FENIX

O obchodu FENIX

Svítilny FENIX - nejlepší svítilny na trhu

Potřebujete pořádnou svítilnu, která zvládne všechno? Svítilny FENIX jsou osvědčené svítilny, které používají i profesionálové, například armáda, policie, vězeňské i záchranářské služby, ale i cyklisté, horolezci a myslivci při lovu. Výběr svítilen je obrovský. Najde osvětlení nejen pro běžné užití, ale i pro dům a zahradu. Svítilny mají moderní design a jsou vysoce funkční. Vyznačují se pokročilou LED technologií. Díky šikovnému optickému systému a čočkám jsou svítilny velmi výkonné a zvládnou cokoliv. Můžete je užívat při běžných činnostech, při sportu, ale i na dobrodružné výpravy do hor či pralesa.

svitilny fenix

Tip: Kde zažijete pořádný adrenalin?

Doprava

Při objednání máte několik možností dopravy.

 • Česká pošta - Objednávky pod 1 000 Kč budou dopraveny za 100 Kč na dobírku. Objednávky nad 1 000 Kč jsou dopraveny ZDARMA. Objednávku můžete očekávat už následující den.
 • PPL - Objednávky pod 1 000 Kč budou dopraveny za 100 Kč na dobírku. Objednávky nad 1 000 Kč jsou dopraveny ZDARMA. Objednávku můžete očekávat už následující den.
 • GLS - Objednávky pod 1 500 Kč budou dopraveny za 119 Kč na dobírku. Objednávky nad 1 500 Kč jsou dopraveny ZDARMA. Objednávku můžete očekávat už následující den.
 • Zásilkovna - Objednávky pod 1 000 Kč budou dopraveny za 90 Kč na kteroukoliv pobočku Zásilkovny. Objednávky nad 1 000 Kč jsou dopraveny na pobočku ZDARMA.

Platba

Objednávky na dobírku lze platit pouze hotově na dobírku nebo při osobním odběru. Objednávky bez dobírky lze platit kartou nebo bankovním převodem.

Kontakty

Prodejna Svítilny Fenix sídlí na adrese KRONIUM, Římská 24, 120 00 Praha 2. Můžete ji navštívit každý pracovní den od 10:00 do 18:00. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na telefonní číslo +420 222 200 444 nebo na email svitilny@kronium.cz nebo přímo na eshop. Pro více informací můžete navštívit:

Reklamace

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje můžete ho do 15 dní ode dne nákupu vrátit. Na Vámi zakoupené zboží se vztahuje záruka až 5 let. Pokud v této lhůtě chcete Vaše zboží reklamovat jak osobně tak poštou. Stačí kontaktovat reklamační oddělení buď telefonicky na čísle +420 234 697 114 nebo prostřednictvím emailu reklamace@kronium.cz každý pracovní den od 10:00 do 18:00. Poštou je možné reklamaci zaslat na adresu ARGIA s.r.o., Římská 526/20, 120 00 Praha 2.

Registrace

Registrace na Svítilny Fenix je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář. Registrace má mnoho výhod. Můžete sledovat stav Vaší objednávky, vidíte také jejich historii a můžete je spravovat. Při objednávání dalšího zboží nemusíte znovu a znovu. Jakožto věrný zákazník pravidelně obdržíte novinky a slevové kupóny na další nákup. 

svitilny fenix

 • Hledáte podobný obchod i na Slovensku? Vyzkoušejte Gamisport.sk.
 • I v Polsku najdete podobný obchod. Doporučujeme vám Sportofin.

Obchody, kde vás odměníme

O FENIX

Potřebujete svítilnu, která něco vydrží? Svítilny FENIX zvládnou všechno! Pořiďte si svítilnu na běžné použití, na sport, ať už je to cyklistika, turistika či lov, na výpravy do hor nebo do tropických krajin. Moderní designové svítilny, které používá armáda, policie a další profesionálové, můžete mít i vy! Svítilny FENIX - kvalita ověřená zákazníky.

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod FENIX.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se