Příručka pro cestovatele: Rentalcars.com

Dovolená 15. 3. 2017

Válet se dva týdny na pláži pod horkým sluncem je bájo. Ale když jste se do ráje táhli takovou dálku, nebyla by škoda ho zevrubně neprozkoumat? Ale jak, když pěšky je vše zajímavé daleko a auto zůstalo doma? Dnes vám ukážeme, jak si zamluvit vůz na Rentalcars.com!

Rentalcars.com je spolehlivý způsob, jak si rychle v místě pobytu pronajmout auto. Pár kliky si vyberete přesně takové, které vám bude vyhovovat jak velikostně, tak z hlediska ovladatelnosti. A připravené bude přesně tam, kde si řeknete. Protože přece nebudete celou dovolenou sedět na jenom místě jako pecky – půjčte si auto s Rentalcars.com a poznejte co nejvíc!

Jak vyhledat auto na Rentalcars.com

Nejprve musíte vědět, kam přesně se chystáte, kdy a kde si auto vyzvednete a kdy a kde ho vrátíte – Rentalcars.com vám poté nabídne všechny dostupné automobily.

Předpokládejme, že jedete i se dvěma dětmi na dvoutýdenní dovolenou na Rhodos. Jak postupovat, abyste s Rentalcars.com našli to nejlepší auto?

  1. Země: Jako první vyberte zemi, kam letíte.
  2. Město: Dále vyberte konkrétní město, v němž se budete pohybovat.
  3. Místo: Vyplňte, kde si auto chcete vyzvednout. Pokud pod tímto údajem nezaškrtnete políčko „Vrácení vozu na stejném místě“, rozbalí se vám ještě jedna tabulka se Zemí, Městem a Místem, kde auto vrátíte.
  4. Datum vyzvednutí: Vyberte si, od kdy auto potřebujete.
  5. Datum vrácení: Rozhodněte se, kdy auto vrátíte.
  6. Věk řidiče: Je vám mezi 30 a 65 lety? Nemusíte nic řešit. Pokud je vám méně než 30 či více než 65, věnujte pozornost smluvním podmínkám konkrétní autopůjčovny – některé si mohou účtovat o něco více.
Příručka pro cestovatele: Rentalcars.com 1

Vybíráme automobil

Po zadání údajů vám Rentalcars.com vygeneruje vhodné automobily. Hned nahoře si můžete vybrat, jaký velikostní typ automobilu chcete – máte třeba hodně zavazadel? Jede vás devět a potřebujete minivan? Další možnosti výběru se zobrazují po levé straně – například palivové možnosti, detaily vozu nebo velikost.

U každého automobilu vidíte cenu, jméno autopůjčovny, hodnocení zákazníků a samozřejmě i zevrubný popis vozu.

Rezervace

Vybrali jste? Pak už stačí jen kliknout na „Rezervovat“.

Příručka pro cestovatele: Rentalcars.com 2

Rentalcars.com vám opět zopakuje všechny důležité informace o vozu, který jste si vybrali.

V tomto kroku si můžete vybrat i další příslušenství k automobilu – třeba navigaci nebo dětskou autosedačku. Příplatek potom platíte až při přebírání vozu.

Jak zaplatit automobil na Rentalcars.com

Rozhodování je u konce. Zvolili jste si termín, vybrali vysněnou destinaci a našli ideální vůz. Co je tedy třeba k dokončení rezervace automobilu?

Posledním krokem je vyplnění formuláře. Už je téměř hotovo! Jaké informace bude třeba vyplnit?

Základní informace a kontakt

  1. Jméno a příjmení.
  2. E-mail.
  3. Telefonní číslo.

Tipli TIP: Pokud zadáte i číslo svého letu, Rentalcars.com se dozví o případném zpoždění, které by mohlo ovlivnit dobu vyzvednutí vozu.

Platba

Pronájem automobilu zaplatíte jen platební kartou Mastercard nebo Visa. Vyplňte jméno držitele karty, číslo karty, datum expirace a bezpečnostní kód (poslední trojčíslí na rubu karty). Ujistěte se, že má vaše karta povolené transakce přes internet.

Příručka pro cestovatele: Rentalcars.com 3

A to je všechno! Pro jistotu se ujistěte, že jste veškeré údaje zadali bezchybně. Na rezervaci automobilu s Rentalcars.com není skutečně nic složitého. Pokud se někam chystáte, rezervaci neodkládejte, aby vám to nejlepší auto někdo nevyfoukl.

Rezervovat vůz s Rentalcars.com

Automobil už máme. A to ostatní?

Už víte, kde budete na dovolené přespávat? Jestli ne, tak si vyberte ubytování na Booking.com. A pokud ještě stále nemáte letenku, vsaďte na Kiwi.com a jeho nabídku nejlevnějších letenek.

Doporučené obchody

Doporučené články

Dámský svět módy? Trendovo je to pravé!

Vítejte ve světě dámské módy! Buďte trendy a kupte si na sebe nové, originální kousky. Trendovo...
23.5.2018 Zobrazit článek

Nábytek levně? Žádný problém!

Zabydlujete se v novém domě? Stěhujete se do nevybaveného bytu? Nebo jen chcete oživit své...
23.5.2018 Zobrazit článek

El Nino parfémy - jak vybrat správnou vůni?

Parfém, parfémová voda, toaletní voda, kolínská. Kdo se má v těch názvech vyznat? A nestačí všemu...
23.5.2018 Zobrazit článek

Už odcházíte?

Stačí pár vteřin pro získání odměn z vašich nákupů!

Vytvořte si zdarma účet na Tipli. Okamžitý přístup k odměnám až 33 % z nákupů v 1168 obchodech.

Platí na každý nákup a také na slevy a akce.