Doporučujeme: 5 nejlepších ZOOT šatů pro každou příležitost

Móda 1. 2. 2018

Na rande, do práce, na svatbu i na ples. Kdykoli se potřebujete obléknout do krásných šatů a okouzlit své okolí, ZOOT je tu pro vás! Jaké ZOOT šaty zde najdete?

ZOOT šaty pro každou příležitost

Zvlášť v horkých měsících jsou šaty nedocenitelným módním kouskem. Parno se v nich přežívá mnohem lépe a navíc si můžete krásně opálit nožky. Jaké ZOOT šaty by neměly chybět ve vašem šatníku?

1) ZOOT šaty - office

Pokud se od vás v práci očekává dress code, jistě jste zažila situaci, když už jste vážně nevěděla, co na sebe. Vybrat si takové šaty, které se hodí do kanceláře a zároveň jsou pohodlné, je totiž téměř nadlidský úkol. Na ZOOT ale ví, jak mají vypadat správné pouzdrové šaty.

ZOOT šaty office

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Pouzdrové šaty (1 499 Kč), Květované šaty (1 199 Kč), Vzorované šaty (3 099 Kč), Šaty s krátkým rukávem (1 499 Kč).

2) ZOOT šaty - společenské

Ať už se chystáte kamarádce na svatbu nebo na firemní večírek, ZOOT společenské šaty jsou pro vás trefa do černého. Nemusíte se přitom omezovat jen na malé černé - najdete zde šaty nejrůznějších střihů i barev, kterými rozvíříte každou párty. A najdete zde i krásné plesové šaty.

ZOOT šaty společenské

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Vzorované šaty (2 999 Kč), Šaty s květovanou sukní (1 379 Kč), Krajkové šaty (1 379 Kč), Šaty s páskem (1 099 Kč).

3) ZOOT šaty - na každodenní nošení

Ať už s dětmi do zoo nebo s nejlepší kamarádkou na zmrzlinu. Každodenní šaty by měly být hlavně pohodlné. Zvlášť v létě hledejte lehké materiály, které kolem vás budou étericky vlát s každým pohybem.

ZOOT šaty na každodenní nošení

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Volánkové šaty (1 049 Kč), Šaty s páskem (999 Kč), Šaty s volánem (1 049 Kč), Květované šaty (1 559 Kč).

4) ZOOT šaty - na rande

Když chcete být půvabná, přitažlivá a romantická, volte především růžové a červené odstíny. Váš protějšek vás jistě odmění nejedním obdivným pohledem. Když navíc oblékněte ZOOT krajkové šaty, vydařenou schůzku máte z poloviny v kapse.

ZOOT šaty na rande

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Krajkové šaty (1 799 Kč), Šaty bez rukávů (2 249 Kč), Šaty s překládaným výstřihem (3 059 Kč), Krajkové šaty (2 099 Kč).

5) ZOOT šaty - plážové

Šaty na pláž jsou ideálně takové, které se lehce oblékají i svlékají, když běháte z moře a do moře. Lehké šaty vás ochrání před spálením a bude vám v nich příjemně, až sluníčko zapadne a trošku opadnou tropické teploty.

ZOOT šaty plážové

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Asymetrické šaty (1 399 Kč), Šaty s překládaným výstřihem (989 Kč), Květované maxišaty (999 Kč), Cihlové šaty (1 799 Kč)

Jak koupit ZOOT šaty levněji?

Už víte jaké si pořídíte nové ZOOT šaty? Výborně! A víte, že můžete šetřit při svých každodenních online nákupech? Stačí jen využít cashback a slevové kupóny od Tipli. Prohlédněte si nabídku obchodů a nakupujte výhodněji každý den (nejen na ZOOT).

Nakupovat módu levněji

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

Jak vypnout Adblock, aby se vám připsal Tipli cashback

Abyste mohli s Tipli získávat odměny za nákupy v podobě cashbacku, je potřeba, aby všechno...
17.1.2020Zobrazit článek

Přehled a základy investování do akcií – jak začít…

Jak začít s investováním do akcií? Jaké možnosti mají začátečníci na akciovém trhu a proč se...
1.1.2020Zobrazit článek

Vodafone zavádí neomezená mobilní data už od 599,- měsíčně!

I v České republice k tomu muselo nakonec dojít. Mobilní operátoři konečně začali nabízet...
19.11.2019Zobrazit článek