6 tipů pro vaši dovolenou

Dovolená 22. 2. 2017

Jemný písek pod nohama, horké slunce na kůži, chuť studených koktejlů na rtech a šum moře v uších. S přibývajícími slunečnými dny přibývají i myšlenky na dovolenou. Kam toužíte uprchnout letos? Počkáte si na léto, nebo vyrazíte za exotikou už teď?

Každé ráno tentýž stereotyp – 6:30 budík, vyčistit zuby, nasnídat se, obléknout se a v 7:15 už mrznout na autobusové zastávce na cestě do práce. Obden se vám podaří zaspat a když máte smůlu, tak ještě ke všemu zmoknete po cestě. Prosluněné fotky přátel na Facebooku z nejrůznějších dovolených jsou pro vás ta poslední kapka – podobnou dovolenou si přeci zasloužíte taky!

Dost už bylo šedivé oblohy a mrazu, zachraň se kdo můžeš! Cestovní kanceláře Alexandria a České Kormidlo nabízí nepřeberné množství zájezdů Last Minute pro ty, kteří chtějí zmizet co nejdřív, i dovolených First Minute pro ty, kteří si počkají do léta.

TIP: Cestovky nejsou nic pro vás? Jeďte na vlastní pěst s Booking!

Last Minute

Egypt

6 tipů pro vaši dovolenou - LM - Č - Egypt

Pokud vás už unavuje zima a vlhko a chcete vypadnout někam do tepla tak rychle, jak je to jen možné, Egypt je pro vás to pravé. Země pyramid a velbloudů totiž nabízí i krásné pláže a teplé moře. Čedok vás tam vezme už za 15 916 Kč. Cena zahrnuje: all inclusive, leteckou dopravu, ubytování.

Koupit dovolenou v Egyptě

Chorvatsko

6 tipů pro vaši dovolenou - LM - ČK

Chorvatsko je ideální destinací na potápění, která je navíc fantasticky blízko – výborná zmrzlina, horké slunce nad hlavou a krásná architektura starých měst. Neužije vás na dlouhé dovolené? Nevadí, dopřejte si energetickou bombu - s CK České kormidlo si už za 1 248 Kč užijete jednodenní koupání v azurovém moři. Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku, pojištění CK proti úpadku.

Koupit dovolenou v Chorvatsku

Turecko

6 tipů pro vaši dovolenou - LM - A - 2

Turecko je ta správná volba, pokud si chcete od stereotypu odpočinout hodně daleko. Pokud milujete kebab, budete tu jako v ráji. Dopřejte si s cestovní kanceláří Alexandria už za 15 981 Kč únik k soli provoněným plážím. Cena zahrnuje: leteckou dopravu, all inclusive a klimatizované ubytování přímo na oblázkové pláži.

Koupit dovolenou v Turecku

First Minute

Francie

6 tipů pro vaši dovolenou - FM - Č - Francie

Víno, ženy, zpěv – Francie jako malovaná. Láká vás romantický výlet s vaší láskou po francouzských sklepech? Nebo výhled z Eiffelovy věže? Nebo třeba projeďte autokarem květinami provoněnou Provance s CK Čedok. Dovolená na čtyři dny již za 4 990 Kč na osobu. Cena zahrnuje: dopravu, snídani.

Koupit dovolenou ve Francii

Chorvatsko

6 tipů pro vaši dovolenou - FM - ČK

Milovaná destinace pro letní dovolené - prosluněné Chorvatsko má překrásné pláže a moře tak čisté, že se můžete potápět a koukat po dně prakticky kdekoli. A chuti jejich zmrzliny se nic nevyrovná! České kormidlo cestovní kancelář vám zprostředkuje fantastický zájezd na 10 dní / 7 nocí už za 6 980 Kč na osobu. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, polopenzi, pobytovou taxu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, služby oblastního delegáta.

Koupit dovolenou v Chorvatsku

Řecko

6 tipů pro vaši dovolenou - FM - A - 5

Svěží mořský vzduch a fantastická kuchyně, to vše je Řecko. Vydejte se za sluníčkem a užijte si krásy jižní Evropy. CK Alexandria vám zprostředkuje fantastický zájezd už za 15 121 Kč na osobu. Cena zahrnuje: all inclusive, leteckou přepravu včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku, transfery do pobytového místa a zpět, ubytování, česky/slovensky mluvícího delegáta a pojištění proti úpadku cestovní kanceláře.

Koupit dovolenou v Řecku

Termíny se rychle plní, tak si pospěšte. Vrhněte se za dobrodružstvím a navštivte místa, kde jste ještě nebyli!

Využijte také tipy na levné

Doporučené články

Doporučené obchody

Doporučené články

AliExpress narozeniny 2020: Oslavte je neuvěřitelnými…

Není času na zbyt, narozeniny AliExpress se nezadržitelně blíží! Už za pár dní začnou na čínském...
21.3.2020Zobrazit článek

Nebojte se nakupování na AliExpressu

Blíží se další svátek nakupování - AliExpress den. Nebojte se a nakupujte přes Tipli.cz...
11.3.2020Zobrazit článek