Doporučujeme: 5 nejlepších ZOOT šatů pro každou příležitost

Móda 1. 2. 2018

Na rande, do práce, na svatbu i na ples. Kdykoli se potřebujete obléknout do krásných šatů a okouzlit své okolí, ZOOT je tu pro vás! Jaké ZOOT šaty zde najdete?

ZOOT šaty pro každou příležitost

Zvlášť v horkých měsících jsou šaty nedocenitelným módním kouskem. Parno se v nich přežívá mnohem lépe a navíc si můžete krásně opálit nožky. Jaké ZOOT šaty by neměly chybět ve vašem šatníku?

1) ZOOT šaty - office

Pokud se od vás v práci očekává dress code, jistě jste zažila situaci, když už jste vážně nevěděla, co na sebe. Vybrat si takové šaty, které se hodí do kanceláře a zároveň jsou pohodlné, je totiž téměř nadlidský úkol. Na ZOOT ale ví, jak mají vypadat správné pouzdrové šaty.

ZOOT šaty office

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Pouzdrové šaty (1 499 Kč), Květované šaty (1 199 Kč), Vzorované šaty (3 099 Kč), Šaty s krátkým rukávem (1 499 Kč).

2) ZOOT šaty - společenské

Ať už se chystáte kamarádce na svatbu nebo na firemní večírek, ZOOT společenské šaty jsou pro vás trefa do černého. Nemusíte se přitom omezovat jen na malé černé - najdete zde šaty nejrůznějších střihů i barev, kterými rozvíříte každou párty. A najdete zde i krásné plesové šaty.

ZOOT šaty společenské

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Vzorované šaty (2 999 Kč), Šaty s květovanou sukní (1 379 Kč), Krajkové šaty (1 379 Kč), Šaty s páskem (1 099 Kč).

3) ZOOT šaty - na každodenní nošení

Ať už s dětmi do zoo nebo s nejlepší kamarádkou na zmrzlinu. Každodenní šaty by měly být hlavně pohodlné. Zvlášť v létě hledejte lehké materiály, které kolem vás budou étericky vlát s každým pohybem.

ZOOT šaty na každodenní nošení

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Volánkové šaty (1 049 Kč), Šaty s páskem (999 Kč), Šaty s volánem (1 049 Kč), Květované šaty (1 559 Kč).

4) ZOOT šaty - na rande

Když chcete být půvabná, přitažlivá a romantická, volte především růžové a červené odstíny. Váš protějšek vás jistě odmění nejedním obdivným pohledem. Když navíc oblékněte ZOOT krajkové šaty, vydařenou schůzku máte z poloviny v kapse.

ZOOT šaty na rande

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Krajkové šaty (1 799 Kč), Šaty bez rukávů (2 249 Kč), Šaty s překládaným výstřihem (3 059 Kč), Krajkové šaty (2 099 Kč).

5) ZOOT šaty - plážové

Šaty na pláž jsou ideálně takové, které se lehce oblékají i svlékají, když běháte z moře a do moře. Lehké šaty vás ochrání před spálením a bude vám v nich příjemně, až sluníčko zapadne a trošku opadnou tropické teploty.

ZOOT šaty plážové

Veškeré ZOOT šaty pořídíte v obchodě ZOOT. Asymetrické šaty (1 399 Kč), Šaty s překládaným výstřihem (989 Kč), Květované maxišaty (999 Kč), Cihlové šaty (1 799 Kč)

Jak koupit ZOOT šaty levněji?

Už víte jaké si pořídíte nové ZOOT šaty? Výborně! A víte, že můžete šetřit při svých každodenních online nákupech? Stačí jen využít cashback a slevové kupóny od Tipli. Prohlédněte si nabídku obchodů a nakupujte výhodněji každý den (nejen na ZOOT).

Nakupovat módu levněji

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek