Home Credit

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Home Credit

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Home Credit.

O obchodu Home Credit

Nebankovní instituce Home Credit byla založena roku 1997 a specializuje se na spotřebitelské financování. Formou půjček lidem usnadňuje nakupování a splácení, čímž jim pomáhá v rozvoji bez zbytečného rizika. Se skupinou Home Credit jsou také spojené známé značky Air BankZonky nebo Kamali.

Co vše Home Credit nabízí

Home Credit je členem České leasingové a finanční asociace, která se podílí na přípravě právních předpisů s nebankovními finančními produkty. Společnost pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry, úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty.

Obrázek

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka patří k nejvýhodnějším na trhu. V případě, že budete chtít půjčku od 10 000 Kč do 250 000 Kč, můžete si ji sjednat telefonicky nebo online. Stačí vám k tomu pouze dva doklady totožnosti a záleží jen na vás, na co vypůjčené peníze využijete. Sami si rozhodnete, jestli si pořídíte novou sedačku, vybavení do kuchyně nebo poslední model smart TV. Další výhodou je, že za vyřízení, vedení, ani předčasné splacení půjčky nezaplatíte nic navíc. Peníze vám přijdou na účet během jednoho pracovního dne. V případě, že onemocníte nebo přijdete o práci, můžete si splátku před datem splatnosti odložit.

Home Credit pobočky

Home Credit nedisponuje mnoha pobočkami. Jelikož firma existuje spíše ve virtuální podobě, s kamennými pobočkami se klient moc nesetká. Hlavní pobočka Home Credit je na Nových sadech v Brně 996/25. Další pobočkou skupiny Home Credit je služba/firma Kamali, která sídlí na stejné adrese jako hlavní pobočka.

Home Credit správce financí

Home Credit Správce Financí je internetová aplikace, díky které má klient své půjčky a kreditní karty plně pod kontrolou. Aplikace je přehledná, dostupná a skýtá možnosti, jako je nastavení výše internetového limitu. Aplikace je jakousi obdobou pro internetové bankovnictví, které poskytují banky. Na Google Play nebo v App Store si navíc můžete stáhnout mobilní aplikaci, a spravovat tak své finance kdekoli a kdykoli.

Premia karta Home Credit

Pomocí Premia karty mohou zákazníci čerpat různé benefity, jako například získání zpět až 20 % z ceny nákupu u Premia partnerů, a to bez ohledu na jeho výši. Vrátí-li klient využité peníze z karty do 20. dne, neplatí žádné úroky. Premia karta je bezkontaktní a mezinárodní. Zaplatíte s ní tedy po celém světě. K dispozici máte rovněž elektronický výpis zdarma.

Jak Home Credit kontaktovat

V případě dotazů se můžete obrátit na klientskou linku na telefonních číslech +420 542 100 100 či +420 727 618 618 nebo na e-mailové adrese info@homecredit.cz. Home Credit navíc můžete sledovat na Facebooku, Twitteru a Instagramu.


Recenze Home Credit

Jan S.

06.11.2021 5.0

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Home Credit

Globální poskytovatel spotřebitelského financování na základě moderních finančních technologií Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Home Credit v jiných zemích

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 950  zpět z ceny nákupu v obchodě Home Credit?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se