Ashampoo

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

Získejte 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Ashampoo

Zaregistrujte se na Tipli a získejte peníze zpět z nákupů na internetu. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusové ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Jedná se o nabídku portálu Tipli nikoliv obchodu Ashampoo.

O obchodu Ashampoo

Málokterý jiný výrobce nabízí tak obrovskou škálu jako Ashampoo. Firma Ashampoo byla založena v roce 1999 a mezi její nejznámějšími produkty patří vypalovací software Ashampoo Burning Studio a ladící program Ashampoo WinOptimizer

Mezi produkty Ashampoo se řadí například tyto produktyy: Ashampoo WinOptimizer, Ashampoo PDF Pro, Ashampoo Burning Studio, Ashampoo Backup Pro,  Ashampoo Driver Updater, Ashampoo Office 8,  Ashampoo Snap 12 a další. 

Ashampoo Burning Studio

Sháníte program, který bezpečně vypálí vaše data? Ashampoo Burning Studio je stabilní, výkonný software pro vypalování, zálohování a zpracování dokumentů, fotografií, videa a hudby. Ashampoo Burning Studio nejpohodlnější způsob, jak bezpečně vypálit data, bez námahy kopírovat disky CD, DVD a Blu-ray a získat přístup k široké řadě špičkových multimediálních funkcí.  Vytvořit můžete potisky i obaly. Disky můžete kopírovat, vytvořit či obnovit zálohu požadovaných dat. Vypalovací software Ashampoo Burning Studio se snadno ovládá, a tak je vhodný pro začátečníky i pokročilejší uživatele. Navíc je plně kompatibilní s Windows 11 a zpětně s verzemi 10, 8 i 7.

Ashampoo WinOptimizer

Sháníte nástroj, který zbaví systém nevyžádaných dat? Program Ashampoo WinOptimizer je velice jednoduchý na obsluhu a udržuje váš operační systém v optimálním chodu (oproštěn o součásti, které chod zpomalují a blokují systémové prostředky). Nástroj nejen čistí, ale také optimalizuje. Elektronickou licenci můžete využít až na 10 počítačových zařízení a je bez časového omezení.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O Ashampoo

Ashampoo je jednou z předních světových internetových společností v oblasti vývoje softwaru, prodeje a webových portálů. Inovativní softwarové produkty společnosti Ashampoo od samého počátku stanovují technologické standardy a jsou známé svou vyspělou technologií a použitelností.

Podmínky nákupu

Všeobecné podmínky

 • Odměnu obvykle počítáme z čisté ceny zboží bez DPH. To znamená, že z celkové ceny objednávky odečteme poplatky za dopravu a také DPH.
 • Při nákupu za akční ceny získáte odměnu také. Pozor ale na slevové kupóny. Pokud použijete jiný kupón, než který najdete na Tipli, nemusí se odměna připsat.
 • U nákupů ze zahraničí hraje roli i aktuální kurz koruny. Může tak docházet k drobným odchylkám ve výši odměny.
 • Pro úspěšné připsání odměny je nutné vždy povolit cookies při vyzvání na webové stránce obchodu.
 • Odměna se nepřipsala? Vyplňte formulář pro garanci spokojenosti a my s vámi situaci obratem vyřešíme.
Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 15 % zpět z ceny nákupu v obchodě Ashampoo?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se