Apple Music zdarma

Poslouchejte miliony skladeb bez reklam díky Apple Music streamovací službě. Nejprve si vyzkoušejte Apple Music zdarma na jeden měsíc a zjistěte, jeslti vám tato služba vyhovuje. Poté si můžete vybrat ze tří tarifů za různé ceny. Apple Music cena se odvíjí od toho, jaký tarif zvolíte. Užívejte si hudbu naplno kdykoli a kdekoli na všech vašich zařízeních.

Slevový kód Apple Music

Vyzkoušejte výhodný balíček Apple One zdarma na jeden měsíc

Platí do 30.06.2024

 
 

Apple One je balíček čtyř předplatných obsahující Apple Music, iCloudu+, TV+, Arcade. Vyzkoušejte si ho na měsíc zdarma.

Kup si vybraná zařízení Apple a získejte Apple Music na 6 měsíců zdarma

Platí do 30.06.2024

 
 

S vybranými výrobky AirPods, HomePod nebo Beats získáte k novému předplatnému Apple Music na půl roku zdarma.

Vyzkoušejte Apple Music zdarma na jeden měsíc

 
 

Objevte neomezenou hudbu a výhradní obsah s Apple Music - vyzkoušejte zdarma na jednoho měsíce, bez závazků. Přidejte se k milionům uživatelů,… více

Apple Music

Apple Music je streamovací služba, díky které můžete poslouchat až 100 milionů skladeb bez reklam. Kromě toho služba nabízí také předem sestavené playlisty, poslech živého rádiového vysílání, záznamy z koncertů, možnost stahování hudby a poslouchání offline a další. Neváhejte a využijte Apple Music zdarma na jeden měsíc a otestujte si, jestli je tato služba pro vás ta pravá.

Obrázek

Vyzkoušejte Apple Music zdarma na jeden měsíc

Pokud si nejste jisti, jestli chcete tuto streamovací službu využívat, vyzkoušejte ji bezplatně na jeden měsíc. Jestliže se poté rozhodnete službu využívat, pak si vyberete jeden z tarifů a budete platit měsíční poplatek.

Společnost nabízí i další benefity. Pokud jste nový předplatitel a koupíte si vybrané produkty AirPods, HomePod nebo Beats, získáte Apple Music zdarma na půl roku. V případě, že si zvolíte studentský tarif, získáte také bezplatný přístup k Apple TV+.

Dále si také můžete sjednat balíček Apple One, což je výhodné spojení čtyř služeb za lepší cenu. V tomto balíčku budete mít k dispozici Apple Music, TV+, ICloud+ a Arcade. Tento balíček je cenově výhodnější. Sledujte internetové stránky a žádné Apple slevy vám neuniknou.

Díky Apple Music si užijete poslech hudby naplno

Na Apple Music si může každý milovník hudby najít svoji oblíbenou skladbu, vytvořit si vlastní playlisty nebo poslouchat živá vysílání z rádia. Najdete zde přes 100 milionů skladeb, a navíc bez reklam. Rovněž si můžete písničky stáhnout a poslouchat je, když budete offline. Další výhodou je, že si lze zobrazit texty současně s muzikou. Takže si svůj oblíbený song zazpíváte s přesným textem. Apple Music najdete na iPhonu, iPadu, Apple Watch, Apple TV a Apple Mac. Též můžete poslouchat online na stránce Music.apple.com. Tato služba je rovněž k dispozici na zařízeních s Windows nebo Androidem, reproduktorech Sonos, Google Nest, chytrých televizích a dalších přístrojích.

Apple Music nabízí například:

 • Přes 100 milionů skladeb a 30 000 playlistů bez reklam
 • Prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos
 • Stahování písniček a poslouchání offline
 • Poslouchání živých přenosů z rádií
 • Playlisty sestavené redaktory
 • Záznamy z koncertů
 • Hudbu na všech svých zařízeních
Obrázek

Vyberte si tarif přesně pro vás

Apple Music nabízí tři tarify, které můžete kdykoli zrušit. Na výběr máte Studentský tarif, Individuální tarif nebo Rodinný tarif. Každý z nich se mírně liší. Například Rodinný tarif nabízí navíc neomezený přístup až pro 6 osob, osobní hudební knihovnu pro každého člena rodiny nebo osobní doporučení pro každého člena rodiny. Apple Music cena se tedy odvíjí od toho, jaký tarif si zvolíte. Každý z nich si můžete vyzkoušet zdarma na jeden měsíc.

Obchody, kde vás odměníme

Přesměrování proběhlo úspěšně.

Připsání odměny na váš účet

Po provedení nákupu odměnu připíšeme do 48 hodin.

 • Přesměrování do obchodu

  Přesměrování už máte úspěšně za sebou.

 • Nákup v obchodu

  Proveďte nákup vámi vybraného produktu.

 • Připsání odměny na váš účet

  Jakmile provedete objednávku, odměnu vám připíšeme do 48 hodin na váš účet na Tipli.

Pozor! Můžete přijít o exkluzivní kupóny a slevy pro obchod Apple Music.

Stačí se zaregistrovat a o žádné kupóny již nikdy nepřijdete.

Právě teď k novému účtu navíc 300 Kč Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. za vaše nákupy.

- nebo -
Registrací souhlasíte s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.
Máte již účet? Přihlaste se