Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

Řekněte svým známým o Tipli a získejte 150 Kč.

  • Přesměrování do obchodu

    Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

  • Nákup v obchodu

    Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

  • Připsání odměny na váš účet

    Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Bauhaus

Bauhaus

www.bauhaus.cz
Obchodní dům Bauhaus je specialista pro dílnu, dům a zahradu. Poprvé byl otevřen na jaře roku 1960 v německém Mannheimu. Poté se Bauhaus velmi rozšířil a stal se místem, kam přicházejí miliony zákazníků nakoupit vše potřebné pro dílnu, dům i zahradu. Můžete zde nakoupit vše na jednom místě a ušetříte čas i peníze.

O obchodu Bauhaus

Bauhaus.cz

Bauhaus je v České republice otevřen již od roku 1993. Nabízí kvalitní a profesionální servis, dále také celou řadu služeb určené pro řemeslníky a živnostníky. Cílem společnosti Bauhaus je usnadnit profesionálům jejich práci a nabídnout jim takové služby, za kterými se budou vracet. Udržovat tento cíl se společnosti daří kvůli cenovému zvýhodnění v rámci věrnostního programu nebo množstevních odběrů, půjčovně profesionálního nářadí, pohodlného nákupu v Drive-In Aréně, odbornému poradenství nebo možnosti chutného občerstvení.

Bauhaus.cz - Praha, Liberec, Brno

Chystáte se navštívit obchodní dům Bauhaus a nevíte kde se ve vašem okolí nachází? Obchodní dům má v České republice celkem 8 poboček, které se konkrétně nachází na Praze 8 - Dolní Chabry, Praze 4 - Pankrác, Čestlicích, v Brně má Bauhaus pobočky dvě, dále ho najdete v Liberci, Českých Budějovicích a Plzni. Všechny pobočky mají otevřeno celý týden včetně víkendů. Otevírací doba se může v jednotlivých obchodech lišit. Sledujte na našich stránkách nejnovější informace v Bauhaus letáku a buďte o krok napřed.

Bauhaus.cz eshop

Chystáte se na nový projekt, nebo si s něčím nevíte rady a potřebujete poradit? Na Bauhaus eshopu najdete tipy od profesionála, které vám pomohou s pracovním postupem. Tipy jsou rozděleny do oblasti Stavba a renovace, Zahrada a volný čas, renovace a modernizace, sanita a topení, nářadí a stroje, a poslední je bydlení a dekorace. Najdete zde také tipy na nábytek z palet, tipy pro zahrádkáře a stavební materiál a chemie. Na stránkách obchodu také najdete všechny služby, které Bauhaus nabízí. Pro více informacích o akčních nabídkách obchodu neváhejte sledovat Bauhaus slevy na našich stránkách.

Bauhaus.cz katalog zboží

Bauhaus vydává hned několik katalogů se zbožím. Odebírat můžete například Bauhaus katalog zboží barev, nářadí, topení, dřevo a stavební elementy, obklady a dlažby, železářství, elektro, svět interiéru, zahrada a volný čas nebo koupelny a kuchyně. Bauhaus.cz sortiment nabízí opravdu široké spektrum výrobků. Mezi oblíbené nářadí na zahradu patří rýč, motyka a lopata. Na zahradě jsou také potřeba zahradní domky na nářadí, sekačky na trávu a zavlažovače. Všechny tyto produkty naleznete v pobočkách bauhaus.cz Praha, bauhaus.cz Liberec, bauhaus.cz Brno a také na bauhaus.cz eshopu.


V tomto eshope môžete nakúpiť aj na Slovensku, pozritei sa na Bauhaus.sk.

W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z Obi.pl.

Podobné obchody

Články

Futurama postavy, triko i hry - jedině na…

Všichni jistě známe slavný americký sci-fi seriál Futurama. Vtipný animovaný televizní seriál si...
1.10.2018 Zobrazit článek

Chytré hodinky: Kde sehnat fitness…

S blížící se dovolenou začíná spoustu z nás řešit  nějaká ta kila navíc, které nám zůstala jako...
22.5.2018 Zobrazit článek

Benu lékárna: Buďte zdraví a fit!

Kde levně nakoupit léky a vitamíny? Sháníte speciální dermokosmetiku? Ptáte se, jak podpořit...
8.9.2018 Zobrazit článek
 

Ať pro jednou platí obchody za nákupy vám!

Začít získávat odměny Zjistěte, jak Tipli funguje

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1345 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.

Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
nebo