TOP sportovní oblečení a doplňky z AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 2. 4. 2018

Buďte do léta fit díky parádnímu sportovnímu oblečení a doplňkům z AliExpress, které vás nenechají sedět doma na gauči. Vytipovali jsme pro vás běžecké boty, fitness náramek, sportovní podprsenku, legíny a další kousky za příjemné ceny.

Počasí už nás táhne ven, ale plavková sezóna je ještě dostatečně daleko, abychom se na ni stihli připravit. Omrkněte s námi sportovní módu z AliExpress.com a rozhýbejte zimou ztuhlá těla.

Pokud nakupujete na čínském online tržišti poprvé, přijde vám vhod náš návod na AliExpress, který vám objasní komplet všechno od registrace a nákupu až po možnosti sledování zásilky.

Běžecké boty

Běžecké boty

Běžecké boty v originálním designu seženete levně na AliExpress.com.

 • Cena: 26.21 $ / 542 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19-30 dní

Nemáte k pohybu dostatečnou vnitřní motivaci? Dámské běžecké boty v 7 barevných provedeních mají tak krásný, pozitivní a pestrý design, že jen pohled na ně odbourá momentální lenost či nechuť ke sportu.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Kupující si chválí vzhled a pohodlí. Objevují se komentáře k nesedící velikosti, proto doporučujeme pečlivě si přeměřit nožku a nastudovat si tabulku velikostí, kterou najdete v popisu produktu.

Zobrazit na AliExpress »

Fitness náramek

Fitness náramek

Fitness náramek z AliExpress.com vás motivuje k ještě lepším výkonům.

 • Cena: 31.99 $ / 661 Kč
 • Doprava do ČR: 3.16 $ / 66 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Oblíbili jste si mobily Xiaomi? Tahle populární čínská značka nabízí taky vychytané fitness náramky, které vám změří srdeční tep, počet kroků a dohlédnou na kvalitu vašeho spánku. Na jedno nabití vydrží chytrý náramek fungovat až 20 dnů a je voděodolný, takže s ním bez obav můžete skočit do sprchy nebo do bazénu.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Pět hvězd už chytrému fitness náramku udělilo přes 12 000 zákazníků (z celkového počtu cca 14 000). Náramek je prý pohodlný a plně funkční. Kupující měli radost také z rychlého doručení.

Zobrazit na AliExpress »

Dámské plavky

Dámské plavky

Sportovní dámské plavky seženete za super ceny na AliExpress.com.

 • Cena: 15.98 $ / 330 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Hubnete do plavek? A co letos pro změnu hubnout v plavkách? Dámské jednodílné plavky za takhle luxusní cenu by byla škoda ve virtuálním regálu nechat. Vybírat můžete z 8 barevných variant a velikostí S-XXL (určitě nakoukněte pod fotky produktu do tabulky, která vás navede, jak vybrat správnou velikost). Pokud vám nepadl do oka tento střih nebo nechcete čekat na plavky z Číny, doporučujeme např. Astratex plavky.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. V komentářích najdete kromě pochvalných ód taky reálné fotky plavek na reálných nezphotoshopovaných tělech normálních holek. A vypadají opravdu super.

Zobrazit na AliExpress »

Sportovní oblečení

Sportovní oblečení

Sháníte sportovní oblečení levně? AliExpress.com vás rozhodně nenechá ve štychu.

 • Cena: 19.99 $ / 413 Kč
 • Doprava do ČR: 9.49 $ / 196 Kč
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Set sportovního oblečení se skládá ze sportovní podprsenky, funkčního trička a sportovních tříčvrťáků. Oficiálně jsou určeny na jógu, ale využijete je na jakékoli jiné indoor i outdoor cvičení. Prodejce nabízí celkem 15 barevných variant ve velikostech od S po L a doporučuje pečlivě se před zakoupením přeměřit (tabulku velikostí opět najdete v popisu produktu).

Hodnocení produktu: 4,7 z 5. Kupující v komentářích kladně hodnotí příjemný kvalitní materiál i rychlé doručení. Sympatické je taky jednání prodejce, který často reaguje jak na pochvalné, tak i negativní komentáře.

Zobrazit na AliExpress »

Sportovní legíny

Sportovní legíny

Originální sportovní legíny pořídíte na AliExpress.com.

 • Cena: 29.98 $ / 619 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Sehnat sportovní legíny, které budou pohodlné, kvalitní a ještě originální, to může být oříšek. Na AliExpress.com se naštěstí dá každý oříšek rozlousknout na pár kliknutí. Designové legíny nejen pro jogíny jsou k dispozici ve 4 barevných variantách a velikostech od S po XL.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Fotky od kupujících v komentářích vás přesvědčí o tom, že v těchhle legínách rozhodně nevypadají skvěle jen vyhladovělé modelky. Pozitivní zpětnou vazbu si legíny vysloužily také díky příjemnému vzdušnému materiálu a pestrým barvám.

Zobrazit na AliExpress »

Pokud nechcete čekat, až vám zboží dorazí ze zahraničí, objednejte si sportovní oblečení a doplňky z českého e-shopu, koukněte například na Sportisimo slevy.

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek