Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Bauhaus

Bauhaus

www.bauhaus.cz
Obchodní dům Bauhaus je specialista pro dílnu, dům a zahradu. Poprvé byl otevřen na jaře roku 1960 v německém Mannheimu. Poté se Bauhaus velmi rozšířil a stal se místem, kam přicházejí miliony zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Můžete zde nakoupit vše na jednom místě a ušetříte čas i peníze.

O obchodu Bauhaus

Bauhaus.cz

Bauhaus je v České republice otevřen již od roku 1993. Nabízí kvalitní a profesionální servis, dále také celou řadu služeb určené pro řemeslníky a živnostníky. Cílem společnosti Bauhaus je usnadnit profesionálům jejich práci a nabídnout jim takové služby, za kterými se budou vracet. Udržovat tento cíl se společnosti daří kvůli cenovému zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovně profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně, odbornému poradenství nebo možnosti chutného občerstvení.

Bauhaus.cz - Praha, Liberec, Brno

Chystáte se navštívit obchodní dům Bauhaus a nevíte kde se ve vašem okolí nachází? Obchodní dům má v České republice celkem 8 poboček, které se konkrétně nachází na Praze 8 - Dolní Chabry, Praze 4 - Pankrác, Čestlicích, v Brně má Bauhaus pobočky dvě, dále ho najdete v Liberci, Českých Budějovicích a Plzni. Všechny pobočky mají otevřeno celý týden včetně víkendů. Otevírací doba se může v jednotlivých obchodech lišit. Sledujte na našich stránkách nejnovější informace v Bauhaus letáku a buďte o krok napřed.

Bauhaus.cz eshop

Chystáte se na nový projekt, nebo si s něčím nevíte rady a potřebujete poradit? Na Bauhaus eshopu najdete tipy od profesionála, které vám pomohou s pracovním postupem. Tipy jsou rozděleny do oblasti Stavba a renovace, Zahrada a volný čas, renovace a modernizace, sanita a topení, nářadí a stroje, a poslední je bydlení a dekorace. Najdete zde také tipy na nábytek z palet, tipy pro zahrádkáře a stavební materiál a chemie. Na stránkách obchodu také najdete všechny služby, které Bauhaus nabízí. Pro více informacích o akčních nabídkách obchodu neváhejte sledovat Bauhaus slevy na našich stránkách.

Bauhaus.cz katalog zboží

Bauhaus vydává hned několik katalogů se zbožím. Odebírat můžete například Bauhaus katalog zboží barev, nářadí, topení, dřevo a stavební elementy, obklady a dlažby, železářství, elektro, svět interiéru, zahrada a volný čas nebo koupelny a kuchyně. Bauhaus.cz sortiment nabízí opravdu široké spektrum výrobků. Mezi oblíbené nářadí na zahradu patří rýč, motyka a lopata. Na zahradě jsou také potřeba zahradní domky na nářadí, sekačky na trávu a zavlažovače. Všechny tyto produkty naleznete v pobočkách bauhaus.cz Praha, bauhaus.cz Liberec, bauhaus.cz Brno a také na bauhaus.cz eshopu.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Bauhaus.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Obi.pl.

Podobné obchody

Články

Kdy otevře TETA drogerie e-shop a co nám nabídne?

Drogerie TETA chystá otevřít dosud zapovězené online dveře e-shopu! Kdy drogerie spustí svůj TETA...
20.2.2018 Zobrazit článek

4 způsoby, jak na Alza reklamace. Který je nejlepší?

Zakoupené zboží na Alza.cz z nějakého důvodu přestalo fungovat, nebo se rozbilo? Reklamujte ho!...
26.3.2018 Zobrazit článek

TOP 5 produktů z AliExpress #21

Zpříjemněte si dlouhé podzimní večery nakupovaním z pohodlí vašeho obýváku! S otvíráním balíčků...
1.12.2017 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1256 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.