Nabídka půjček

Raiffeisenbank Rychlá půjčka od 20000 Kč do 700000 Kč Mám zájem

Raiffeisenbank

Rychlá půjčka na cokoliv s úrokem od 4,9 % a výběry a vklady na bankomatech zdarma. Raiffeisenbank je 5. největší bankou v ČR. S podporou až 2 000 Kč měsíčně ke stavebnímu spoření našetříte na bydlení i na důchod a investiční produkty vám pomohou úspory ještě rozšířit.

Podobné firmy

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank půjčka je opravu rychlá a navíc s bonusem. 20 000 Kč až 700 000 Kč můžete mít obratem na svém účtu. Stačí si vzít Rychlou půjčku od Raiffeisenbank. Za její sjednaní ani vedení nic neplatíte a úroková sazba začíná na 4,9 %. Peníze lze použít na cokoliv. Ať toužíte po dovolené, novém autě, nebo chcete vyměnit kotel, Raiffeisenbank půjčka vám k tomu pomůže.

Se splatností od 6 měsíců do 8 let se nemusíte bát, že by splátky byly příliš vysoké. Při řádném splácení a současném vedení účtu u Raiffeisenbank dosáhnete také na bonusovou úrokovou sazbu. Ta je ovšem jen virtuální.

Jak funguje bonusová sazba?

Ve skutečnosti jde o finanční částku, kterou vám banka zpětně vyplatí po kompletním splacení půjčky. Vypadá to tak, že splácíte s úrokovou sazbou vyšší, než je uváděná bonusová sazba. Když se ale od celkové splacené částky nakonec odečte vrácený bonus, je to stejné, jako byste spláceli se sazbou menší (= bonusovou sazbou).

Příklad Raiffeisenbank půjčky

  • Půjčka: 250 000 Kč
  • Doba splatnosti: 72 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Měsíční splátka: 5 006 Kč
  • Celkem zaplatíte: 360 361 Kč (POZOR: Při pravidelném splácení dostanete od banky bonus, viz dále)
  • Úroková sazba: 12,9 %
  • RPSN: 13,69 %
  • BONUS: Za pravidelné splácení a současné vedení účtu u Reiffeisenbank získáte bonus 36 794 Kč. Tyto peníze vám banka vyplatí zpět.

Raiffeisenbank stavební spoření

Raiffeisenbank nabízí rovněž stavební spoření, které vám pomůže při rekonstrukci nebo na cestě k vlastnímu bydlení. Spoření můžete založit i svým dětem a ulehčit jim start do života. Se státní podporou až 2 000 Kč měsíčně peníze přibývají jedna radost. Kdo má stavební spoření, může také žádat o tzv. překlenovací či řádný úvěr ze stavebního spoření, který se hodí zejména při žádostech o hypotéku.

eKonto a další služby

Běžný účet od Raiffeisenbank se jmenuje eKonto. Existuje ve 3 variantách:

  • eKonto STUDENT PREMIUM je účet určený pro studující lidi. Jeho vedení je do 18 let zdarma i bez aktivního používání. Nabízí mimo jiné výběry ze všech bankomatů zdarma.
  • eKonto SMART je při aktivním používání také zdarma a hodí se pro lidi bez speciálních nároků. Získáte zvýhodněný úrok na spořícím účtu a automaticky máte možnost bezúročného přečerpání účtu o 1 000 Kč.
  • eKonto KOMPLET poskytuje řadu nadstandardních služeb bez omezení. Jeho vedení je ale vždy zpoplatněné. Na účtu lze mít až 19 různých měn. Získáte také slevu 1 % z úrokové sazby hypotéky a úrazové pojištění Protect.

Nabídka Raiffeisenbank zahrnuje také specifické služby a poradenství pro firemní klientelu a velké korporace, stejně jako možnost spoření či investování. Kdo má zájem zhodnotit své úspory, může využít termínované vklady nebo podílové fondy.

Kde hledat Raiffeisenbank pobočky a bankomaty?

Raiffeisenbank disponuje velmi hustou sítí poboček i bankomatů. Jsou nicméně situované spíše do větších měst. Pokud chcete peníze na účet vložit, můžete využít i vkladové bankomaty. Uložit tímto způsobem finance můžete u všech účtů eKonto, navíc úplně zadarmo. Nemusíte tak čekat ve frontě u přepážky.

Abyste nemuseli vystrčit ani nos ze dveří, máte k dispozici také Raiffeisenbank internetové bankovnictví. Do kapsy si vezmete bankovní služby s mobilní aplikací.

Hodí se vědět

Raiffeisenbank působí v Česku od roku 1993 a je členem finanční skupiny Raiffeisen Bank International AG, která figuruje ve 14 zemích Evropy. Kód banky Raiffeisenbank je 5500.