Moneta Money Bank

Moneta Money Bank

Nabídka půjček

Osobní expres půjčka Flexibilní splácení, úrok od 4,9 % Mám zájem

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank je zavedená banka, která nabízí řadu klasických produktů. Kromě účtů jsou to zejména různé druhy úvěrů: Spotřebitelské, hypoteční i účelové. Vizí společnosti je být nejinovativnější finanční institucí v ČR. Získala si přízeň už milionu klientů.

Podobné firmy

Moneta Money Bank

Moneta Money Bank je česká banka. A jako každá banka poskytuje úvěrové služby velmi solidním způsobem. Zákazníkům a zákaznicím nabízí především moderní přístup, který se nebojí využívat digitální technologie. Její bankovní aplikace Smart banka dokonce umožňuje i okamžité sjednání krátkodobé půjčky.

Půjčky od Monety

Jelikož je Moneta banka, nabízí úvěry se skvělými úroky. Každý je určen pro něco jiného a má jiné výhody. Jestli je pro vás vhodný úvěr od Monety, pomůže zjistit srovnávač půjček. Stačí nastavit požadované vlastnosti půjčky a srovnávač najde úvěr přesně na míru.

Osobní Expres půjčka je klasický neúčelový spotřebitelský úvěr. Hlavní předností je možnost financovat cokoliv. Půjčit si lze až 800 000 Kč na 10 let. Úroková sazba začíná na 3,9 %. Expres půjčka se skvěle hodí na nákup spotřebičů do domácnosti, počítačů a elektroniky nebo na zaplacení dovolené.

Osobní Expres půjčka se splácí z běžného účtu od Monety. Pokud zatím nejste klienti Monety, jeho sjednání bude součástí žádosti o půjčku. Je to mírná komplikace, vedení běžného účtu Tom je ale naštěstí zcela zdarma.

Příklad osobní Expres půjčky

  • Půjčka: 200 000 Kč
  • Doba splatnosti: 5 let, tedy 60 měsíců (klient si může vybrat, jak dlouho chce splácet)
  • Měsíční splátka: 3 674 Kč
  • Celkem zaplatíte: 220 378 Kč
  • Pevná úroková sazba: 3,9 %
  • RPSN: 4 %

Moneta kontakt

Využít můžete bezplatnou nonstop linku, nebo na sebe na webových stránkách společnosti zanechat kontakt. Konzultant nebo konzultantka společnosti pak bude naopak kontaktovat vás.

  • telefon Moneta Money Bank: 224 443 636