Obchody, kde vás odměníme

Bauhaus slevové kupóny a slevy

Půjčení přívěsu ZDARMA při nákupu nad 2 000 Kč na Bauhaus.cz

 

Platí na 4 hodiny zdarma. Chystáte se na velký nákup, ale nemáte ho jak odvézt? Při nákupu nad 2 000 Kč vám jej Bauhaus půjčí na 4 hodiny zdarma… více

O obchodu Bauhaus

Bauhaus je v České republice otevřen již od roku 1993. Nabízí kvalitní a profesionální servis, dále také celou řadu služeb a produktů určených pro řemeslníky a živnostníky. Cílem společnosti je usnadnit profesionálům jejich práci a nabídnout jim takové služby, za kterými se budou vracet. Udržovat tento cíl se společnosti daří kvůli cenovému zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovně profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně, odbornému poradenství nebo možnosti chutného občerstvení.

Bauhaus zahrada

TIP: Bauhaus letak je plný potřeb pro vaši zahradu. Nenašli jste zde ten pravý zahradní nábytek? Podívejte se na jiné možnosti, které Tipli nabízí!

Kam se vydat na prodejnu?

Chystáte se navštívit obchodní dům Bauhaus a nevíte kde se ve vašem okolí nachází? Obchodní dům má v České republice celkem 8 poboček, které se konkrétně nachází na Praze 8 - Dolní Chabry, Praze 4 - Pankrác, Čestlicích, v Brně má Bauhaus pobočky dvě, dále ho najdete v Liberci, Českých Budějovicích a Plzni. Všechny pobočky mají otevřeno celý týden včetně víkendů. Otvírací doba se může v jednotlivých obchodech lišit. Zde se blíže podíváme na všechny pobočky, včetně Bauhaus Praha a Bauhaus Brno sortiment. Sledujte na našich stránkách nejnovější informace, prolistujte Bauhaus leták a buďte o krok napřed.

 • Praha 8: Ústecká 822,,184 00 Praha 8 - Dolní Chabry. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–20:00.
 • Praha 4: Budějovická 409/1a, 140 00 Praha 4 Pankrác. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So: 8:00–21:00, Ne: 8:00–20:00.
 • Brno: Strážní 7 (u ul. Heršpická), 639 00 Brno. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.
 • Brno: Řečkovická 3/555 (u ul. Hradecká), 621 00 Brno. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.
 • Čestlice: U Makra 130 (exit 6 Průhonice z D1), 251 01 Čestlice. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.
 • Liberec: K Bauhausu 610, 460 11 Liberec. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.
 • České Budějovice: České Vrbné 2380 (směr Plzeň), 370 11 České Budějovice. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.
 • Plzeň: Stavební 2957/1 (u ul. Folmavská), 301 00 Plzeň. Otvírací doba: Po–Pá: 7:00–21:00, So–Ne: 8:00–21:00.

Bauhaus eshop

Chystáte se na nový projekt, nebo si s něčím nevíte rady a potřebujete poradit? V eshopu najdete tipy od profesionála, které vám pomohou s pracovním postupem. Tipy jsou rozděleny do oblasti Stavba a renovace, Zahrada a volný čas, renovace a modernizace, sanita a topení, nářadí a stroje, a poslední je bydlení a dekorace. Najdete zde také tipy na nábytek z palet, tipy pro zahrádkáře a stavební materiál a chemie. 

Bauhaus tipy

Na stránkách obchodu také najdete všechny služby, které tento obchod nabízí. Pro více informacích o akčních nabídkách obchodu neváhejte sledovat Bauhaus slevy na našich stránkách.

TIP: Bauhaus sortiment tohoto obchodu je široký, nakoupíte zde i nábytek. Pokud již vašim dětem stávající nestačí, poradíme, kde jinde se můžete porozhlédnout.

Katalog zboží

Vzhledem k tomu, že Bauhaus sortiment je opravdu široký, obchod vydává hned několik katalogů se zbožím. Odebírat můžete například Bauhaus katalog zboží barev, nářadí, topení, dřevo a stavební elementy, obklady a dlažby, železářství, elektro, svět interiéru, zahrada a volný čas nebo koupelny a kuchyně. Bauhaus.cz sortiment nabízí opravdu široké spektrum výrobků. Mezi oblíbené nářadí na zahradu patří rýč, motyka a lopata. Na zahradě jsou také potřeba zahradní domky na nářadí, sekačky na trávu a zavlažovače. Všechny tyto produkty naleznete v pobočkách Bauhaus Praha, Liberec, Brno. Zavítejte také na Bauhaus eshop.

Bauhaus katalog

Bauhaus cz kontakt

Nevíte si s něčím rady? Kontaktujte zákaznickou linku na čísle +420 538 725 600 nebo využijte e-mail podpora@bauhaus.cz či kontaktní formulář na stránkách Bauhaus cz. Pracovníci jsou vám k dispozici každý den od 7:00 do 19:00.

Veškeré novinky, týkající se tohoto obchodu, můžete také sledovat na sociálních sítích. Bauhaus cz najdete na Facebooku, Instagramu a YouTube.

Jak na reklamaci

Na zboží se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců od jeho převzetí, u spotřebního zboží prodávaného jako použité je to 12 měsíců. Pokud se v této lhůtě vyskytne na zakoupené věci vada, máte právo na přiměřenou kompenzaci. Tedy vzhledem k rozsahu poškození se může jednat o: dodání nové nebo chybějící věci, opravu, slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Přineste poškozené zboží společně s dokladem o koupi na prodejnu Bauhaus. Pověřený pracovník vyhotoví písemné potvrzení a rozhodne o uplatněné reklamaci ihned, ve složitějších případech do 3 pracovních dnů.

Výhody pro stálé zákazníky

Patříte mezi pravidelné návštěvníky tohoto odborného centra? Staňte se členem věrnostního klubu a šetřete na každém nákupu. Zákaznická kartička vám bude vystavena na prodejně. Díky věrnostnímu programu si můžete každý svůj nákup zlevnit až o 10 %. Navíc na vás čekají další výhody a bonusy.

Ušetřete ještě více - s Tipli

Sledujte akční nabídky, různé slevy a slevové kupony na Tipli a nakupujte v tomto obchodě ještě výhodněji. Všechny aktuální Bauhaus slevy naleznete v horní části profilu obchodu.

 • V tomto e-shopu můžete nakoupit i na Slovensku. Podívejte se na Bauhaus.sk.
 • V podobném obchodě nakoupíte i v Polsku. Vyzkoušejte Obi.pl.

O Bauhaus

Obchodní dům Bauhaus je specialista pro dílnu, dům a zahradu. Poprvé byl otevřen na jaře roku 1960 v německém Mannheimu. Poté se obchod velmi rozšířil a stal se místem, kam přicházejí miliony zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Můžete zde nakoupit vše na jednom místě a ušetříte čas i peníze. Bauhaus leták je plný inspirace, prolistujte jej a jděte na věc!

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Bauhaus.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.