Znáte mBank a její skvělé internetové bankovnictví?

Finance Cestovní pojištění Půjčky Hypotéky 5. 12. 2017

Zanevřeli jste na svou starou banku? To ještě není důvod začít schovávat peníze do matrace. Mnohem lepším řešením je vyzkoušet některou z moderních bankovních institucí. Jednou z nich je i mBank, tak se o ní pojďte dozvědet více.

Už vás nebaví všechny ty poplatky, drahé vedení účtu, vysoké úroky nebo věčné návštěvy poboček? V tom případě pro vás bude mBank jako stvořená. Pyšní se totiž výjimečně dobrým internetovým bankovnictvím, jehož prostřednictvím vyřídíte snad úplně vše.

Založení mBank účtu je s Tipli ještě výhodnější

Ptáte se, proč zakládat účet právě u mBank? Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším jsou ale poplatky, se kterými to u mBank opravdu nepřehánějí. Třeba založení a vedení osobního účtu mKonto máte zcela zdarma. Naopak za něj ještě můžete dostat peníze. Ne, neděláme si z vás legraci.

Získat můžete rovných 90 Kč. Stačí se jen do mBank prokliknout přes Tipli, založit si nový účet, a odměna je vaše.

Chci získat 90 Kč

mBank internetové bankovnictví

Pokud si přes nás účet založíte, otevírá se vám svět nevídaných možností. A skvělého internetového bankovnictví. To je velmi přehledné, intuitivní a přínosné. K dispozici máte seznam všech transakcí i velmi snadné vyhledávání.

Ale proč bychom vám to měli dlouze popisovat? Raději vás necháme nahlédnout do tajů internetového bankovnictví s povedeným videem přímo od mBank.

Zdroj: mBank.cz

Jak na bankovnictví aneb mBank přihlášení

Stejně snadné a přehledné jako samotné bankovnictví je i přihlášení. Protože si v mBank dobře uvědomují, jak je obtížné zapamatovat si dlouhá hesla, přichystali pro vás drobné vylepšení. Sami si můžete zvolit své přihlašovací údaje. mBank je zkrátka moderní banka.

K dispozici je samozřejmě i mobilní aplikace mBank, kterou lze stáhnout do telefonů s operačními systémy Android i iOS. Hledejte ji ve svém obchodě s aplikacemi.

mBank

TIP: Chystáte se vycestovat? Mrkněte na Tipli srovnávač cestovního pojištění a zjistěte, jak si vede mBank.

Půjčka mBank

Uvažujete i o půjčce, hypotéce, kontokorentu nebo o refinancování? Chcete se zároveň vyhnout vysokým poplatkům? Řešením je právě mBank. Tady neplatíte za zřízení úvěrového účtu, ani za předčasné splacení.

Vybírat poté můžete z několika různých úvěrů, mezi které patří třeba online půjčka mPůjčka Plus s úrokem 0 %. Zaplatíte jen poplatek ve výši 2 % z půjčené částky, a ani o korunu navíc. Při refinancování vám zase sníží úrok o 2 %. Pokud tedy chcete ušetřit, jste tady správně.

Kde najdete pobočky mBank?

Ačkoliv naprostou většinu úkonů zvládnete vyřešit sami z pohodlí domova, čas od času možná budete chtít navštívit pobočku. Slouží totiž jako poradenské centrum i místo, kde lze sjednat úvěr nebo hypotéku.

Pobočky mBank naleznete v Praze, Brně, Plzni i dalších větších městech. Jejich kompletní seznam najdete na webových stránkách mBank.

mBank kontakty

    Pokud budete mít jakékoliv dotazy, v mBank vás rádi uslyší nebo uvidí. Pokud se vám nebude chtít na pobočku, můžete je kontaktovat i telefonicky nebo e-mailem.

  • mLinka - s veškerými dotazy si poradí operátoři na telefonním čísle 222 111 999
  • e-mail - své dotazy můžete zasílat i na kontakt@mBank.cz

mBank a její působení na českém trhu

S mBank se čeští zákazníci setkali již v roce 2007. Tehdy nás všechny ohromila svým přátelským a inovativním přístupem, v jehož rámci přinesla třeba nový samoobslužný model bankovnictví. Díky němu můžete spravovat veškeré své bankovní operace zcela sami. Přes internet nebo telefonicky.

mBank

V mBank se svými zákazníky komunikují moderními způsoby, mezi než patří třeba sociální sítě. Tady zkrátka žádné neurčité dopisy nebo neustálé běhání na pobočky nehrozí. Tento úžasný a vstřícný přístup už oslovil více než půl milionu klientů, kteří mBank posunuli mezi nejvýznamnější české banky.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Záruka a zákonná záruční doba

Záruka a zákonná záruční doba

Víte, jak dlouho od nákupu můžete zboží reklamovat? Minimální zákonná záruční lhůta je daná, ale...
21.10.2021Zobrazit článek
Nové slevové kupony v Zoohit, Vivre, Nazuby.cz a E1

Nové slevové kupony v Zoohit, Vivre, Nazuby.cz a E1

Neváhejte a pojďte se podívat, jak nejlépe ušetřit peníze v novém týdnu od 14.10.2021
20.10.2021Zobrazit článek
Black Friday na Tipli

Black Friday na Tipli

Nenechte si ujít ty nejlepší Black Friday slevy, nakupujte přes Tipli a získejte peníze zpět!...
18.10.2021Zobrazit článek

Chcete přijít o odměnu až 15 % z každého nákupu na internetu?

Stačí se zdarma zaregistrovat a o žádné odměny již nikdy nepřijdete.

+ navíc 300 Kč za registraci

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.