TOP 5 produktů z AliExpress #18

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 20. 11. 2017

Nabídka tuzemských obchodů nemá ve srovnání s AliExpress žádnou šanci. Připočítejte k tomu bezkonkurenční ceny a dopravu zadarmo - a užijte si nejlepší nákupy svého života!

Jako každé pondělí (a jako každý pátek) vám přinášíme malou ochutnávku toho, co by byla na AliExpress škoda přehlédnout. Miliony produktů z čínských regálů čekají jen na vás!

TIP: Nakupujete na AliExpress poprvé? Přečtěte si náš návod, jak nakupovat na AliExpress.

Dámská kabelka

TOP produkty z AliExpress #18

Milujete svou obří tašku, do které se vám vejde polovina bytu, ale někdy máte prostě chuť sbalit jen klíče, mobil a rtěnku, a vyrazit do víru velkoměsta? Pořiďte si tuto malou praktickou společnici s leteckými vzory. Minimalismus je trendy a a vaše ramena a záda zažijí příjemný šok. Hodnocení prodejce: 4,8 z 5.

Koupit na AliExpress za 606 Kč

Pánský svetr

TOP 5 produktov z AliExpress #20

Fandíte jednoduchosti, která má styl? Kvalitní fešný svetr nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Hodí se na párty i na pracovní schůzku. Vyberte si z pěti různých barev a vyzbrojte se na zimu. Hodnocení prodejce: 4,8 z 5.

Koupit na AliExpress za 175 Kč

Mixér na smoothie

TOP produkty z AliExpress #18

Představuje pro vás ráno tu nepříjemnou část dne mezi zvoněním budíku a dobíháním autobusu, kterou byste nejradši zakázali? Zkuste to jinak. Začněte nový den čerstvým džusem nebo ovocným smoothie, které vám během pár vteřin vyčaruje přenosný USB mixér. Hodnocení prodejce: 4,3 z 5.

Koupit na AliExpress za 505 Kč

Bunda pro maminky

TOP 5 produktov z AliExpress #20

Oblíbili jste si nošení v šátku či nosítku vy i váš mrňousek? Užijte si podzimní procházku ve speciální bundě, která zahřeje vás oba. Kapsa na miminko se dá snadno odepnout, takže můžete v bundě dělat parádu, i když bude zrovna hlídat tatínek. Hodnocení prodejce: 4,7 z 5.

Koupit na AliExpress za 396 Kč

Odžmolkovač

TOP produkty AliExpress #18

Trhá vám srdce, kdykoli se loučíte s evergreenem vašeho šatníku kvůli protivným žmolkům? Pak vám doma chybí bojovník, se kterým zápasy "oblíbený svetr versus žmolky" končí vždy minimálně 1:0. Elektrický odžmolkovač vrátí vyřazenému oblečení jeho původní podobu. AliExpress recenze prodejce: 4,7 z 5.

Koupit na AliExpress za 424 Kč

Doporučené obchody

Doporučené články

Primark Praha otevře na jaře! Co můžeme očekávat?

Primark, to je nákupní ráj pro všechny milovnice a milovníky módy, kteří mají rádi atraktivní...
13.2.2020Zobrazit článek

Chcete zhodnotit finance? Zkuste podílové fondy

Máte volné peníze a rádi byste je investovali? Nechcete podstupovat žádné zbytečné riziko, ale...
3.2.2020Zobrazit článek

Jak zhubnout břicho?

Obézní se necítíte ale břicho se vám zhubnout nedaří? Může to mít řadu důvodů. To ale vůbec...
31.1.2020Zobrazit článek