Kam za sportem, zábavou a relaxací? Do Aquapalace Praha!

Wellness pobyty Zážitky 25. 6. 2018

Hledáte aktivní zábavu na celý den? Vyrazte s rodinou nebo kamarády do Aquapalace Praha! Užijte si den plný zábavy, sportu i relaxace v největším aquaparku ve střední Evropě! Ve čtyřech světech si přijde na své opravdu každý. Pojďte se s námi podívat na to, co Aquapalace nabízí!

Zaplavte si v každém ročním období v unikátním sportovně-relaxačním komplexu v Praze v Čestlicích. Aquapalace je místem, kde prožijete skvělý den plný zábavy a odpočinku, na který budete dlouho vzpomínat! Aquapalace Praha vám nabízí úchvatný vodní a saunový svět, SPA & Wellness zónu pro regeneraci těla i duše, a v neposlední řadě také moderní fitness, aby si na své přišel opravdu každý.

Součástí aquaparku jsou také dva parkovací domy o kapacitě 600 automobilů a čtyřhvězdičkový hotel. V aquaparku je také samozřejmostí občerstvení, restaurace, bary i zmrzlina. U nás v Tipli na vás čeká také Aquapalace Praha sleva!

Vodní svět

Atrakce, zábava a relax, nejen to vás v Aquapalace Praha čeká! Nebudete zkrátka vědět, co vyzkoušet první. Návštěva vodního světa ale není jen o plavání a tobogánech - často se můžete zúčastnit různých akcí a zábavných odpolední, které pro vás aquapalace pořádá. Ve večerních hodinách se nezapomeňte zúčastnit unikátní laser show, promítanou v Paláci pokladů.

A na co se můžete těšit?

 • Na 8 tobogánů, včetně toho největšího v ČR!
 • 450 m dlouhou divokou řeku, která protkává celý Vodní svět.
 • 8 m hluboký potápěčšký tubus.
 • Strmé skluzavky.
 • Umělé vlnobití.
 • Pozorování podmořského světa.
 • Spacebowl pro ty nejodvážnější - tady vyplavíte adrenalin!
Aquapalace Palác pokladů

Palác pokladů

Palác pokladů nadchne hlavně děti svou pohádkovou atmosférou inspirovanou životem pirátů. Děti se můžou těšit na řadu brouzdališť, skluzavek a mnoho dalších atrakcí, včetně oblíbeného vraku pirátské lodi, který mohou prozkoumat. V unikátním bazénu je v pravidelném intervalu spouštěno umělé vlnobití, které baví nejen děti, ale i dospělé! Večer na vás čeká také unikátní laser show, při které se na vodní hladinu promítají obrazy a 3D efekty.

Aquapalace Palác dobrodružství

Palác dobrodružství

Pokud milujete adrenalin, rychlost a výšky, nebo se chcete jen vyřádit, pak je pro vás Palác dobrodružství to pravé! Čeká tu na vás 8 tobogánů různých délek a tvarů, které sjíždíte v plavkách nebo na pneumatikách. Pokud jste sportovní nadšenci, poradíme vám, kde sehnat skvělé sportovní plavky. Těšit se můžete i na 3 strmé skluzavky a Divokou řeku. Na ty nejodvážnější tu čeká Spacebowl - vyplavte adrenalin při rychlém točení ve spirále!

Aquapalace Palác relaxu

Palác relaxu

Každá sportovní aktivita má na naší tělěsnou i duševní kondici blahodárné účinky. V Paláci relaxu si můžete zaplavat v 19 m dlouhém plaveckém bazénu. Pokud toužíte vyzkoušet něco neobvyklého, čeká tu na vás 8 m hluboký potápěčský tubus, kde si pod vedením zkušených instruktorů můžete vyzkoušet potápěčský ponor. Po náročném sportovním výkonu se můžete zrelaxovat v některé z vířivek, masážních lavicí anebo si odpočinout jen tak na lehátku.

Aquapalace Saunový svět

Saunový svět

V Saunovém světě v Aquapalace Praha se můžete těšit na 14 různých prohříváren. Saunový svět je rozdělený na tři pomyslné části – klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část.

 • Finská část nabízí klasické finské sauny, BIO saunu, aromatickou bylinnou saunu, Kneippovy lázně (vodoléčba s využitím střídavého působení teplé a studené vody) a mnoho dalšího!
 • Ochladit se můžete v ochlazovacím bazénku, studně s ledovou drtí, nebo pod tropickým déšťem, masážní či aromatickou sprchou.

SPA & Wellnes & Fitness

V Aquapalace Praha můžete také navštívit moderní dvoupodlažní fitness centrum, které je vybavené výbornými posilovacími stroji značky Technogym. Až dáte tělu pořádně zabrat, můžete kompletně zregenerovat tělo i mysl ve SPA & Wellness.

 • Pokud si chcete dopřát masáž či tělovou proceduru, která vás zbaví únavy, je SPA & Wellness určené přímo pro vás!
 • Ve SPA v Aquapalace Praha se můžete také prohřát v sauně nebo ve vířivce, nechat si ošetřit pleť nebo vyzkoušet lymfodrenáž.
Aquapalace SPA&Wellness

Vydejte se s námi do vodního světa. Pokud chcete znát Aquapalace ceník a další informace, podívejte se přes Tipli na Aquapalace a zjistěte víc!

Navštívit vodní svět

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek