Home Credit

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Home Credit slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 950 Kč na vše v obchodě Home Credit

Platí do 30.11.2021

 
   

Home Credit , a.s. je českou nebankovní institucí specializující se na spotřebitelské financování. Od roku 2015 má v portfoliu...

O obchodu Home Credit

Historie Home Credit

Nebankovní instituce Home Credit byla založena roku 1997 a specializuje se na spotřebitelské financování. Poskytuje je zejména formou nákupu na splátky, úvěrových nebo kreditních karet či hotovostních úvěrů. Další známou službou je Kamali, která je v porftoliu Home Credit od roku 2015.

Co Home Credit nabízí?

Home Credit je členem České leasingové a finanční asociace, která se podílí na přípravě právních předpisů s nebankovními finančními produkty. Společnost pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry, úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. Skupina Home Credit také stojí za řadou dalších úspěšných značek a partnerů.

Home Credit půjčka

Home Credit půjčka patří k nejvýhodnějším na trhu. V případě, že klient bude chtít půjčku do 250 000 Kč, může si ji sjednat telefonicky nebo online. Další výhodou je, že za vyřízení, vedení, ani předčasné splacení půjčky klient nezaplatí nic navíc. Peníze přijdou klientovi na účet do hodiny po podpisu smlouvy. V případě, že klient onemocní nebo přijde o práci, pojišťovna za něj splátky uhradí, nebo budou odloženy.

Home Credit pobočky

Home Credit nedisponuje mnoha pobočkami. Jelikož firma existuje spíše ve virtuální podobě, s kamennými pobočkami se klient moc nesetká. Hlavní pobočka Home Credit je na Nových sadech v Brně 996/25. Další pobočkou skupiny Home Credit je služba/firma Kamali, která je na stejné adrese, jako hlavní pobočka - Nové sady 996/25, Brno, Staré Brno.

Home Credit správce financí

Správce financí je internetová aplikace, díky které má klient své půjčky a kreditní karty plně pod kontrolou. Aplikace je přehledná, dostupná a skýtá možnosti, jako je nastavení výše internetového limitu. Aplikace je jakousi obdobou pro internetové bankovnictví, které poskytují banky.

Premia karta Home Credit

Pomocí Premia karty mohou zákazníci čerpat různé benefity, jako například získání zpět až 20 % z ceny nákupu u Premia partnerů. Vrátí-li klient využité peníze z karty do 20. dne, neplatí žádné úroky. Premia karta je bezkontaktní, typu MasterCard a klient má k dispozici elektronický výpis zdarma.

Produkty Home Credit

Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť NN Poisťovňa.

Podobny sklep Generali.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás také odměníme

Recenze Home Credit

5.0

Jan S.

06.11.2021 5.0

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Home Credit

Home Credit , a.s. je českou nebankovní institucí specializující se na spotřebitelské financování. Od roku 2015 má v portfoliu produktů i krátkodobé půjčky se službou Kamali. Home Credit je součástí mezinárodní skupiny Home Credit Group.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 950  zpět z ceny nákupu v obchodě Home Credit?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.