Philips slevové kupóny a slevy

Platí do 06.06.2020

Slevový kupon 3 % na Philips

+ 2,5 % zpět z nákupu

Tipli má pro vás unikátní kód na slevu 3 % na produkty Philips. Stačí zadat kód… Zobrazit více

Philips

06.06.2020

Platí do 06.06.2020

Slevový kupon 3 % na Philips

+ 2,5 % zpět z nákupu

Cílem společnosti Philips je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné… Zobrazit více

Philips

06.06.2020

Platí do 27.05.2020

Slevový kupon 2 % na vše v obchodě Philips.

 

Sháníte spolehlivé elektronické pomocníky, kteří ulehčí péči o zdraví i celou… Zobrazit více

Philips

27.05.2020

O obchodu Philips

Společnost Philips se zaměřuje především na zdraví obyvatel. Využívá pokročilé technologie, uplatňuje rozsáhlou znalost klinického a spotřebitelského prostředí a poskytuje tak svým zákazníkům komplexní řešení. Pomáhá dosáhnout dobrých výsledků ve všech oblastech péče o zdraví, od zdravého životního stylu a prevence přes diagnostiku a léčbu až po následnou domácí péči a celkovou péči o tělo.

Philips.cz: Inovativní technologie pro péči o zdraví

Od uvedení první žárovky Philips před více než 120 lety je pro společnost Philips stále základem inovace a přístup se zaměřením na člověka. Jejím cílem je dodávat nové technologie pro oblast zdravotní péče a rovněž inovativní elektronické spotřební zboží, které přinese spotřebitelům skutečný užitek. Hlavními produkty společnosti je elektronika pro koncové zákazníky, včetně drobných domácích přístrojů, holicích strojků, přístrojů pro zkrášlování, produktů pro péči pro maminky a děti nebo elektrických kartáčků na zuby.

Philips Sonicare

Sonická technologie ve Philips Sonicare funguje na principu vysokofrekvenčního stírání, kdy kartáčková hlavice stírá zubní plak v určitém rozsahu nahoru a dolů. Tato technika zubní péče je šetrná k zubům i dásním. Kartáčky Philips Sonicare vykonají až 31 000 stěrů za minutu, a jsou tak mnohem efektivnější než manuální kartáčky. Pořiďte si také jeden takový kartáček Philips a rozzářete svůj úsměv.

Philips Lumea

Užívejte si hedvábně hladkou pokožku bez chloupků až 6 měsíců díky bezbolestné technologii odstraňování chloupků. Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Ošetřujte různé části těla jemně a účinně, přičemž ošetření celého těla trvá 15 minut. Philips Lumea také obdržela v říjnu 2018 ocenění Vítěz testu od dTest.

Historie firmy Philips

Koninklijke Philips Electronics N.V., běžně označovaná pouze jako Philips, je nizozemská firma pro výrobu elektroniky a elektrotechniky. Firma byla vytvořena ve městě Eindhoven v roce 1891 Gerardem Philipsem a jeho otcem Frederikem. Jedná se o jednu z největších elektronických firem na světě působící v 60 zemích.

 • Hľadáte podobný obchod na Slovensku? Môžeme vám odporučiť Hej.sk.
 • Czy wiesz, że w sklepie Philips można robić zakupy także w Polsce?

Philips slevové kódy, které jste zmeškali

Slevový kupon 18 % na jarní úklid v obchodě Philips.cz

08.05.2020 - Lze používat pouze Tipli slevový kód, za nákupy s jiným slevovým kódem nebude cashback uznán.

Slevový kupon 18 % na vybrané kategorie v obchodě Philips.cz

30.04.2020 - Sleva 18 % platí na kategorii: péče o vlasy, dámské holení a péče o pokožku, kuchyňské spotřebiče

Sleva 18 % na vše v online obchodě Philips

20.10.2019 - Sleva 18 % na vše v obchodě Philips. Kupón je možný využit do 20.10. 2019.

Podobné obchody

O Philips

Sháníte spolehlivé elektronické pomocníky, kteří ulehčí péči o zdraví i celou domácnost? Pak zvolte osvědčené produkty Philips! Royal Philips je přední společnost zabývající se technologiemi pro zdraví a zdravotnictví. Vyzkoušejte inovativní technologie Philips, jako například Philips Lumea nebo Philips Sonicare. Navštivte Philips.cz a objevte široký výběr produktů pro svoji domácnost, osobní péči a děti.

Podmínky nákupu

Vaše odměna je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je obvykle odečteno DPH, hodnota dopravy a využité věrnostní odměny. Vlivem kurzového rozdílu může při nákupu v zahraničních obchodech dojít k drobným odchylkám při výpočtu odměny. Odměnu získáte také při nákupu za akční ceny. Naopak odměna nemusí být připsána, pokud využijete slevový kupón, který nepochází z našeho webu.

Úspěšnost připsání odměn dosahuje téměř 100 %. Pouze v ojedinělých případech se odměna nepřipíše, například z technického důvodu na straně webového prohlížeče. Tyto situace pro vás obratem vyřeší pracovníci péče o zákazníky, stačí vyplnit formulář pro garanci spokojenosti.

Zobrazit celé podmínky

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Platí do 27.05.2020