Velikonoce: 5 tipů na levné velikonoční dekorace z AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 23. 2. 2018

Velikonoce 2018 se blíží a nabídka velikonočních dekorací na AliExpress je pestrá jako nejpestřejší velikonoční kraslice, jakou si umíte představit. Velikonočními zajíčky, kuřátky i vajíčky se to v čínských virtuálních regálech jenom hemží. Vyberte si nejkrásnější velikonoční výzdobu spolu s námi.

Minule jsme si posvítili na jarní dekorace, dneska u nich ještě zůstaneme a zaostříme na velikonoční dekorace. Ve virtuálních regálech AliExpress.com jich najdete mraky.

Kdy jsou Velikonoce?

Letos nám Velikonoce vychází na přelom března a dubna. Velký pátek připadá na 30. března a Velikonoční pondělí na 2. dubna. Vzhledem k delší doručovací lhůtě z AliExpress je tedy právě teď ta nejideálnější chvíle na objednávku velikonoční výzdoby.

Abychom vám pomohli ušetřit nejenom peníze, ale i drahocenný čas, vybrali jsme pro vás 5 nejlepších velikonočních dekorací, bez kterých si letošní svátky jara nedokážeme představit. A kdybyste si s čímkoli ohledně nákupu nevěděli rady, využijte náš návod na AliExpress.

Velikonoční dekorace - svítící velikonoční vajíčka

Velikonoční dekorace

Světýlka ve tvaru velikonočních vajíček z AliExpress.com jsou letošní must-have velikonoční dekorací.

 • Cena: 4.63 $ / 96 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22-41 dní

Pokud chystáte velikonoční party, bez téhle originální velikonoční dekorace se letos neobejdete. Sada 10 barevných LED světýlek ve tvaru velikonočních vajíček váš večírek doslova rozzáří.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Dle zpětné vazby zákazníků to vypadá, že světýlka neklamou tělem a jsou i naživo stejně krásná jako na fotografiích. V sortimentu prodejce Tronzo & Party Supplies Store najdete i další prima vychytávky na party, zdaleka nejen velikonoční.

Zobrazit na AliExpress »

Závěsná velikonoční dekorace - velikonoční zajíček

Velikonoční dekorace

Hromada nejen závěsných velikonočních dekorací číhá na AliExpress.com.

 • Cena: 4.61 $ / 96 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 15-60 dní

Nekupujte na Velikonoce zajíce v pytli... Radši ve vajíčku. Zavěsit ho můžete třeba na okno nebo větvičku ve váze. Na výběr jsou tři barevné varianty, vždy v kombinaci dřeva a kovu. Povedený důkaz, že tradiční velikonoční výzdoba nemusí nutně znamenat nudné klišé. A že krása se skrývá v jednoduchosti.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Kupující podávají velmi pozitivní zpětnou vazbu; v komentářích si pochvalují samotnou dekoraci i rychlé doručení. Ve virtuálních regálech prodejce UOBYCR IndoorDecor Store najdete spoustu dalších (nejen) velikonočních dekorací za super ceny.

Zobrazit na AliExpress »

Velikonoční výzdoba - povlak na polštář

Velikonoční dekorace

Kde koupit velikonoční dekorace levně? Mrkněte na pestrou nabídku AliExpress.com.

 • Cena: 3.09 $ / 64 Kč
 • Doprava do ČR: 1.39 $ / 29 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 27-38 dní

Kdo říká, že velikonoční dekorace patří jenom na dveře nebo na stůl? Roztomilý povlak na polštář s motivem velikonočních zajíčků i velikonočních kuřátek nás naprosto nadchl. Na výběr je celkem 24 variant, z toho 23 velikonočních a 1 jednorožčí originál.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Kupující si chválí jasné a ostré barvy i příjemný kvalitní materiál. Velikost povlaku je 45x45 cm. Prodejce se sympatickou značkou Love & Life Store patří na AliExpress mezi TOP brands.

Zobrazit na AliExpress »

Velikonoční zajíček aneb Velikonoční oblečení pro děti

Velikonoční oblečení

Dětské velikonoční oblečení a jiné velikonoční dekorace seženete levně na AliExpress.com.

 • Cena: 19.85 $ / 410 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Čekáte letos namísto velikonočního zajíčka přílet velikonočního čápa? Nebo někdo z vašich blízkých? Pak se přímo nabízí přivítat malé velikonočňátko tímhle parádním zaječím oblečkem. Dětský overal s kapucou a oušky je k dispozici i ve větších velikostech - pro děti od 3 do 18 měsíců.

Hodnocení produktu zatím neznáme - prodejce Teenmiro Itao Store zařadil obleček do své nabídky teprve nedávno. Ohlasy na prodejce jsou ovšem veskrze pozitivní. Pokud vás baví podobně ulítlé a roztomilé dětské outfity, doporučujeme obchod omrknout důkladněji.

Zobrazit na AliExpress »

Velikonoční vajíčka jako dřevěné knoflíky

Velikonoční dekorace

Komplet velikonoční výzdobu pořídíte levně na AliExpress.com.

 • Cena: 2.05 $ / 43 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 22-41 dní

Originálními dřevěnými knoflíky ve tvaru velikonočních vajíček ozdobíte nejen nadílku od velikonočního zajíčka. Set 50 pestrobarevných knoflíků o velikosti 24x31 mm potěší také všechny milovníky scrapbookingu. Popustťe uzdu svému kreativnímu já a užijte si velikonoční tvoření.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Nadšení kupující nešetří v komentářích chválou ani uděleným počtem hvězdiček. Prodejce BeadMall Store nabízí i další pěkné dekorace a scrapbookové sady.

Zobrazit na AliExpress »

☝ Získejte slevu až 10 % na AliExpress

Nakupujete často na internetu? S Tipli získáte z každého online nákupu odměnu zpět na váš účet, a to nejen na AliExpress.com.

Začít získávat odměny

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek