nabídky na Lékárna.cz na produkty 1 + 1 zdarma nebo 2 + 1 zdarma.

Přihlaste se k odběru newsletteru Lékárna.cz a získejte slevy na nákupy

Platí do 30.06.2024

+ 3 % zpět z nákupu
 

Zaregistrujte se k odběru novinek na tomto e-shopu a na e-mail vám budou chodit výhodné nabídky.

Lékárna.cz sleva

Lékárna.cz je on-line lékárna, která nabízí volně prodejné léky, zdravotnické potřeby, drogerii, vitamíny, doplňky stravy či kosmetiku. Při každém nákupu nezapomínejte využít Lékárna.cz slevový kód, abyste ušetřili peníze. Na e-shopu je vám k dispozici odborný lékárník dostupný on-line. V obchodě můžete vybírat také chovatelské potřeby, elektro, přípravky na hubnutí a homeopatika. Lékárna.cz sleva nebo Lékárna.cz doprava zdarma je k dispozici pro každého nakupujícího.

Jak ušetřit při nakupování na tomto e-shopu

Na tomto e-shopu se můžete podívat do kategorie "Akce", kterou najdete na horní liště. Zde jsou ještě další podkategorie, v nichž naleznete produkty se slevou. V případě, že si na e-shopu nakoupíte nad určitou částku, získáte dopravu zdarma a ušetříte peníze za poštovné a balné. Pokud si v lékárně nakoupíte přes Tipli, získáte část peněz zpět.

Další způsob, jak nakupovat výhodněji, je využití proviznímu programu. Jednoduše obdržíte 10 % z každé objednávky nového zákazníka, kterého jste přivedli z vašich webových stránek, Facebooku, e-mailu apod. Potřebovat budete jen unikátní kód, ten získáte zdarma při registraci do tohoto programu.

Ušetřit při nakupování můžete také při akcích typu doprava zdarma, dárek zdarma, 1+1 zdarma, sleva na zboží s krátkou dobou trvanlivosti atd. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru, budete jedni z prvních, kdo se dozví, co má e-shop v akci a jaké speciální slevy si pro své zákazníky připravil. Čas od času vám může přijít do e-mailu také slevový kód či kupon.

Jak získat slevový kupon pro levnější nakupování v této online lékárně

Jedním ze způsobů, jak získat kupon, je pravidelně kontrolovat e-shop. Na stránkách lékárny můžete v průběhu celého roku narazit na slevové kódy, díky kterým nakoupíte levněji. Také máte možnost využít kódy, které najdete na Tipli v horní části profilu obchodu. Nezapomeňte obchod sledovat na sociálních sítí jako je Facebook, Instagram a Twitter. I tam se totiž dozvíte o slevách a výhodných nabídkách.

O obchodu Lékárna.cz

Lékárna.cz je internetová lékárna, kde zakoupíte nejenom volně prodejné léky. Mezi další sortiment patří kosmetika, drogerie, uklízecí prostředky, zdravé potraviny, sportovní výživa, elektrospotřebiče, nezbytnosti pro děti i maminky, a dokonce chovatelské potřeby. Při každém nákupu v tomto obchodě můžete získat slevu tak, že použijete Lékárna.cz slevový kód. Před Vánocemi zde koupíte i vánoční dárky. Lékárna.cz byla první online lékárnou v České republice. Tohoto internetového prodejce najdete i na Slovensku pod názvem Mojalekáreň.sk.

Obrázek

Lékarna.cz slevy – akce, Black Friday

Obchod pravidelně zapojuje do výprodejové akce Black Friday, která se koná vždy v listopadu. Na takzvaný Černý pátek můžete nakoupit produkty do vaší lékárničky a další zboží za zlomek původních cen. Podívejte se na Lékárna Black Friday a nakupte volně prodejné léky, kosmetiku, potřeby pro děti, uklízecí prostředky a další nezbytnosti do domácnost za výhodnější ceny. Na e-shopu také naleznete kategorii "Akce", ve které se nachází zboží za zvýhodněnou cenu. Kategorie se pravidelně obměňuje a jsou do ní přidávány nové produkty se slevou.

Tato online lékárna nabízí volně prodejné léky, zdravotní potřeby i kosmetiku

Tento e-shop nabízí sortiment nejen z kategorie volně prodejných léků, ale i zdravotních potřeb, respirátorů, kosmetiky, doplňků stravy, potřeb pro maminky i děti nebo potravin. E-shop je přehledný, můžete vyhledávat podle zdravotního problému, účinné látky, abecedně nebo používat různé filtry. V obchodě najdete i sezónní nabídku a oblíbený je vánoční sortiment rozdělený podle toho, pro koho hledáte dárek pod stromeček.

Mezi oblíbené značky se řadí Allnature, Celascon, Paralen, Olynth, Nurofen, Linteo, Bepanthen, Sudocrem, Philips Avent, Hipp a desítky dalších.

V e-shopu si můžete vybírat z těchto kategorií:

 • Akce
 • Volně prodejné léky
 • Doplňky stravy a vitamíny
 • Kosmetika a hygiena
 • Děti a maminky
 • Potraviny a hubnutí
 • Potřeby pro zvířata
 • Drogerie a elektro
 • Zdravotní potřeby
 • Sport
 • Doprava zdarma
 • Péče při a po opalování
Obrázek

Proč nakupovat na e-shopu Lékárna.cz

Tato lékárna je certifikovaný obchod od APEK. Vždy dostanete originální preparát v plné kvalitě. Zboží je nakupováno od distributorů léků, kteří zásobují i běžné lékárny a jejich farmaceuti dbají na správné zacházení s lékárenským zbožím. 

Pro ještě pohodlnější nákup vyvinula Lékárna.cz mobilní aplikaci. S touto aplikací mají zákaznici obchod vždy po ruce a mohou nakupovat nebo číst novinky ze světa zdraví odkudkoliv. Aplikaci pro operační systém Android si můžete stáhnout na Google Play. Majitelé Apple zařízení si mohou aplikaci stáhnout v AppStore. V aplikaci si můžete vyhledávat léky podle čárového kódu, dostanete upozornění na akce, obdržíte dárkový voucher nebo slevový kód. K dispozici je řada dalších užitečných funkcí jako je on-line chat s lékárníkem, seznam historie objednávek, oblíbené položky, seznam faktur a další.

Pokud si nejste jisti ohledně volby, dávkování nebo kontraindikace léků, na webových stránkách tohoto obchodu naleznete odbornou pomoc. Svůj dotaz můžete položit lékárníkovi buď prostřednictvím on-line chatu, nebo zaslat e-mail. Další možností je, podívat se v poradně na již zodpovězené otázky jiných zákazníků. Šikovným pomocníkem na e-shopu je vyhledávač aktivních složek podle abecedy. Snadno si tak navolíte, o jakou účinnou složku se zajímáte a vyjede vám seznam produktů, které ji obsahují.

Praktický je také nástroj na upozornění lékových interakcí. Jednoduše na dané stránce zadáte léky podle názvu, nebo kódu a zobrazí se vám informace, zda spolu nejsou v kontraindikaci. Obchod je možné ovládat hlasem, a to tím způsobem, že kliknete na symbol mikrofonu ve vyhledávacím řádku a zřetelně vyslovíte, co si přejete. S pomocí hlasu můžete na stránkách vyhledávat i nakupovat.

Jestliže se zajímáte o své zdraví, zdravý životní styl a krásu, určitě si rádi přečtete zajímavé články v magazínu Lékárna.cz. Informace jsou rozdělené do kategorie Články, Blogy a Novinky. A pokud se zajímáte hlouběji o konkrétní zdravotní problematiku, můžete načerpat potřebné informace z e-booků. Tyto odborné e-booky na lékárně jsou zpřístupněny všem zákazníkům, kteří mají osobní účet a jsou přihlášeni k odběru novinek.

Osobní odběr skrze Lékárnu Prima

Obchod nabízí zákazníkům v oblasti Chrudimi a Pardubic také rozvoz léků na předpis. Tuto službu zajišťuje Lékárna Prima. Postup je jednoduchý:

 • zadáte kontaktní údaje
 • vyplníte kód receptu, nebo pošlete recept elektronicky
 • léky vám budou připraveny k vyzvednutí bez čekání do druhého dne
 • zaměstnanci lékárny vám zavolají a domluvíte se na způsobu předání (osobní vyzvednutí, nebo doručení domů zdarma)

Lékárnu Prima najdete na adrese Fibichova 41, 537 01 Chrudim. Otevírací doba je od pondělí do pátku, a to v čase 8:00–12:00, 12:30–17:00. Kromě této služby si v Lékárně Prima můžete vyzvednout svoji objednávku z e-shopu Lekarna.cz. 

Reklamace

V případě reklamace vyplňte formulář na webových stránkách e-shopu. Reklamované zboží dobře zabalte, tak aby se zboží nepoškodilo. Přiložte vyplněný formulář a zásilku zašlete na adresu: PEARS HEALTH CYBER s.r.o., Píšťovy 864, 537 01 Chrudim. Při odesílání reklamovaného zboží přiložte do balíčku reklamační formulář a doklad o koupi. Zboží neposílejte na dobírku. Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od uplatnění reklamace.

Vrácení zboží

Pokud zjistíte, že zakoupené zboží nevyužijete, nebo vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete ho vrátit do 14 dnů od doručení odstoupením od kupní smlouvy. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující. Nezapomeňte vyplnit formulář odstoupení od smlouvyPeníze vám budou vráceny stejným způsobem, jakým jste provedli platbu. Jestliže jste k nákupu obdrželi dárek, i tento dárek musíte vrátit společně se zbožím.

Lékárna.cz slevové kódy, které jste zmeškali

3 za cenu 2 na značku MAM

23.06.2024

Sleva Lékárna.cz 200 Kč na Biodermu

24.06.2024

Doprava zdarma na top produkty

05.05.2024

Slevy až 40 % v kategorii Velikonoční pečení

01.04.2024

Sleva 200 Kč na produkty BIODERMA

30.04.2024

Lekarna.cz slevový kód -3% na nákup

28.05.2024

Lednový výprodej: Slevy až 50 %

31.01.2024

Výhodná měsíční balení plenek a vlhčených ubrousků Pampers

31.03.2024

Sleva 20 % při nákupu dvou produktů La Roche-Posay

31.01.2024

Pampers - Dárek zdarma

24.06.2023

Jak uplatnit Lékárna.cz slevový kód

Nejprve si vyberte kód, který chcete při nákupu v e-shopu uplatnit. Slevový kód zkopírujte a poté klikněte na oranžové tlačítko „Použít kupon“. Následně budete přesměrováni na webové stránky obchodu. V e-shopu si vyberte produkty a vložte je do košíku. Do okénka „Slevový kód, voucher nebo dárkový poukaz" vložte zkopírovaný kód. Potvrďte tlačítkem „Uplatnit“ a sleva se odečte. Poté už zbývá pouze dokončit objednávku.

Obrázek


V případě, že se vám nedaří kód uplatnit, zkontrolujte podmínky jeho užití. Důvodů může být několik. Kódy jsou časově omezené, je tedy možné, že jejich platnost již vypršela. Dalším důvodem může být to, že se kód vztahuje pouze na určité zboží.

Recenze Lékárna.cz

Lenka Š.

10.06.2024 5.0

Doporučuji

Jája

14.05.2024 5.0

Objednávám léta a vždy 100% spokojenost

Tony

14.05.2024 5.0

Já jsem spokojen

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Na nákup prostřednictvím aplikace Lékárna.cz se odměna nevztahuje.

Odměna se nevztahuje na objednávky s využitím platební metody Stravenkové benefitní karty.

Nový zákazník je uživatel, který nikdy nenakoupil, nebo nenakoupil déle jak 12 měsíců v obchodě Lékárna.cz.

Při použití věrnostních bodů může dojít ke zrušení odměny.


Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky
Peníze zpět z nákupu  3 %
Nový zákazník 3 %
Existující zákazník: nenakoupil 6 - 12 měsíců 2 %
Existující zákazník: za posledních 6 měsíců má alespoň 1 nákup 1 %
Zobrazit všechny nabídky ↓

Lékárna.cz v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o  3 % zpět z ceny nákupu v obchodě Lékárna.cz?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se