Léto se blíží... Buďte bohyně! Letní šaty na AliExpress

Nákupy z Číny - zboží z AliExpress 8. 5. 2018

Dovolená je už naplánovaná, ale co s sebou vzít do kufru? Kromě běžného obsahu jsou i lehké letní šaty vždycky tou správnou volbou! Našli jsme pro vás ty nejlepší kousky za pár kaček a dopravou zdarma na AliExpress.com.

Letní sezóna už pomalu klepe na dveře, jelikož musíme počítat s trochu delší dodací lhůtou, je tak akorát čas vyrazit na online nákupy do Číny a pořádně to tam roztočit.

Pro nováčky jsme sepsali návod jak nakupovat na AliExpress, abyste nemuseli zběsile proklikávat stránky, a naplno si tak užít vybírání svých nových kousků do skříně.

Letní šaty alá řecká bohyně

Dlouhé letní šaty

Dlouhé šaty z AliExpress.

 • Cena: 12.49 - 14.32 $ / 267 - 306 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Doba doručení: 19-30 dní

Tak tyhle jsou fakt pecka, holky!

Dlouhé letní šaty ve stylu řecké bohyně jednoznačně upoutají pozornost, ať už se vydáte na romantickou večeři v průběhu dovolené, nebo třeba na koupačku do bazénu. Jejich výjimečnost spočívá hlavně v tom, že si je vlastně můžete uvázat, jak jenom budete chtít, a vytvoříte tím iluzi různých šatů. Nechte se inspirovat například těmito typy.

Variace zavazování šatů
zavazovaní šatů

Variace zavazování šatů. Ze 17 barevných odstínů a tabulkou velikostí je už pak opravdu jednoduché si vybrat ty svoje!

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Tyto originální šaty prozatím ohodnotilo 17 spokojených zákazníků, z toho pouze jeden třemi hvězdičkami údajně kvůli odlišné barevné představě šatů. Zákazníci si chválí kvalitu materiálu a standardně rychlé doručení. V komentářích jsou připojeny i reálné fotky zákaznic, z kterých spokojenost jen září. Prodejce se čtyřletým působením na AliExpress je jednoznačně spolehlivý obchodník.

Zobrazit na AliExpress »

Originální letní boho šaty

 • Cena: 8.52 - 9.59 $ / 182 - 205 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Elegantní šaty ve volnějším stylu boho jsou tou správnou volbou, i pokud jste nestihli shodit veškerá plánovaná kilíčka. Do kufru jsou přímo ideální, protože zaberou minimum prostoru, a díky materiálu (šifon a polyester) skoro nic neváží. Prodejce nabízí 8 barevných kombinací s velikostmi od S po XL.

Navíc, pokud ještě nevíte, co na sebe k moři na tuto sezónu, mrkněte třeba na sportovní plavky z Astratex v našem článku.

Boho šaty

Stylové boho šaty z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 4,8 z 5. Celkem 30 pozitivních komentářů s minimálně 4 hvězdičkami, z toho tři i s reálnými fotkami, jež se neliší od původních obrázků, má u tohoto produktu již ostřílený obchodník se skoro 25 000 fanoušků.

Zobrazit na AliExpress »

Jednoduché kratší šaty

Jednoduché šaty

Skvělé kratší šaty z AliExpress.com.

 • Cena: 8.95 $ / 191 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Všechny je známe, a taky aby ne, bez malých černých se žena prostě neobejde. Tyto jednoduché krátké, a přesto i sportovní šaty jsou v letním období trefou do černého, pokud ale hledáte jinou než černou, nevadí - prodejce nabízí další barevné možnosti – například šedou nebo růžovou. Dostupné jsou od velikostí S až po L.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Takto pozitivně hodnotili zatím pouze dva zákaznici, kteří si pochvalují rychlost dodání, kvalitu materiálu a celkově povedený střih. I tady najdete reálnou fotku šatů potvrzující kvality produktu i spolehlivost prodejce, který má přes 2,5 tisíce sledujících.

Zobrazit na AliExpress »

Šaty s knoflíky

 • Cena: 10.62 – 11.04 $ / 228 - 237 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 19-30 dní

Odvážné šaty ke kolenům si v létě zkrátka zamilujete. Kombinace hlubokého výstřihu na zavazování a rádoby sukně na knoflíky jsou totiž hodně sexy, a navíc jistě všechny potěší bavlněný materiál. Na stránkách jsou k dispozici od velikostí S po XL v šesti barevných kombinacích.

Šaty s knoflíky

Roztomilé knoflíkové šaty z AliExpress.com.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Plným počtem hvězdiček hodnotilo, až na jednoho, 21 kupujících. Reálné fotky k dispozici sice nejsou, ale komentáře jsou plné chvály díky kvalitnímu materiálu a rychlé dodací době.

Zobrazit na AliExpress »

Letní šaty s hlubokým výstřihem

Letní šaty s výstřihem

Delší letní šaty z AliExpress.com.

 • Cena: 17.68 $ / 379 Kč
 • Doprava do ČR: zdarma
 • Předpokládaná doba doručení: 17-25 dní

Dlouhé vzdušné šaty s květinovým vzorem zaujmou na pláži nejednoho zvědavce. Slušivý volný střih s hlubokým výstřihem do tvaru V umocňují špagetová ramínka se s křížením na zádech. Dostupné jsou od velikosti S po XL.

Hodnocení produktu: 5 z 5. Tento produkt je hodnocen prozatím jenom jedním kupujícím, ale zato plným počtem bodů. Zákazník si koupil dvoje šaty (modré a červené) velikosti L, bohužel neudal bližší komentář. Nicméně důvěryhodnost obchodníka s 2,5 tisíci fanoušky to nijak neovlivní.

Zobrazit na AliExpress »

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek

Povinné ručení - cena, sjednání

Povinné ručení musí být sjednáno ke každému registrovanému motorovému vozidlu v České republice,...
8.3.2020Zobrazit článek