Sportujte pohodově! Bezdrátová sluchátka na AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 14. 5. 2018

Posilujete, jezdíte na kole, nebo třeba běháte, ale už vás začíná ta monotónnost trošičku ubíjet? Nevadí, na Tipli jsme pro vás našli řešení! Vytipovali jsme 5 různých bezdrátových sluchátek s přijatelnou cenou a dopravou zdarma na AliExpress.com...s nimi se vám to už určitě nestane.

Snad každý má rád dobrou hudbu, která dokáže zpříjemnit kteroukoli práci, sportování, nebo i třeba klidný nedělní večer. Rozhodli jsme se, zmapovat pro vás nejvýhodnější bezdrátová sluchátka s dopravou zdarma na AliExpress.com.

Pokud potřebujete pomoci s online nakupováním - sepsali jsme pro vás návod jak nakupovat na AliExpress, abyste se mohli opravdu pořádně soustředit na vybírání vaší nové kvalitní techniky.

Bezdrátová vodotěsná sluchátka

Bezdrátová sluchátka

Vodotěsná sluchátka z AliExpress.

 • Cena: 12.99 $ / 278 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 17 – 25 dní

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem si určitě zamilujete. Jejich kvalitní zvuk díky frekvenci od 20 do 20 000 Hz, resistenci 16 Ω a citlivosti 95 ± 3 dB vám zpříjemní cokoliv. Pomocí šikovně propojené konstrukce za krkem se perfektně hodí na sportování, kde jim neuškodí ani trocha potu, a vydrží až 6 hodin.

Hodnocení produktu: 4,6 z 5. Tyto šikovná bezdrátová sluchátka prozatím ohodnotilo 25 spokojených zákazníků, z toho tři 4 hvězdičkami, jeden 3 a jeden pouze 1 hvězdičkou kvůli technické závadě, na kterou samozřejmě prodejce zareagoval a snažil se vzniklou situaci vyřešit. Ostatní zákazníci si chválí kvalitu zvuku, pohodlnost, design a standardně rychlé doručení. V komentářích jsou připojeny i reálné fotky produktu od zákazníků. Prodejce s ročním působením na AliExpress a s neuvěřitelnými 134 tisíci fanoušky je bezkonkurenčně spolehlivým obchodníkem.

Zobrazit na AliExpress »

Barevná sluchátka

 • Cena: 9.55 $ / 205 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 21 – 39 dní

Bezdrátová sluchátka s delším ušním zakončením kvůli spolehlivému držení, jsou správnou volbou pro všechny, co se chtějí cítit jistě a stylově. S frekvencí od 20 po 20 tisíc Hz, citlivostí 115 ± 3 dB a resistencí 16 Ω se jistě nenechají zahanbit. Co je ale hlavním pozitivem, je poměr doby nabíjení/play time – stačí 1,5 hodina na dobití, a pak si můžeme užít až sedm hodin přehrávání oblíbené hudby. Prodejce nabízí tři barevné kombinace – černou, modrou a červenou.

Navíc, pokud hledáte tu správnou obuv pro váš kvalitní trénink, mohly by vás zaujmout třeba tyto adidas boty v našem článku.

Barevná sluchátka

Barevná sluchátka z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Celkem 92 pozitivních komentářů s většinovou převahou pěti hvězdiček (z toho tři i s reálnými fotkami), potvrzující kvalitu zvuku, celkem rychlé dodání a ničím nelišící se design, má u tohoto produktu obchodník s 10 tisíci fanoušky.

Zobrazit na AliExpress »

Bluetooth sluchátka

Bluetooth sluchátka

Komfortní bluetooth sluchátka z AliExpress.com.

 • Cena: 16.99 – 17.99 $ / 364 – 385 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19 – 30 dní

Skládací černá bluetooth sluchátka s mikrofonem vám umožní vychutnat si nejen kvalitní poslech muziky, ale i odbavit hovory. Tyto bezdrátová sluchátka s rezistencí 32 Ω , frekvencí 20 – 20 0000 Hz, citlivostí 95 ± 3 dB a výdrží až 10 hodin (nabíjení zhruba 2 hodiny) jsou vhodnou pomůckou ke sportování. Kvalitní konstrukce zajišťuje stabilní a komfortní zážitek z poslechu, a navíc klasické tři velikosti výměnných náušníků zajistí filtrování okolního hluku.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Takto pozitivně hodnotilo již 206 kupujících, kteří si pochvalují kvalitu zvuku, rychlost dodání a celkově povedený design. I tady najdete spousty fotek zákazníků potvrzující spolehlivost prodejce a kvalitu produktu.

Zobrazit na AliExpress »

Sportovní sluchátka

 • Cena: 9.86 $ / 211 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17 – 25 dní

Různě barevná miniaturní sportovní sluchátka si zkrátka zamilujete. Mají klasické technické parametry s poněkud vyšší citlivostí (32 Ω). Co vás ale nejvíc okouzlí je jejich kompaktnost a nevšední barevné kombinace – kromě klasické černé a bílé se vyrábějí také v zelené, rosegold a barvě kůže.

Sportovní sluchátka

Roztomilá sportovní sluchátka z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,9 z 5. Skoro plným počtem hvězdiček zhodnotilo tento produkt 154 kupujících. Reálné fotky máte k dispozici a odpovídají zobrazovanému produktu. Komentáře jsou plné chvály díky kvalitnímu zvuku a rychlé dodací době.

Zobrazit na AliExpress »

Bytelná sluchátka

Bytelná sluchátka

Bytelná sluchátka z AliExpress.com.

 • Cena: 44.10 $ / 943 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17 – 25 dní

Robustnější bezdrátová sluchátka prokazují svoji technickou dokonalost velkou citlivostí - 116 dB, rezistencí 16 Ω a frekvencí 15 – 25 tisíc Hz. Za 1,5 hodiny dobíjení sluchátek si můžete užít až 16 hodin hudebního poslechu, což je oproti ostatním produktům velice dobrý poměr doby nabíjení/play time. Prodejce v neposlední řadě nezapomněl ani na design a vytvořil pro tento produkt tři standardní barevné variace – černá, bílá a červená.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Unikátní robustní sluchátka ohodnotilo zatím neuvěřitelných 17 257 kupujících. Kvalitu a výjimečnost produktu potvrzují nejen celkově pozitivní komentáře, ale také fotografie zákazníků.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek