TOP 5 produktů z AliExpress #6

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 13. 6. 2017

Nedovedete si představit úterý bez pravidlených Tipů z Číny? Skvělé, my také ne! Opět jsme za vás prošmejdili čínské tržiště a ty největší pecky představujeme v dnešních, jako obvykle, TOP 5 produktů z AliExpress.

Co v dnešním díle najdete? Něco pro malé slečny, vynalézavé hospodyňky i stylové dámy. Nebudeme vás déle napínat. Úterní vychytávky z AliExpress jsou připraveny právě teď.

Dámská kosmetická taštička

TOP 5 produktov z AliExpress #6

Každá žena ví, jak dokáže správný organizér na kosmetiku ulehčit život. V ranním spěchu se vše potřebné, úplně náhodou, vytratí z dosahu. Uspořádejte si kosmetické potřeby s touto kosmetickou taštičku a v ušetřeném čase si vychutnejte třeba ranní kávu nebo čaj. :-) Hodnocení prodejce: 100 %.

Koupit na AliExpress za 193 Kč

Dámské elastické šortky

TOP 5 produktov z AliExpress #6

Ne vždy máte náladu na sukni nebo šaty. V takových případech přicházejí na scénu pohodlné kraťásky. Tyto šortky s krajkovým motivem nás hned okouzlily. Vyberte si ze 3 barevných kombinací a do pár týdnů se můžete těšit z došlého balíčku. Nemůžete se své nové posily do šatníku dočkat? Sledování zásilek z AliExpress vám poví, kde se vaše zásilka právě nachází. Hodnocení prodejce: 98 %.

Koupit na AliExpress za 259 Kč

Svítící řetěz s LED balonky

TOP 5 produktov z AliExpress #6

Představte si příjemný letní večer na terase ozdobené svíticími LED balonky. Použijte je jako párty dekoraci nebo pro zútulnění domácnosti. Máte děti? Šup s nimi do dětského pokoje. Možností je spousta. Objednejte si jednu sadu na zkoušku a vyzkoušejte je sami! :-) Hodnocení prodejce: 98,4 %.

Koupit na AliExpress za 196 Kč

Vykrajovač na meloun

TOP 5 produktov z AliExpress #6

Co k létu neodmyslitelně patří? No přeci šťavnatý a hlavně tak akorát vychlazený meloun. Netrapte se s jeho porcováním, raději si pořiďte tento vykrajovač na meloun, se kterým bude porcování hračka. Hodnocení prodejce: 97,5 %.

Koupit na AliExpress za 80 Kč

Domeček pro panenky

TOP 5 produktov z AliExpress #6

Také jste jako malé snily o vlastním domečku pro panenky? Nestyďte se. Pořádný bejvák pro panenky chce každá malá slečna. Tak nebuďte labutě a potěšte svoji dcerku, vnučku nebo neteř plážovým domkem. Domeček je plně zařízený nábytkem a dokonce i světlem, kterým domeček rozsvítíte jako ten pravý.

A když budete mít štěstí, tak bude právě domeček pro panenky v bleskových slevách. Že nevíte o, co jde? AliExpress Flash Deals jsou časově omezené slevové nabídky, které se každých 6 hodin mění. Hodnocení prodejce: 98,5 %.

Koupit na AliExpress za 1 064 Kč

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek