AUTODESK

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

AUTODESK slevové kupóny a slevy

Peníze zpět 4,5 % na vše v obchodě AUTODESK

Platí do 19.09.2021

 
   

Autodesk dělá software pro lidi, kteří tvoří. Pokud jste někdy řídili vysoce výkonný vůz, používali jste smartphone nebo sledovali...

O obchodu AUTODESK

Autodesk je lídrem v oblasti 3D designu, inženýrství a zábavního softwaru. Od svého zavedení softwaru AutoCAD v roce 1982 společnost Autodesk nadále vyvíjí nejširší portfolio 3D softwaru pro globální trhy. Zákazníci v průmyslu výroby, architektury, stavebnictví, médií a zábavy - včetně posledních 19 vítězů Oscara za nejlepší vizuální efekty - používají software společnosti Autodesk. Využívají ho k návrhu, vizualizaci a simulaci svých nápadů.

Autodesk dělá technologie přístupnější

Prostřednictvím aplikací pro iPhone, iPad, iPod a Android zpřístupňuje Autodesk designovou technologii jak profesionálním designérům, tak i amatérským návrhářům, majitelům domů, studentům a příležitostným tvůrcům, pro které je tvorba hlavně zábava. Zkrátka každému, kdo chce něco vytvořit a sdílet své myšlenky se světem.

Autodesk student

Vyzkoušejte unikátní software společnosti Autodesk pro studenty, pedagogy a vzdělávací instituce. Prozkoumejte designové nápady rychle a snadno pomocí integrované koncepční platformy. Připojte svůj celý proces vývoje produktu na jednu platformu založenou na cloudových počítačích, která pracuje na všech typech PC.

Jak ušetřit ještě víc

Ojedinělým způsobem, jak na Autodesk ušetřit ještě více je služba cashback. Nakupte v obchodě přes náš Tipli portál a získejte část peněz z nákupu zpět. Konkrétně v internetovém obchodě Autodesk vás odměníme až 4,5% cashbackem.

 • V podobnom eshope môžete nakupovať aj na Slovensku, pozrite sa na Paragon Software Group.
 • W podobnym sklepie możesz kupować również w Polsce, zapoznaj się z MediaExpert.

Obchody, kde vás také odměníme

Abyste nepřišli o odměnu, vypněte prosím během nákupu Adblock.

O AUTODESK

Autodesk dělá software pro lidi, kteří tvoří. Pokud jste někdy řídili vysoce výkonný vůz, používali jste smartphone nebo sledovali skvělý film, pravděpodobně jste se setkali s prací firmy Autodesk.

Kategorie obchodu

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Skutečně chcete přijít o 4,5 % zpět z ceny nákupu v obchodě AUTODESK?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 200 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.