Hoďte to na záda! Kde shánět nový batoh?

Móda 8. 6. 2018

Peněženka, klíče, mobil, sluchátka, notebook, knížka, kapesníky, láhev s vodou. Máte s sebou všechno, co potřebujete? A kam s tím? Do kapes se to nevejde a z tašky přes rameno už vás bolí celý člověk? Vyřešte to prostorným batohem!

Hodně se toho do nich vejde a skoro nevíte, že je máte u sebe. Batohy jsou každodenním parťákem mnohých z nás – a z dobrých důvodů. Nevyhovuje vám ale ten, co máte? Potřebujete větší, menší, s více kapsami nebo jen toužíte po jiném designu? Vyberte si z nabídky našich obchodů!

Školní batohy na učebnice

Učebnice, sešity a svačina jsou stálou výbavou každého školáka. Pořiďte mu prostorný batoh, který poskytne dobrou oporu na zádech – konec konců školní batoh má dítě na zádech každý den někdy i několik hodin. Čím kvalitnější také zvolíte, tím déle vydrží i nešetrné zacházení včetně občasného mrsknutí do rohu. A pozor na koupi příliš dětských motivů - vaše dítě pravděpodobně za půl roku omrzí. Vsaďte na něco univerzálnějšího a s oblíbenými hrdinky kupujte levnější doplňky ;-)

Tento batoh najdete na 4camping.

školní batohy
studentské batohy

Studentské batohy na vysokou

Na vysoké škole zpravidla učebnice nahrazují notebooky. Z hlediska formátu se tedy velikost upravuje podle toho, co s sebou student potřebuje nosit – určitě doporučujeme si pořádně přeměřit kapsu studentského batohu, do které se má notebook vejít. Výrobci batohů dnes jdou s dobou a často mají pro notebooky vyhrazenou speciální kapsu – nemusíte se tedy obtěžovat s ochranným obalem zvlášť.

Tento batoh najdete na 4camping.

Do města s batohy Vans

Sháníte něco, co doplní váš městský styl? Dáváte přednost sportovním značkám a zemitým barvám? Pak jsou pro vás batohy Vans jako dělané! Jsou lehoučké, takže ani nebudete vědět, že je máte na zádech, a trochu menší než jiné sportovní batohy. Často mají i speciální poutko, za které si můžete pověsit oblíbenou ozdobu. A fantasticky vám půjdou dohromady s Vans botami!

Tento batoh najdete na Urbanstore.

batohy vans
batohy dakine

Barevně s batohy Dakine

Je váš život plný barev? Nedáte dopustit na žádnou z barev spektra a být jen v černé je pro vás promarněná příležitost? Pak se poohlédněte po sportovních batozích Dakine! Tahle sportovní značka miluje nejrůznější vzory a barevné kombinace. Její originální design vám prozáří den už od rána! Najdete je s abstraktními aztéckými potisky i květinovými motivy – zkrátka si můžete vybrat takový, která vás nejlépe charakterizuje.

Tento batoh najdete na Vivantis.

Na sport s batohy Nike

Bláznivý design vás příliš nezajímá a jdete hlavně po sportovních značkách? Batoh je pro vás jen praktická věc s jasně danou funkcí? V tom případě určitě zalovte ve sportovních značkách – velmi populární jsou dnes batohy Nike! Jsou hodně lehké a mají po stranách speciální síťky na láhve s vodou. Jejich tvar se také vhodně přizpůsobí všemu, co tam potřebujete nacpat – nejsou tedy tak malé, jak by se mohlo zdát, protože jsou hodně tvárné.

Tento batoh najdete na Total store.

batohy nike

TIP: Batohy jsou pro vás spíš módní doplněk a jde vám tedy hlavně o to, aby byly trendy? Vyzkoušejte si pěkné městské batohy přímo v kamenném obchodu v Pull and Bear Praha!

Máte svého favorita? Vyberte si k batohu i slevu!

Volbou správního batohu zábava s nakupováním teprve začíná! Popátrejte na Tipli po cashbacku a speciálních slevových kupónech, s kterými si užijete nákupy ještě víc!

Využít slevové kupony Tipli

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek