Vůně rána! Ochutnejte Oxalis čaje a kávu

Jídlo 16. 7. 2018

Bez ranního šálku kávy nedáte ani ránu a už se těšíte na další? Vychutnáváte si nejrůznější čaje i v létě v pětadvaceti stupních? Rádi chodíte do čajoven a kaváren? Pak je Oxalis obchod přesně pro vás! Vychutnejte si lahodné čaje a kávy i doma.

Pokud si potrpíte na kvalitu a nespokojíte se jen tak s nějakou rozpustnou kávou nebo sáčkovým čajem ze supermarketu, zavítejte do obchodu Oxalis! Správná káva i čaj vás nabijí energií, jakou potřebujete. Ale pozor, nic se nemá přehánět ;-)

Co najdete v obchodě Oxalis?

Oxalis je česká společnost s více než pětadvacetiletou tradicí. V současné době patří k předním výrobcům kvalitních sypaných čajů a kávy v Evropě. V jejich nabídce najdete více než 400 druhů čajů – od bílé čaje přes zelené až po černé a raritní. Na své si přijdou i zarytí kafaři – vybrat si mohou ze 40 druhů kávy.

Záruka kvality

Oxalis se soustředí na přední kvalitu svých výrobků. Je držitelem celé řady jakostních certifikátů a veškeré jejich zboží je v BIO kvalitě. S Oxalis víte, že pro své zdraví děláte maximum.

Chcete ochutnat něco nového? Zelená káva na hubnutí je trefou do černého!

oxalis čaje

Oxalis čaje, káva i kakao

Prim Oxalis hrají samozřejmě samotné čaje a káva. Radost ale můžete udělat i svým dětem kvalitním a chutným kakaem. Najdete zde klasické čaje i takové, o nichž jste nejspíš ani neslyšeli. Můžete tak ochutnávat nové čaje, jak dlouho se vám zachce. O každém čaji se dozvíte složení, původ i podrobný návod na přípravu. Pokud jste čajoví nováčci, dávejte si pozor, abyste čaj nepřelouhovali nebo nespálili. Mohli byste tak zničit jeho chuť. Při přípravě se tedy vždy držte pokynů.

Příslušenství k čaji i kávě

Při nákupu počítejte s tím, že Oxalis čaje jsou sypané. Ujistěte se tedy, že máte na sypaný čaj nějaké vhodné sítko, konvičku nebo gaiwan. Pokud ne, v Oxalis e-shopu najdete celou řadu vhodných sítek a filtrů i čajového nádobí a konviček. V případě kávy pro změnu dejte pozor, zda kupujete mletou nebo zrnkovou. Zrnkovou kávu je totiž třeba vždy správně namlít – na vhodnou hrubost. V Oxalis najdete mimo jiné nabídku klasických ručních i elektrických mlýnků na kávu.

oxalis káva

TIP: Kvalitní kávu z celého světa seženete také v obchodě Tchibo.

Potěšte blízkého s Oxalis

Hezky zabalený čaj i káva jsou skvělým dárkem. V nabídce Oxalis najdete celou řadu roztomilých dárkových balení s efektními kvetoucími čaji nebo dárkovými taštičkami. Není dotyčný na čaj? Potěšte ho lahodným výběrem ochucené kávy z různým zemí světa - třeba s chutí belgických pralinek. Oxalis nabízí i zajímavý výběr exotických sladkostí a sirupů. A jako dárky pro ženy se výborně hodí svátečně laděné chutě čajů.

Kde najdete Oxalis prodejny?

Jen v České republice najdete 61 Oxalis prodejen. Nachází se v Praze, Brně, Zlíně, Ostravě, Olomouci a spoustě dalších měst. Čtyři pobočky dokonce najdete i na Slovensku v Bratislavě.

Oxalis Praha

Pobočky Oxalis Praha najdete na 17 místech po celém hlavním městě, mimo jiné třeba v OC Nový Smíchov nebo v Palladiu. Většina poboček je otevřena každý den od 9 do 21 hodin.

Oxalis Brno

Poboček Oxalis Brno je celkem 7. Čekají na vás například v Galerii Vaňkovka nebo v Avion Shopping park. Skoro všechny mají otevřeno denně od 9 do 21 hodin.

Kompletní seznam včetně otevírací doby a kontaktu najdete na webových stránkách Oxalis eshop. Pokud máte ale všechny prodejny Oxalis z ruky, nezoufejte. Veškeré zboží mají skladem a můžete si ho bez starostí i objednat v internetovém obchodě.

Nakupujte s Oxalis dopravou zdarma

Pijete čaj i kávu po litrech a chystáte se na velkou objednávku? Neváhejte a nakupte nad 500 Kč - zboží vám přijde zdarma až ke dveřím díky akci Oxalis doprava zdarma.

Oxalis doprava zdarma

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek